Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Висоли після фугування плитки

rulllesss

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня..

Вирішили поставити плитку на нижню частину огорожі.. після фугування на фузі виступив білий наліт - як висоли.. Перефугували - допомогло, але після дощу знову висоли зявилися.. в чому може бути проблема ? і як її можна позбутися ?

 

огорожа:

1. фундамент, горизонтальна гідроізоляція

2. шлакоблок

3. цементно-піщана штукатурка

4. Штукатурка Dufa Siloxan-Fassadenputz K15

5. Плитка Фуга Ceresit СЕ 43

IMG_20191031_123734.thumb.jpg.dc10856a24975268f60dd4e6291f262c.jpg

IMG_20191116_132047.thumb.jpg.66380e4f3d6569e1958a661036639222.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А змивання й гідрофобізація не допомагає?

В мене плитка клінкерна на терасі покладена на Крайзель 104 й зафугована Мапей ультраколор. Після першого ж дощу дала в 2 місцях висоли. Я їх змив простою водою а потім наніс Церезіт ст 10 на шви. Вже півтора місяці з дощами туманами а висолів поки не видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме?

Я брав тому що 2 кольори швів. Щоб не гратися з скотчем. Зафугував першим потім пройшовся двічі й зафугував другим. Попутно пройшовся всі шви там де були висоли.

Через пару днів шви таки змочувались. Але затирка не зафарбувала іншу. Нових висолів немає.

Загалом не суть якого виробника матеріал взяти. Можна й Ваш.;) Я спробував задати напрям в якому можна рухатись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме?

Я брав тому що 2 кольори швів. Щоб не гратися з скотчем. Зафугував першим потім пройшовся двічі й зафугував другим. Попутно пройшовся всі шви там де були висоли.

Через пару днів шви таки змочувались. Але затирка не зафарбувала іншу. Нових висолів немає.

Загалом не суть якого виробника матеріал взяти. Можна й Ваш.;) Я спробував задати напрям в якому можна рухатись.

 

У меня нет.

Мне просто непонятно про 14 дней.

Вам понятно?

 

Попробуйте через годик брызнуть на шов водой.

Чисто для эксперимента.

Не понимаю я гидрофоб на горизонтали.

Но это личное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А змивання й гідрофобізація не допомагає?

В мене плитка клінкерна на терасі покладена на Крайзель 104 й зафугована Мапей ультраколор. Після першого ж дощу дала в 2 місцях висоли. Я їх змив простою водою а потім наніс Церезіт ст 10 на шви. Вже півтора місяці з дощами туманами а висолів поки не видно.

 

 

дякую за пораду... можна спробувати звичайно...

тобто потрібно змити водою, дати висохнути і потім ct 10..

чи варто це робити зараз коли температура вже близько 0 вночі чи вже краще чекати весни ?

 

і основне питання - в чому причина ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ст 10 не панацея.

Це те що допомогло мені. Гідрофобізатори є різні.

Причина як варіант в цементі який в клеї. Може він з шлаком?

Тут краще в профі запитати. Наприклад в Миколайчика. Він робить клей. Був ще хтось в темі про клеї з виробників.

Змінено користувачем -electron-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме?

Я брав тому що 2 кольори швів. Щоб не гратися з скотчем. Зафугував першим потім пройшовся двічі й зафугував другим. Попутно пройшовся всі шви там де були висоли.

Через пару днів шви таки змочувались. Але затирка не зафарбувала іншу. Нових висолів немає.

Загалом не суть якого виробника матеріал взяти. Можна й Ваш.;) Я спробував задати напрям в якому можна рухатись.

 

Виноват.

Халатно прочел пост ТС.

Там речь о вертикали.

Гидрофобом можно работать.

Но...

 

Добавлено через 15 минут

і основне питання - в чому причина ?

 

Причина высолов одна.

В период смачивания вода заходит в тело цементсоlержащей отделки.

Вода подрастворяет там "соли", которые она может растворить.

Когда период смачивания закончился тело отделки начинает сохнуть.

Сохнуть - значит россол (вода с растворенной в ней "солью") начинает движение из тела к поверхности.

Дальше - просто : вода испарилась , соль осталась.

Имеем высолы.

 

1. Вода в стену забора может поступать с трех сторон : со двора, с улицы, снизу (из грунта).

2. Если плитка лежит на стене забора выше рубероида, если плитка лежит на слое штукатурки, который не контачит внизу забора с водой при дожде или с грунтом или ниже уровня дорожки, то вода к плитке (затирке) может подходить со стороны двора (возможно там стена не отделана пока) или нанесена "странная" затирка, которая имеет очень высокое водопоглощение. Вода впитывается в затирку. Это дико редкий случай. Почти невозможный. Затирки имеют прочность от 30 МПа. Да и полимеры в себе.

 

3. Смойте налет водой. Думаю это получится. Так как причина появления налета - вода, которая что-то растворила и этим запачкала плитку(затирку). Дайте просохнуть. Возьмите бытовую прыскалку для воды.

Налейте в него воду и обильно попрыскайте водой на плитку. Ходите туда-сюда не менее минут 15 и брызгайте. Или можете это сделать в одном "деффектном" месте. Именно на плитку. Потом понаблюдайте появятся ли "высолы" после того как плитка просохнет.

Так Вы сможете убрать одно из неизвестных : виновата ли фуга (затирка).

 

4. Посмотрел на втором фото плитки в увеличении. Как-то не похоже на высолы. Такое впечатление, что плитку и затирку запачкал пигмент отделки фасада забора. Тупо стёк. Молодые высолы выглядят не как подтек, а как "белый грибок". Когда откроете фото кликните у стрелки мышки по +.

 

PS Нельзя гидрофобизировать поверхности, если появление высолов - это следствие капиллярного подсоса воды или из грунта или смачивание с незащищенной стороны стены. Если это сделать, то после зимы найдете разрушенную поверхность.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...