Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Глубина прокладки трубы канализации

Laska

Рекомендовані повідомлення

Коллеги форумчане, подскажите по такому вопросу. Глубина фундамента запроектирована в земле - 1м. (лента - 70 см, и подошва фундамента 30см). По геологии у нас глубина промерзания - 1м. Прокладывать трубу канализации в подошве нельзя и по нормам выше чем 70 см тоже нельзя. Будет замерзать вроде. Под фундаментом как то кажется совсем низко будет. Расскажите у кого какой опыт размещения канальи есть, посоветуйте что делать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каналія завжди тепла, замерзати не буде. Уклон від будинку (де завжди тепліше).

Навіть як буде 20 - 30 см - проблем не повинно бути. Максимум, сніг витоплюватиметься над трубою скоріше.

Крім того, що забороняє утеплити трубу при потребі.

 

У мене точка врізки -0,2 пару років без проблем (труба по проекту і по факту 160 тка). Теж очкував і перші пару метрів від стіни утепляв - сусіди старші сміялись з мене...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@porterlv, дуже дякую, виходить я зможу вивести десь на 50 см та ще й утеплити і все буде ок)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@porterlv, дуже дякую, виходить я зможу вивести десь на 50 см та ще й утеплити і все буде ок)))

Навіть 40 вистачить. Ця труба завжди пуста. Якщо тече, то плюсова. Нічого ніде не замерзне. Утеплювати, гроші в землю.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ця труба завжди пуста. Якщо тече, то плюсова

А як щодо вентиляції через фан, постійній конденсації на холодній трубі з можливим замерзанням та намерзанням?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як щодо вентиляції через фан, постійній конденсації на холодній трубі з можливим замерзанням та намерзанням?

Дуже рідко може бути, коли в зимку ніхто не користується і на вулиці меньше -20. Чим вище вихід з будинку, тим більший корисний об'єм септика.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...