Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте по планировке.

dmwe

Рекомендовані повідомлення

кроме лета есть есще 3 сезона . можно посадить абрикосу затенить но это в любом случае лучше ганка на север
1. В моем личном списке приоритетов север на третьем месте после востока и северо-востока.

2. У меня ганок на юг, я в курсе, как это "приятно".

3. И абрикос с вишней и виноградом с западной стороны беседки.

Имея 2 и 3, я бы в следующий раз себе сделал террасу на восток.

за традицією ганок повинен дивитись або на захід або на південь . бути парадним та гарним . з квітами залитий сонцем з гарним краєвидом, щоб захід сонця було видно! ви то собі не уявляєте як гарно коли сідає сонце сидить на ганку та відпочивати
Дуже добре ми собі це уявляємо.

І не тільки ми. Наші родичі теж зробили собі ганок на південь, парадний та гарний, поряд з ним терасу, одним боком на південь, другим - на захід.

Коротше, через деякий час, намучившись, зробили у дворі навіс, закритий з півдня і заходу глухим парканом, і відкритий на північ і схід.

то не про вашу хату розмова йде ви зара порад таких понадаєте шо чоловік потім буде не жити а продавати та починати з початку
Ми тут просто власним досвідом ділимося, а у чоловіка своя власна голова на плечах є, хай сам думає, як йому краще. Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви трошки агресивний . то не про вашу хату розмова йде ви зара порад таких понадаєте шо чоловік потім буде не жити а продавати та починати з початку . є правила культурні віками яки передаються при зведенні новобудови . чи може рости чи не може на півночі нічого толком не росте тому що світу нема для цього . я ще раз кажу на північ можуть бути спальні кабінет тощо . все у руцьких через сраку .

Ой еще один вопрос, а вы уже построились, или только собираетесь?

Какой опыт у вас жизни в доме (ну кроме поездок к бабушке в деревню)?

А то так только появились и уже "Есть мнение ваше и неправильное"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой еще один вопрос, а вы уже построились, или только собираетесь?

Какой опыт у вас жизни в доме (ну кроме поездок к бабушке в деревню)?

А то так только появились и уже "Есть мнение ваше и неправильное"

 

вы знаете я так понимаю что вы оч остряк . это у вас от того что пенопластом надышались ? у нас дом 6 км от Харькова новый из котельца отбложен кирпечем 200 кв . и как я уже сказала ганок мой 3,5 на 4 и выходит на юг и запад . в село к сож ездить не пришлось потому как ваши коллеги руцкие дом наш сравняли с землей .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы знаете я так понимаю что вы оч остряк . это у вас от того что пенопластом надышались ? у нас дом 6 км от Харькова новый из котельца отбложен кирпечем 200 кв . и как я уже сказала ганок мой 3,5 на 4 и выходит на юг и запад . в село к сож ездить не пришлось потому как ваши коллеги руцкие дом наш сравняли с землей .

 

Оо земляки.

 

А что есть «из котельца» это какой то старый экологичный материал из традиций вашего наследия?

То что он обложен кирпичем - вы хвастаетесь или плачетесь?

То что вы не ездите в село, из-за руских - сочувствую, а раньше че не ездили?

 

Бабушку не любили?

 

Сори за оффтоп. Прекращаю. Модеров прошу подчистить тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...