Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Криниця + Водопровід

ricardo

Рекомендовані повідомлення

Зараз підведена вода з криниці: насос, розширювальний бак 80 л, реле, розведено по дому. Підводиться водопровід (вже довели до сусідньої ділянки), хочу підключитися. Як правильно поєднати, щоб працювало і те і інше. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В дом два ввода, колодец и городская. На каждый ввод свой кран и дальше труба в дом.

Открываете в ручную откуда брать воду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В дом два ввода, колодец и городская. На каждый ввод свой кран и дальше труба в дом.

Открываете в ручную откуда брать воду.

 

 

А перед будинком врізатися не можна ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А перед будинком врізатися не можна ?

Эти два крана можно ставить в любом месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А перед будинком врізатися не можна ?

тоді тре колодязь. А щоб переключатись, тре туди лазити. Сергій варіант кращий написав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Врезку водопровода ведь надо делать после насоса, верно? Хотя наверно даже после расширительного бака...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Врезку водопровода ведь надо делать после насоса, верно? Хотя наверно даже после расширительного бака...

И даже после пятиходового клапана и реле давления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Врезку водопровода ведь надо делать после насоса, верно? Хотя наверно даже после расширительного бака...

Да, после насоса. но совсем не обязательно после автоматики с баком. Решается двумя обратными клапанами, на магистраль от насоса и на магистраль от ЦВ. И один кран на ЦВ. Насос можно отключать и кнопкой.

Но опять же в такой схеме нужен приямок. А морочиться с таким, то уж лучше две трубы в дом. Да и счетчик на ЦВ можно поставить в доме, а не на улице в яме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вспомнил случай из практики

сетка фильтра на вводе в дом стала забиваться песком и камешками

этого быть не могло, подача централизованная и с башни

и тут в моей голове родилась версия, рядом работают на улице те кто для меня слово ругательное, делают цветник вдоль забора, бетонируют ставят гранитные бордюры.

смотрю забитые арматурины в землю и соображаю, не могли они пробить трубу?

Мне возразили, что течи нет, вода не стоит, учите физику!

это да, но в доме стоит станция и сосет с водопровода, а если разбор перекрывает подачу значит течи может и не быть.

Вызываю людей с течеискателем и нате, пожалуйте!

Одна арматурина таки пробила трубу, благодаря станциям не вода пошла из трубы, а песок в трубу.

короче, ставят подключение не только после насоса

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, после насоса. но совсем не обязательно после автоматики с баком. Решается двумя обратными клапанами, на магистраль от насоса и на магистраль от ЦВ. И один кран на ЦВ. Насос можно отключать и кнопкой.

Но опять же в такой схеме нужен приямок. А морочиться с таким, то уж лучше две трубы в дом. Да и счетчик на ЦВ можно поставить в доме, а не на улице в яме.

 

 

Справа в тому, що для другої труби мені прийдеться піднімати бруківку, роздовбувати стіну з підлогою. Там ще буде перетин з газовою трубою, коли копати, теж не хотілося б.

 

 

 

А якщо зворотні клапани поставити (один між насосом в криниці і перед місцем з'єднання труб, інший на трубі підводу ЦВ теж до трійника) - так як ви пропонуєте.

Але тоді питання: а розширювальний бак буде працювати при такому варіанті (коли буде подаватися центральна вода)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде. Я наприклад,завжди ставлю кран на бак. Випадки бувають різні. З краном,бак можна відключити. Але навіщо?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде. Я наприклад,завжди ставлю кран на бак. Випадки бувають різні. З краном,бак можна відключити. Але навіщо?

Та я і не хочу відключати бак. Він же для води з криниці потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...