Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заборгованність за центральне опалення

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

49 минут назад, anabioz сказал:

Нехай людина наступного разу відправить таких %%%%% за "рузьким корабльом"!

То вони зараз якісь штрафи нараховують ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Строймастер 001 сказал:

То вони зараз якісь штрафи нараховують ? 

Жодна моя спроба з ними звіритись не вдалась. Вони вигадують якісь цифри і вірять в них. Але в суд з ними чомусь не йдуть 🤣

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

Жодна моя спроба з ними звіритись не вдалась. Вони вигадують якісь цифри і вірять в них. Але в суд з ними чомусь не йдуть 🤣

Просто раніше ніколи ніхто їй не телефонував ,хоть і були каже борги і то борги 500-1000гр. Місяцем пізніше но платить людина . Я не розумію навіщо звонити ,погрожувати ,лякати . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Строймастер 001 сказал:

Просто раніше ніколи ніхто їй не телефонував ,хоть і були каже борги і то борги 500-1000гр. Місяцем пізніше но платить людина . Я не розумію навіщо звонити ,погрожувати ,лякати . 

В моєї сестри в Миргороді теж "заборгованість" перед Нафтогазом щось біля 370 грн. вісить вже більше року, утворилась тоді, коли очєрєдниє лохотронщики від земударасів щось мутили з постачальником останньої надії і їх кидали то на Полтавагаз, то на Нафтогаз, але є наявність квитанцій про сплату у Полтавагаз, боргів там немає, все по лічильнику, тому всіх шле подалі і каже що подавайте на суд, неприємно, але більшість платить, щоб не мати справу з цими бандюканами від держави 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...