Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Різниця між буд паспортом і СС1

Дощ

Рекомендовані повідомлення

У чому переваги і мінуси в процесі будівництва між будпаспортом і СС1?

 

Будпаспорт до 300 (500)м2 і можливість будувати без затвердженого проекту і містобудівних умов.

Але якщо проект наявний то може простіше СС1? Містобудівні умови отримати наче не важче ніж будпаспорт, навіть простіше.

Немає обмежень по метражу, лише по класу наслідків, і з 01,01,21 скасовується пайова участь, все інше те саме.

Які суттєві причини обирати буд паспорт, а не сс1?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что может быть проще, чем получение стройпаспорта????? :pozor:

Наличие проекта никак не отражается

Не ищите геморрой там, где его не надо искать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что может быть проще, чем получение стройпаспорта????? :pozor:

Як отримати буд паспорт на 600 м2? :pozor:

Та навіть на 350 є проблема бо там щось не прийнято

Не ищите геморрой там, где его не надо искать

Розкажіть в чому полягає геморой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

садибні чи садові будинки, це теж будівлі за класом наслідків СС1, тількі ви можете будувати за спрощеною схемаю, а саме на основі будівельного паспорту.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

садибні чи садові будинки, це теж будівлі за класом наслідків СС1, тількі ви можете будувати за спрощеною схемаю, а саме на основі будівельного паспорту.

У чому полягає спрощеність крім відсутності проекту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як отримати буд паспорт на 600 м2? :pozor:

Та навіть на 350 є проблема бо там щось не прийнято

 

Розкажіть в чому полягає геморой

 

При 600 метрах никакого стройпаспорта.

Что-то я не пойму - что с чем вы сравниваете ?

Холодное с твердым или горячее с мягким?

:unknown:

 

Добавлено через 37 секунд

У чому полягає спрощеність крім відсутності проекту?

 

Никаких согласований и экспертиз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У чому полягає спрощеність крім відсутності проекту?

при будівництві будівель і споруд по СС1, ви можете будувати без підрядника, господарським способом, но повинна бути вся проектоно-кошторисна(всі розділи, також проект організаціі будівництва.....) та виконавча документація (загальний журнал робіт, журнал бетонних робіт..... журнали авторського нагляду та технагляду, акти на приховані роботи, сертифікати на матеріали)

 

Никаких согласований и экспертиз

експертиза для СС1 не є обов'язковою, крім кошториса для бюджетних коштів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При 600 метрах никакого стройпаспорта.

Что-то я не пойму - что с чем вы сравниваете ?

Холодное с твердым или горячее с мягким?

Я порівнюю процедуру будівництва по буд паспорту і по СС1 - вказав у першому дописі теми.

А ви що з чим порівнюєте? Чи будували по СС1 і чим хочете допомогти?

Никаких согласований и экспертиз

Я в 2011 вводив в експлуатацію по буд паспорту, його (паспорт) погоджував у всіх інстанціях, стоять усі печатки. Але платив штраф ДАБІ бо хоч до цього у мене був буд паспорт, виданий архітектурою, але він не був погоджений, а значить за ним я не мав права будувати.

при будівництві будівель і споруд по СС1, ви можете будувати без підрядника, господарським способом, но повинна бути вся проектоно-кошторисна(всі розділи, також проект організаціі будівництва.....) та виконавча документація (загальний журнал робіт, журнал бетонних робіт..... журнали авторського нагляду та технагляду, акти на приховані роботи, сертифікати на матеріали)

Логічно, раз по СС1 повинен бути проект то повинна бути проектно-конторисна документація (або проект).

По виконавчій документації також зрозуміло, технагляд, ГАП і т.д.

АЛЕ, тут поряд є моя тема https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86975 по декларації, і тоді необхідно було мати технагляд також і вказувати дані в декларацію, з цього роблю висновок про необхідність технагляду і по буд.паспорту, не знаю як зараз.

 

Також маю свіжий (цьогорічний) досвід по будівництву по СС1, зараз подав декларацію СС1, щоправда наразі вона зависла у ДАБІ, зареєструю - розпишу увесь процес.

 

На мою думку у чому суттєва відмінність і проблема - по СС1 необхідна сплата пайової участі 2-4% - сума відносно невелика в %, але часто накладна в грн. Однак з 01,01,21 (через півтора місяці) скасовується будь-яка пайова участь і цей пункт відпадає.

 

В чому плюс СС1. Під час будівництва по буд.паспорту основним документом є власне буд.паспорт, по СС1 - проект. Відповідно якщо вносяться зміни по ходу будови, на будь-якому етапі, навіть по суті несуттєві типу ще одні вхідні двері, вікно абощо - потрібно вносити зміни у буд.паспорт що само по собі головняково і неодмінно потягне зміни у повідомлення. У випадку СС1 необхідно просто звернутись до проектанта, який робив проект, і він ті двері-вікно вкине за символічну плату або й без неї якщо це не вимагатиме великих зусиль - у багатьох ця послуга (несуттєве допилювання в процесі) входить у початкові домовленості.

 

Ну тобто, якщо проект передбачається (а у більшості він є так чи інакше), то варіант з СС1 з нового року може бути більш прийнятним ніж буд паспорт. Правильно думаю? Чи щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я порівнюю процедуру будівництва по буд паспорту і по СС1 - вказав у першому дописі теми.

А ви що з чим порівнюєте? Чи будували по СС1 і чим хочете допомогти?

 

Тогда к чему фраза про 600 квадратных метров????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в 2011 вводив в експлуатацію по буд паспорту, його (паспорт) погоджував у всіх інстанціях, стоять усі печатки. Але платив штраф ДАБІ бо хоч до цього у мене був буд паспорт, виданий архітектурою, але він не був погоджений, а значить за ним я не мав права будувати.

 

початок - 05.07.2011 Наказ №103 Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки Зареєстровано у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за № 902/19640

 

за 9 років багато чого змінилося :)

 

Чи щось пропустив?

 

головне питання, ви зможете отримати містобуди, а не буд. паспорт на індивідуальний житловий будинок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда к чему фраза про 600 квадратных метров????

К вашему геморою, поясніть який він і чи влізе у нього 600 м2

 

головне питання, ви зможете отримати містобуди, а не буд. паспорт на індивідуальний житловий будинок?

Наскільки розумію це вибір забудовника яким чином оформляти будівництво, я отримував містобуд умови - по технології аналогічно буд паспорту, а по часу зайняло 10 хв розмови з гол.архітектором і хв 20 поки секретар набрала і заповнила бланк.

Ось порядок по буд паспорту

dreamdim.ua/uk/budivelnyj-pasport-zabudovy-zemelnoyi-dilyanky-2020-do-500-kv-m/

Ось по мбуо

dreamdim.ua/uk/zmineno-muo-2020/

По суті те саме.

 

А ні, для мбоу не потребується ДПТ - ще один плюс.

 

Добавлено через 15 минут

початок - 05.07.2011 Наказ №103 Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки Зареєстровано у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за № 902/19640

 

за 9 років багато чого змінилося

А що змінилось? Я буд паспорт робив у кінці 2011.

Не знаю як будувати без погодження, ще в селі куди не йшло, а в місті? В архітектурі не може бути в принципі актуальної інформації про всі комунікації, у них і актуальна геодезія не завжди є, що там казати про якусь трубу. А так взяв план забудови і в службах відразу скажуть чи не має яких косяків з їх боку, може замовник особисто не погоджує, але архітектура повинна щоб зняти з себе відповідальність. Але достеменно не знаю, хто в курсі підкажіть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки розумію це вибір забудовника яким чином оформляти будівництво

 

повторюсь ще раз, спробуйте отримати містобуди для індивід житлового будинку.....

 

читайте закаон по регулювання містобудівної діяльності, ст 29 частина 3, де є посилання на Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються

 

Перелік

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повторюсь ще раз, спробуйте отримати містобуди для індивід житлового будинку.....

 

читайте закаон по регулювання містобудівної діяльності, ст 29 частина 3, де є посилання на Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються

 

Перелік

Читаю за посиланням:

ПЕРЕЛІК

об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються

...

24. Будівництво садибних (котеджних) житлових будинків, дачних та садових будинків загальною площею до 300 кв. м з числом надземних поверхів не більше двох (без урахування мансардного поверху), в тому числі з господарськими будівлями та спорудами, індивідуальними гаражами, що визначається будівельним паспортом забудови земельної ділянки.

 

Є якийсь коментар до цього?

Тут написано на те "що визначається будівельним паспортом забудови земельної ділянки" мбуо не видаються. Ну тобто якщо буд паспорт є то мбуо не дадуть.

Крім того вказано 300 м з господарськими спорудами, гаражами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є якийсь коментар до цього?

 

Крім того вказано 300 м з господарськими спорудами, гаражами

 

читаем опять же ваша ссылка

 

 

ПС. повторюсь еще раз, не придумывайте того, что не надо и опять же

головне питання, ви зможете отримати містобуди, а не буд. паспорт на індивідуальний житловий будинок?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повторюсь ще раз, спробуйте отримати містобуди для індивід житлового будинку.....

повторюсь еще раз, не придумывайте того, что не надо и опять же

А ви можете щоки не надувати і не повторюватись великим шрифтом, а просто написати в якому місці я помиляюсь.

 

Ось тут є коментар ДАБІ в якому пояснюється як отримати мбоу за межами населених пунктів, де буд паспорт не видається в принципі хоч на 300 хоч на 100м2.

 

І ще, ну добре, погодимось що до 300м2 мбоу не видадуть, можна вирішити через буд паспорт, а як бути з 350м2? Які причини примушують відмовитись від 350 і втискатись у 300 щоб уникнути мбоу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть бюджет на 350 квадратов, то любой каприз за Ваши деньги.

Думаю не должно волновать заказчика такого дома бумажная волокита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви можете щоки не надувати і не повторюватись великим шрифтом

 

з вами все добре??? це ваші фантазіі :lol:

 

а просто написати в якому місці я помиляюсь.

так я тричи вже написав де ви помиляєтесь

 

 

І ще, ну добре, погодимось що до 300м2 мбоу не видадуть, можна вирішити через буд паспорт, а як бути з 350м2? Які причини примушують відмовитись від 350 і втискатись у 300 щоб уникнути мбоу?

 

ви самі давали посилання на Юрій Брикайло, DREAMDIM і знову теж саме питання

 

Ось порядок по буд паспорту

dreamdim.ua/uk/budivelnyj-pasport-zabudovy-zemelnoyi-dilyanky-2020-do-500-kv-m/

 

 

А ні, для мбоу не потребується ДПТ - ще один плюс.

 

не потрібен ДПТ за наявності чинного генерального плану.

за наявності чинного генерального плану

 

повертаючись до першого питання, якщо вам видадуть містобуди на індивід житловий будинок і ви будете робити всі документи по регламенту то я вас тільки привітаю. люблять наші придумати складну для себе

ситуацію і героічно її перемогати :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если есть бюджет на 350 квадратов, то любой каприз за Ваши деньги.

Думаю не должно волновать заказчика такого дома бумажная волокита.

Дякую за вашу компетентну думку

 

не потрібен ДПТ за наявності чинного генерального плану.

за наявності чинного генерального плану

Ось тут у комрада постала така проблема, йому пощастило її вирішити через помагатора. Законно, навіть через суд, думаю буд паспорт не отримав би.

Але можна було рухатись через мбоу.

повертаючись до першого питання, якщо вам видадуть містобуди на індивід житловий будинок і ви будете робити всі документи по регламенту то я вас тільки привітаю. люблять наші придумати складну для себе

ситуацію і героічно її перемогати

Голова для того щоб думати.

По документах по регламенту - повторюсь, я отримав мбоу і зараз на стадії реєстрації декларації, але об’єкт не житловий. Немає там нічого "такого страшного" в документах.

Виходить проблема лише в тому щоб отримати мбоу? Крім цих двох пунктів більше проблем немає?

 

І як щодо цього:

А що змінилось? Я буд паспорт робив у кінці 2011.

Не знаю як будувати без погодження, ще в селі куди не йшло, а в місті? В архітектурі не може бути в принципі актуальної інформації про всі комунікації, у них і актуальна геодезія не завжди є, що там казати про якусь трубу. А так взяв план забудови і в службах відразу скажуть чи не має яких косяків з їх боку, може замовник особисто не погоджує, але архітектура повинна щоб зняти з себе відповідальність. Але достеменно не знаю, хто в курсі підкажіть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По документах по регламенту - повторюсь, я отримав мбоу і зараз на стадії реєстрації декларації, але об’єкт не житловий.

 

ви отримали містобуди на нежитловий об’єкт і це основне.

ви проходили перевірку ДАБі на наявність всіх доків? ....далі без коментарів, писав раніше. система не доскональна, деякі об'єкти вводять в експлуатацію даже без ДАБІ та архітектури

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви проходили перевірку ДАБі на наявність всіх доків?

Так. Випили крові мама не горюй, і питання ще не закрите :o

 

Але як я вводив по буд паспорту у 2012 вони випили крові не менше :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але як я вводив по буд паспорту у 2012 вони випили крові не менше :(

 

на сьогодні все на багато простіше, чим це було даже рік тому. А головне чим менше інформаціі тим простіше, особливо якщо звернути увагу декларація на ввод по буд. паспорту та декларація по СС1

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...