Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Параллельное соединение банок АКБ

standov

Рекомендовані повідомлення

В 10.09.2023 в 15:01, vovarpd сказал:

і дуже багато настройок з телефона, під любі акумулятори

Любопытно, что профиля AGM в нем нет. Есть agm spiral cell, но это какая-то редкая птица в зоопарке AGM. Насколько я понимаю, режим Normal вполне себе удовлетворяет требования зарядки AGM. Разве что напряжение можно чуть опустить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Дмитрий Кобялко сказав:

Любопытно, что профиля AGM в нем нет. Есть agm spiral cell, но это какая-то редкая птица в зоопарке AGM. Насколько я понимаю, режим Normal вполне себе удовлетворяет требования зарядки AGM. Разве что напряжение можно чуть опустить

Режим normal якраз для agm/gel і призначений
Але якщо 14.4 не влаштовує то можна підкоригувати для своїх батарей точніше і створити свій профіль.  В мене до гелевих написано 14.2-14.4, я зовсім чуть понизив до 14.3, враховуючи що немаю зовнішнього датчика температури, а вбудована компенсація по температурі недуже точна, так як орієнтується на температуру пристрою при старті, але вона може бути неточна якщо нещодавно був заряд і блок тепліший чим мав би бути.


 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, vovarpd сказал:

понизив до 14.3

Я понаблюдал за алгоритмом AGM Бош C7. Оно начинает с напряжения 12,9 на максимальном токе, и, по мере зарядки и опускания тока, поднимает его до 14,4. Когда уходит на сохранение, понижает до 13,2. У victron абсолютно другая логика по напряжению на первых двух этапах. Интересно, как лучше.

Змінено користувачем Дмитрий Кобялко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Дмитрий Кобялко сказав:

У victron абсолютно другая логика по напряжению на первых двух этапа

у віктрон IMHO традиційна логіка для заряду AGM/Gel.

Спочатку bulk - напруга росте до 14.4, струм максимальний (можливо є якась корекція на ранніх стадіях коли напруган абатареї дуже низька).
Потім absorbtion - струм падає, напруга максимальна.
Далі float і storage (13.2).
На картинці це якось так.
image.png.b5b2c65019746c7a60739316b43e8014.png

Ці напруги/струм можна підрегулювати для конкретної батареї, так само як і струм відсікання в режимі absorbtion (tail current), але алгоритм від того не міняється.
У віктрона я замітив що алгоритми однакові що в старих моделях (типу phoenix charger, маю такий 24/25) що в сучасних. Ну добавили регулювань, блютуз, storage та і ніби все.
 

Змінено користувачем vovarpd
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...