Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Яка марка розчину?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Так вже вийшло, що замість 9,3 кг цементу поклав 5,3 кг (не додивився на канторі, ну що вже...) То в мене на 84 кг піска вийшло 5,3 кг цементу. Зазвичай роблю 1до 9, а тут якось так невдобно вийшло, 1 до 15. Нє, штукатурка міцна, не сиплеться геть, але для себе хотілося б зрозуміти, яка це марка розчину в мене вийшла? Цемент 500 турецький. Ну і 1,2 кг негашеного вапна додавав, вірніше, молочка з нього.

Тепер оце і думаю, може взагалі все таким розчином штукатурити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dendnepr, в мене міцність штукатурки може бути зумовлена специфікою піску. Він у мене, як би так сказати, якийсь дивний...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Dendnepr, в мене міцність штукатурки може бути зумовлена специфікою піску. Він у мене, як би так сказати, якийсь дивний...

Скоріш за все , у Вас пісок з велоиою грануляцією. Теж помітив : чим (крупніший) пісок , тим важче штукатурка піддається обробці (хрін вгризеш), при однаковій кількості цемента.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, на жаль у мене дуже дрібний пісок - я ним навіть фактурну штукатурку роблю, як сатенгіпсом.

В мене там в піску якісь вкраплення руді, як іржа. Може це штукатурці міцності додає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, на жаль у мене дуже дрібний пісок - я ним навіть фактурну штукатурку роблю, як сатенгіпсом.

В мене там в піску якісь вкраплення руді, як іржа. Може це штукатурці міцності додає?

Може то жерства (перемелений ракушняк) , вона також має руде забарвлення .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше схоже на іржу, яка накопичилася в корінцях якихось стародавніх рослин. Принаймні, схоже саме на коріння рослин. Я живу на старому руслі Дніпра, пісок річковий і такі от залишки.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...