Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Контролер для контактора - який?

bogdan_uzh

Рекомендовані повідомлення

Для 70 выходов погуглите gpio expander.

Скорее всего придется заказать у "кулибиных". Я смогу также его изготовить под промышленный стандарт. Гарантия 3 года с последующей техподдержкой. Комплектующие с правильных магазинов - tme, farnell, mouser. Формфактор - модульный корпус на динрейку. Modbus. Цена вопроса $950. Срок 1-2 месяца плюс дорога из Чехии неделя полторы.

Стучите, если нужна помощь.

Но это только расширитель для исполнительных устройств.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 70.

 

Добавлено через 19 минут

 

А в чому шум - звук "клац-клац"?

 

В дешевых ИЕКовских может быть довольно громкий звук от катушки, как фон от 50гц. Клац клац в любом варианте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вже потім об'єднаю їх в один це просто.

Ну тоді це спрощує справу.

 

Це яка конкретно модель? я щось не бачив такої.

OMRON CQM1H

 

Ну я думав в такому випадку поміняти контролер тай усе.

Я про те й кажу - поміняти можна лише за наявності, чого не можна гарантувати якщо це саморобка.

 

Чи можна буде тими тумблерами керувати через веб? якщо ні то толку то.

Про це мова не йшлася. Було написано що є потреба включати та відключати. Також було сказано що керування лише місцеве. Чи я щось сплутав?

 

А я от думаю що є. Та банально включити опалення зазделегідь. або вентиляцію. або зробити ефект присутності випадковим чином вмикаючи певні лампи у будинку. Ну або якщо йдеш спати і згадуєш що світло в підвалі не вимкнув і т.д. це зручно.

Я керую опаленням та бойлером віддалено. Тепловий насос підтримує CAN, який через ORANGE PC має доступ через інтернет. Освітлення наразі керується через eWeLink, де на доопрацьованих 4-х канальних модулях зроблено керування світлом, як місцеве (на звичайних місцях), так і радіоканалами (наприклад вимикач світла на бильці дивану, або безпосередньо на прикроватній тумбі), так і за роскладом та згідно сценаріям. Також в будинку споживачі розведені за групами приорітету споживання на ті, що повинні працювати завжди (доробляється під"єднання генератору) так і ті, які при виході з дому треба примусово виключати. Це в сценарії охоронної системи AJAX закладено яка дає команду на трифазний контактор до якого приєднані всі не важливі споживачі.

Тому і кажу що нема потреби керувати кожним окремим пристроєм. Достатньо керувати групами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апельсиновые, малиновые и др пироги все же требуют открытый код, чтоб заказчик мог просто поменять пай - благо они дешёвые.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апельсиновые, малиновые и др пироги все же требуют открытый код, чтоб заказчик мог просто поменять пай - благо они дешёвые.

 

Ну то пристрій не міняє 485 інтерфейс а лише є шлюзом. При потребі міняється на аналогічний за 10 хвилин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
@Humanite, Доброго дня!Хочу знайти на форумі Ваші теми про підключеня до єлектричноі мережи та не можу знайти .Допоможіть ,будь ласка якоюсь ссилкою на Ваші поведомлення,дуже потрібно.Гарно дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...