Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш будинок(Агрономічне)

Vit@liy

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, Виталий!

Видела я ваш заборчик в натуре (правда из далека)- смотрится классно! Вот на фотках рассмотрела поближе, понравился!

Мне до ограждения ещё далеко...мы только ракушняк покупать собираемся, хотела вас спросить - почем вы себе брали в с."Сапіжанка"? Размеры камней одинаковые? И если можно координаты продавцов напишите?

 

П.С: 1) А что это у вас на третей фотке в котельной на стене висит?

2) зимовать в новом доме думаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПРЮ!!!

 

Стосовно ракушки , дійсно, розміри "гуляють" але будівельки ці недоліки ховали, в мене стіна -- в дві ракушки по-пів блока, тобто внутрішня і зовнішня стіна рівна , а нерівності сховані всередині , там повітряна "подушка", ціна була по 5 грн за 1 шт(включно розвантаження на обєкті)

а телефончик знайду дам.

 

 

Стосовно 3-ї фото , так це котел , просто верхню кришку знали,для того щоб закріпити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Виталий, здравствуйте.

Видел Ваш домик, правда, из далика, место отличное...

Хочу узнать, по чем брали камень на забор и,по возможности, телефон продавца? Я думаю сделать из этого камня цокольный этаж.

Заранее спасибо!!!

Юра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каміння(відходи) з Стрижавки(за карєром там де виробництво памятників )

повний КАМАЗ 800 грн+50 завантаження

Контактів немає, туди потрібно підїхати , домовиться і вони скажуть коли підїхати, взалежності від кількості машин.

Своїх робітників 2 раза сам возив, вони собі відбирали каміння , яке їм буде краще обробляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Прю!

Після невеличкої "паузи" продовжуємо ....почали з ванної кімнати довго вибирали кер плитку але зупинились на zebrano (opozch)

P1190068.thumb.jpg.bd7e753579561de8ad03d7f0cbbf0ab1.jpg

P1190061.thumb.jpg.08b1d6269c9c64f46c111e58f0ceb87b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю,дуже сподобалось.Компактно,економно і нічого зайвого.Як і де організували півал?Та де розташована котельня - в подовженій частині гаража?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно , котельна розташована в продовженній частині гаража а під ним підвал 2,50*1,40, правда не глибокий 1,90 нижче рівня землі , дуже дуже високий рівень грунтов вод

PA080618.thumb.jpg.2549a943d4bd726dfb199e17d1892d04.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классный домик, с удовольствием смотрю вашу стройку. У нас тоже дом небольшой строится, по размерам как ваш.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классный домик, с удовольствием смотрю вашу стройку. У нас тоже дом небольшой строится, по размерам как ваш.

 

:) практично так , але у ВАС здається 2 поверх + мансан

 

я думаю наші будинки дійсно можна віднести до категорії бюджет і невеликі :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декілька фото вани - затерли шви та зробили оглядове віконце під ванною, придбали ось такий умивал +тумба

P1290085.thumb.jpg.351d1b1e9c7899a0fb64849d2a36ae30.jpg

P1290088.thumb.jpg.2fe83bbeb693f1d6ce8c08b43c8c6cdd.jpg

P1290089.thumb.jpg.5cbbf95c0063997b2a6bceff26cca4bc.jpg

P1290092.thumb.jpg.bffa08d770725c26baf852d1e8415cd3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку!! будем майже сусіди....:) на весні плануем строїтись на окружній....радує те що Вінниця теж в інтернет заглядає:rolleyes:..А ви з цим поєктом вже до архітектора йшли???.якщо не секрет то до якого...і скільки коштувала його робота???:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прю! радий сусідам!:Yahoo!::)

 

 

Це було вже дуже давно, ще 2006 р і розцінки були зовсім інші, а зараз даже не уявляю скільки все це коштує ........

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прю! радий сусідам!:Yahoo!::)

 

 

Це було вже дуже давно, ще 2006 р і розцінки були зовсім інші, а зараз даже не уявляю скільки все це коштує ........

Дякую...треба буде в когось тоді проєкт перекупити:oops:....ви я так розумію теж на окружній?? тільки з сторони Пирогова??:wink:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви з цим поєктом вже до архітектора йшли???.якщо не секрет то до якого...і скільки коштувала його робота???:unknown:

Мені з вересня по грудень 2010 зробили проект з вирізки в журналі. Ціна 2500 грн. А взагалі по Вінниці 3500 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, біля озера, по вул. Незалежна

Місце гарне. На протилежній стороні активно почали забудову. Там зараз дуже дешеві зем. ділянки по 10 сот.

Віталій, від дороги Ви далеко? Автомобілі не заважають? Знайомий на Гніваньському шоссе скаржиться що стоїть постійний гул від проїзджаючих машин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:( На жаль від дороги лише метрів 50, друга лінія забудов(там поки що не живу не можу нічого стосовно цього сказати) але в самому будинку не дуже чути автомобілі

 

на сьогодні проживаю за 300 метрів від цієї ж самої дороги, то практично нічого не чути (були незручності коли будували Епіцентр , цілодобово туди сюди їздили машини по обїздній) а так з 22,00 до 6,30-7,00 практично без машин

 

а стосовно Гніваньського шосе , то там більший машинопотік

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталию, и всем активным застройщикам г.Винницы добрый вечер!

Ну ты посмотри сколько винничан собралось на Вашей ветке,а уж думал глухо))

Домик на все 100,не буржуйский,как раз угадали с размерами....

видно заранее знали про подорожание энергоносителей)))

написать по Вашей стройке есть много чего хорошего,скажу что стропильная система у Вас получилась серьёзная,можно танком ездить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виталий правильно решил строить небольшой домик,мы тоже на обьездной строимся.Скоро все опишу на своей ветке.При ценах на энергоносители надо перед стройкой все просчитать.....мы ,например себя представили старыми и больными / согласитесь,не все 80 летние бегают по ступенькам и садят огород /,Как нам всем будет комфортно в нашем доме?Захотят ли дети и внуки жить все на куче?А дом надо убирать и за садом ухаживать!А по ступенькам постоянно мотаться,...Вывод,все хорошо продумать!далее будет..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...