Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Капитальный гараж - необходимость или архаизмЪ?

Сергей НСТ

Рекомендовані повідомлення

Так обкурені негри і є пересічні американці, ну як у нас суворі діди у куфайках
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так обкурені негри і є пересічні американці, ну як у нас суворі діди у куфайках

 

Вам видніше, мабуть. Я якось з суровими обкуреними дідами і неграми-алкашами мало перетинаюся.

 

З.ы. імхо головний сенс тих радянських гаражів за кілометри від квартири був в тому, щоб на вихідних можна було від жінки втікти і бухнути. Ну іноді ласточку поремонтувати

 

З.ы.ы пост про американця був про ментальну прірву в сприйнятті і відношенні до автівки між постсовком і країною, де підлітку можуть купити колимагу за 500-1000 Дол щоб у коледж було зручніше доїхати і не переживати, що він в якусь халепу потрапить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на вихідних можна було від жінки втікти і бухнути

Похоже, что этот кейс никуда не делся :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам видніше, мабуть. Я якось з суровими обкуреними дідами і неграми-алкашами мало перетинаюся.

 

З.ы. імхо головний сенс тих радянських гаражів за кілометри від квартири був в тому, щоб на вихідних можна було від жінки втікти і бухнути. Ну іноді ласточку поремонтувати

 

З.ы.ы пост про американця був про ментальну прірву в сприйнятті і відношенні до автівки між постсовком і країною, де підлітку можуть купити колимагу за 500-1000 Дол щоб у коледж було зручніше доїхати і не переживати, що він в якусь халепу потрапить.

Та по ходу ви з тими дідами частіше перетинаєтесь, он навіть приклад навели, я такого не знаю.

Мав гараж у кооперативі років 20, був метрів 300 від квартири, використовував за призначенням.

Зараз живу в будинку, маю подвійний гараж в 10м від ліжка - нема проблем.

 

Щодо ментальності і колимаги за 500$, ну то таке, можна говорити довго, подякуйте батькам що залишили у спадок совок, американські батьки у спадок залишили країну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...підлітку можуть купити колимагу за 500-1000 Дол щоб у коледж було зручніше доїхати і не переживати.

 

Ремонт которой станет $300 в час? 99.9% студентов на старых колымагах в коледж (это который стоит $30к в год и более) не ездят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...