Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи нормуються викиди від котла в приватному будинку?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Чи є у нас в законодавстві якісь норми на викиди від котла чи пічки при опаленні приватного будинку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Твердотопи дістали? :)

Ще з малку, мені Краків асоціюється з запахом вокзального коксу і сексшопами :)

Цікаво, як там зараз з запахом. Давно не був... А сексшопів тепер і у нас вистачає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи є у нас в законодавстві якісь норми на викиди від котла чи пічки при опаленні приватного будинку?

 

Чим більше та запашніше - тим краще!

 

Насправді, дяка коронавірусу, останнім часом ходжу по вулиці у масці, був здивований, але запах значно зменшується :)

 

Сам опалюю твердотопом, але в мене піролізне горіння, і із комина лише біла пара виходить :-D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша ВР еще не добралась к этим нормативам. Если у вас есть претензии к соседям, или их к вам- как рыба об лед. Даже адвокаты будут пользоваться СНиПами, которые уже не действуют.

Вибачте за мокшинську мову, я поважаю вашу креативну думку у постах, мені так легше, бо по аусвайсу мене записали як ' повєлітєль міра' :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще з малку, мені Краків асоціюється з запахом вокзального коксу і сексшопами

 

А чем сексшопы пахнуть? :shock::shock::shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша ВР еще не добралась к этим нормативам. Если у вас есть претензии к соседям, или их к вам- как рыба об лед. Даже адвокаты будут пользоваться СНиПами, которые уже не действуют.

Вибачте за мокшинську мову, я поважаю вашу креативну думку у постах, мені так легше, бо по аусвайсу мене записали як ' повєлітєль міра' :)

 

Навіть у сніпах такого немає (хоча насправді тре дивитися у ГОСТи, а не СНіПи) часткове нормування для котлів що працюють на газоподібному паливі та вугіллі, але досить обмежені - за викидами CO та NOx.

 

Що до побутових - то це ГОСТ 20548-93 (ДСТУ 2326-93), п.4.12, нормується для газу та різних марок вугілля. Але цей ГОСТ стосується виробників, а ніяк не споживачів. І він діє.

 

Володи-Мире -)

 

Насправді нормування треба. Але тут треба "всю систему ломать" :)

Змінено користувачем mvas78
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вашу креативну думку у постах

Але Ви навіть не уявляєте, наскільки Ви праві і для чого я питаю про викиди :) Маю гарну і дуже креативну ідею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добропорядочностью и терпимостью соседей

 

К сожалению не только этим. Многие сжигают всякое говно в непредназначенных для этого устройствах вовсе не от хорошей жизни. Хотя есть и случаи когда достаточно обеспеченные люди сознательно жгут разные обрезки ДСП привозимые камазами во всяких неясных устройсвах, типа стропув. И плевать им не соседей.

 

Повторю, лично я сжигаю в пиролизнике, и одна из причин была именно это - полный справочник по химии в дымоходе, который сократился практически до CO CO2 NOX H2O практически сократив спектр углеводородов до нуля (разве что в момент растопки).

 

Впоследствии хочу перейти на ТН, так как к газу возвращаться тоже не хочу :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...