Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Криві вхідні двері

roviv

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, підкажіть будь ласка, установили вхідні двері епсилон криво,створка дверей кривувата до верхньої фрамуги/імпоста,тобто,сторона створки де ручка на 7мм вища відносно іншої сторони де завіси,майстри кажуть так краще від провисання,мол провиснуть з часом й буде ок) щось я не дуже вірю в таке) підкажіть хто знає)

IMG_20200619_212611.thumb.jpg.f59792a9d17b0f9cb71daa78ff21607d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В створках действительно вытягивают диагональ, но это слишком.

Тут два варианта, или створку перетянули, или поставили не по уровню

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

установили вхідні двері епсилон

 

Этим пожалуй все сказано...

Профильная система эконом вариант, соответственно возможны проблемы (провисание створки одна из них).

Для начала проверьте диагонали створки и диагонали рамы.

 

Добавлено через 2 минуты

В створках действительно вытягивают диагональ, но это слишком.

Тут два варианта, или створку перетянули, или поставили не по уровню

 

+ 7 мм слишком, но не для Епсилона) через некоторое время возможно выравнивание створки в ноль, а в дальнейшем провисание - 10мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этим пожалуй все сказано...

Профильная система эконом вариант, соответственно возможны проблемы (провисание створки одна из них).

Для начала проверьте диагонали створки и диагонали рамы.

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

+ 7 мм слишком, но не для Епсилона) через некоторое время возможно выравнивание створки в ноль, а в дальнейшем провисание - 10мм

 

у місцевого виробника дверей на профілі рехау ще більші проблеми з провисанням ніж у епсилона) того й взяв з заводу..у знайомих стоять кілька років без жодних проблем.. питання,залишати як є? чи заставити майстрів переустановити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у місцевого виробника дверей на профілі рехау ...

 

Виробник сертифікований? Працює по техкартам Rehau?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще більші проблеми з провисанням ніж у епсилона

Слабо віриться. Це Вам у офісі Епсилона розказали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слабо віриться. Це Вам у офісі Епсилона розказали?

 

епсилон я вибрав сам! все з практики,займався фасадами й все то бачив на власні очі! й всі ті рехау й века тих грошей не вартують) головне правильний виробник...а не тільки профіль..й взагалі це демагогія,питання було в ІНШОМУ! А не дискус про профіля,вони мене не дуже цікавлять,все й так про них знаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не дискус про профіля,вони мене не дуже цікавлять,все й так про них знаю

 

Все знати про металопласт і так вляпатися зі звичайною залізякою. :shock:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

епсилон я вибрав сам! все з практики,займався фасадами й все то бачив на власні очі! й всі ті рехау й века тих грошей не вартують) головне правильний виробник...а не тільки профіль..й взагалі це демагогія,питання було в ІНШОМУ! А не дискус про профіля,вони мене не дуже цікавлять,все й так про них знаю)

 

Тогда в чем вопрос, если все знаете о профилях?

Как в анекдоте - ничего не ищу, просто хвастаюсь?

Ну так поздравляем с покупкой дверей от Эпсилона :beer:

 

Ответы уже были даны выше, выясняйте, какая из причин вызвала перекос.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

епсилон я вибрав сам! все з практики... не дискус про профіля,вони мене не дуже цікавлять,все й так про них знаю)

 

В таком случае, расскажите нам. Возможно мы не все знаем - чем отличается "осетровая икра, от икры заморской (баклажанной)"...)

А по существу - опытные монтажники, которые вам монтировали двери, были уверены на 100%, что ваши двери просядут (вероятно они больше вас знают про Епсилон), и предприняли контрмеры для избежания лишних движений по устранению. Но, не смотря на это, то что должно случится - обязательно случится! Ваша створка просядет на 15мм, жаль что об этом мы уже не узнаем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по существу - опытные монтажники, которые вам монтировали двери, были уверены на 100%, что ваши двери просядут (вероятно они больше вас знают про Епсилон), и предприняли контрмеры для избежания лишних движений по устранению. Но, не смотря на это, то что должно случится - обязательно случится! Ваша створка просядет на 15мм, жаль что об этом мы уже не узнаем...

 

Интересно, какое там армирование двери?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все знати про металопласт і так вляпатися зі звичайною залізякою. :shock:

Все знає тільки Господь! З чого ви взяли,що я вляпався))) ви що думаєте що века й рехау то супер ідеал) якщо так-то змушений вас розчарувати)) собі поставив на будинок Века від заводу вікно плюс в кам'янці-подільському..другий раз таку б дурницю не зробив,взяв би щось простіше,нема сенсу за то переплачувати! Двері порекомендували кілька знайомих монтажників які кожного дня займаються установками,самі собі ставили з такого профілю з ровенського заводу акорд,за кілька років користування все ок,при тому що півторачки) питання було про перекос до тих хто може знає! а не домисли,якщо я не знаю- я не пишу) все просто..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, какое там армирование двери?

все там добре з армуванням,не пам'ятаю точно товщину..не хочу брехати) комплектація хороша.. фурнітура мако,рейка нажимна,ручка hoppe liege,4 петлі*160кг,теплий алюпоріг з терморозривом,шпроси,дверна система 104/70 6 камер,скло 4-11-4-11-4.от такі пироги) закриваються як годинник)

IMG_20200620_171107.thumb.jpg.4aea2be0fce2673da464cce0aa07c95b.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дізнався) рама 1.5мм, стулка 2мм

 

Важна не только толщина металла, но и его конфигурация.

 

Добавлено через 3 минуты

У Rehau 1,5 мм як стандарт.

 

1,5 мм стандарт для оконных конструкций. Для дверных 2-2,5 мм сварные замкнутые профили, дополнительные элементы жестскости. Сравнение армирующих элементов, проводят по моменту инерции, на который рассчитан данный метал

 

Добавлено через 2 минуты

Интересно, какое там армирование двери?

 

И есть ли там сварные соединители в створке? И какие они, если они там есть?

 

Добавлено через 3 минуты

...З чого ви взяли,що я вляпався))) ...все ок,при тому що півторачки)... питання було про перекос ... все просто..

 

Вы сами ответили на свой вопрос - действительно, все просто))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важна не только толщина металла, но и его конфигурация.

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

1,5 мм стандарт для оконных конструкций. Для дверных 2-2,5 мм сварные замкнутые профили, дополнительные элементы жестскости. Сравнение армирующих элементов, проводят по моменту инерции, на который рассчитан данный метал

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

И есть ли там сварные соединители в створке? И какие они, если они там есть?

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

Вы сами ответили на свой вопрос - действительно, все просто))

питання було,увага,це монтажники схалтурили чи так дійсно +- ставляться двері? мені не тре розповідати про ваше рехау, коло мене завод болена зі своїм царським цінником)) там нема за що платити такі гроші! Ви продаєте вікна, а я займався фасадами й перещупав цих дверей пачками! Ось тому й взяв собі вхідні двері страж,а на терасу,тобто задні-епсилон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы или не хотите или не умеете читать.

На вопрос уже ответили - проблема в марке Эпсилон. Кто имеет уши - услышит. Кто хочет хвалить свой выбор - будет хвалить. Рискну предположить, что ни один из вышеприведенных ответов не будет принят к сведению, посему для себя точно дискуссию считаю исчерпанной.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы или не хотите или не умеете читать.

На вопрос уже ответили - проблема в марке Эпсилон. Кто имеет уши - услышит. Кто хочет хвалить свой выбор - будет хвалить. Рискну предположить, что ни один из вышеприведенных ответов не будет принят к сведению, посему для себя точно дискуссию считаю исчерпанной.

я нічого не хвалю,просто запитав,виходячи з вашої логіки проблеми не тільки у епсилона,а й у wds, вікнарьових,стеках,опентеках й решта компанії))краще не ризикуйте) нема чим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин возмите уровень и проверьте горизонт и диогональ. И сами поймете ответ чей косяк. И закроете этот вопрос
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин возмите уровень и проверьте горизонт и диогональ. И сами поймете ответ чей косяк. И закроете этот вопрос

 

та взяв відразу)) вертикаль по рівню,горизонт трошки втік,чуть змістили діагональ,просто хотів знати провтикали чи дійсно так кладуться..ладно проїхали,а то цей холівар вже самому набрид)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я нічого не хвалю,просто запитав,виходячи з вашої логіки проблеми не тільки у епсилона,а й у wds, вікнарьових,стеках,опентеках й решта компанії))краще не ризикуйте) нема чим.

 

Проблемы могут быть у всех. Вопрос в том, что это проблема может быть из-за кривых рук производителя-монтажника (любое изделие можно угробить) или это проблема конструктива системы, которую ни одни золотые руки не смогут исправить. Поэтому резюмируем - у вас самые лучшие двери на просторах Украины и Молдавии, за которые вы не переплатили (возможно), и перекос в 7 мм - это не перекос, а технологическое смещение, которое обеспечит вам хорошую эксплуатацию на долгие годы (возможно).

 

Добавлено через 13 минут

та взяв відразу)) вертикаль по рівню,горизонт трошки втік,чуть змістили діагональ,просто хотів знати провтикали чи дійсно так кладуться..ладно проїхали,а то цей холівар вже самому набрид)

 

Вертикаль, горизонталь и диагонали рамы в норме - монтаж соответствует стандарту. Диагональ створки не совпадает - технологический перекос для устранения провисания во время эксплуатации (допускается до 2-х мм в нормальных профильных системах). Перекос +7 мм некоторых систем через некоторое время возможен до -10 мм (производители этих систем считают это нормальным).

PS Баклажанную икру тоже можно есть, при этом вы не переплачиваете, а от осетровой икры бывает изжога - видел неоднократно)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблемы могут быть у всех. Вопрос в том, что это проблема может быть из-за кривых рук производителя-монтажника (любое изделие можно угробить) или это проблема конструктива системы, которую ни одни золотые руки не смогут исправить. Поэтому резюмируем - у вас самые лучшие двери на просторах Украины и Молдавии, за которые вы не переплатили (возможно), и перекос в 7 мм - это не перекос, а технологическое смещение, которое обеспечит вам хорошую эксплуатацию на долгие годы (возможно).

 

Добавлено через 13 минут

 

 

Вертикаль, горизонталь и диагонали рамы в норме - монтаж соответствует стандарту. Диагональ створки не совпадает - технологический перекос для устранения провисания во время эксплуатации (допускается до 2-х мм в нормальных профильных системах). Перекос +7 мм некоторых систем через некоторое время возможен до -10 мм (производители этих систем считают это нормальным).

PS Баклажанную икру тоже можно есть, при этом вы не переплачиваете, а от осетровой икры бывает изжога - видел неоднократно)

 

хто вам сказав,що це найкращі двері))) де я таке писав? для чого ці молдавські мемуари)) рехау майо фсьоо) дякую за холівар! щасти!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, підкажіть будь ласка, установили вхідні двері епсилон криво,створка дверей кривувата до верхньої фрамуги/імпоста,тобто,сторона створки де ручка на 7мм вища відносно іншої сторони де завіси,майстри кажуть так краще від провисання,мол провиснуть з часом й буде ок) щось я не дуже вірю в таке) підкажіть хто знає)

 

Вітаю. По фото вже бачу декілька проблем і вибір епсілону не головний.

 

1. Вам насамперед неправильно розклинили. Разклинювати требе нижче ніж горизонтальні перемички. В Вашому випадку нема куди роширюватись профілю. Він буде вигинатись. І клини не повинні виступати за профіль. При запінюванні вони повинні закритись піною.

2. Так як Вам зробили цільною конструкцією штапіками на вулицю зверху нормальні люди не роблять. Штапіки без армування і розширюються більше ніж армована рама. Це приведе до тріщин в профілі на кутах.

3. З Ваших слів десь там 1.5 мм армування. Так от. В ламінації повинно бути не менше 2 мм всюди. Не тільки у створці.

4. Про монтажний шов взагалі мовчу. Паро чи гідро ізоляція обов'язково. Тим більше у приватному будинку.

 

Виходячи з вищесказаного, двері требя як мінімум перемонтувати. Як максимум, переробити. Зробити окреме вікно зверху, розвернути штапіками в середину і змонтувати як треба. Тоді і подивитись що там за перепади.

А взагалі це не дуже популярний профіль. Не знаю чим Ви керувалися при виборі, але, не ображайтесь, не в одного мене враження що тільки ціною. Маєте результат:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...