Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Біржа криптовалют, інвестиції, динаміка, профіт.

roma1

Рекомендовані повідомлення

І який прогноз? Надо брать? :lol:

 

Если исходить из классики ТА,то брать кабы поздно,цены слишком оторвались от средних значений,а расхождение средних свидетельствует о скорой коррекции цены актива.Но опять же повторюсь, ТА как средство предсказания будущего работает так себе,если бы было по другом, то давным давно был бы написан робот,который бы сам покупал и продавал.делая вас богатым,а так....На бирже выигрывают те у кого достаточно средств что бы рынок двигать,всем остальным как повезет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І куди валяться альти? биток росте а мій чілік 0.25 цілий день висить, вискочити вже нема сенсу, або ріст або погибель. Його не вчора на роздутому хайпі треба було брати от якраз зараз. Хоча я х.з. куди йде діло, що кажуть графіки? а графіки на ютубі гадалки та ворожки так малюють що воно рідко збувається, або я не тих ворожок слухаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І куди валяться альти? биток росте а мій чілік 0.25 цілий день висить, вискочити вже нема сенсу, або ріст або погибель. Його не вчора на роздутому хайпі треба було брати от якраз зараз. Хоча я х.з. куди йде діло, що кажуть графіки? а графіки на ютубі гадалки та ворожки так малюють що воно рідко збувається, або я не тих ворожок слухаю.

 

Сейчас не до альтов,все наблюдают за битком,сделает он перехай,или нет.Биток это главный индикатор рынка на него все будут ориентироваться. И теперь совет только не обижайтесь,если будете бездумно прыгать с монеты на монету то разоритесь на комиссиях и спредах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І який прогноз? Надо брать? :lol:

 

это теория. то, чему учат на курсах трейдинга или как оно там называется.

на практике не проверял - мне больше интересен майниг

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погоджусь, зараз краще не сіпатись, а подивитись в який бік повернеться - біток як завжди свиню підкладає.

В принципі наразі прогноз радше позитивний ніж навпаки, якщо піде вверх або так зависне хоч на день-два - вистрілить все що живе, якщо відкотиться без поспіху - альти підростуть так само. Але якщо увалиться різко - не дуже норм.

Сподіваюсь на перше, бо є куди рости.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если будете бездумно прыгать с монеты на монету то разоритесь на комиссиях и спредах.

більш не буду, хочу повернути кошти і вернутись на енджи койн, на довгосрок. Бо на моментальних спекуляціях не встигаю і не розуміюсь та мене вже нервовий тік бере.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

більш не буду, хочу повернути кошти і вернутись на енджи койн, на довгосрок. Бо на моментальних спекуляціях не встигаю і не розуміюсь та мене вже нервовий тік бере.

 

 

Попробую вас успокоить простыми логическими размышлениями.Если ваша монета целый день простояла как вкопанная инвесторы предполагают,что в ближайшем будущем она будет дорожать,потому,что если бы было по другому то ее цена снижалась бы. Второе правило,если монета долго стагнирует,то так всегда бывает перед большим движением вверх,либо вниз. И наконец третье,если вы уж облюбовали монету,то следите за ее движением,не закупайтесь сразу на все депо. Лучше разбить депо на три части и закупаться походу коррекции.Вы не сможете угадать дно.Поэтому купили на одну часть,цена упала положим проц на 10 докупились,потом снова на 10 проц опять докупились,словом усредняйтесь. И наконец, про то буду ждать пока отыграюсь,позиция не верная,если монета которую вы облюбовали дала хорошую коррекцию,покупайте,но опять же частями,как было описано выше

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось CHZ взяв низький старт прямо в цю хвилину, раджу взяти - точно буде +

CHZ вистрілив практично вдвічі, нормальна була інвестиція :good:

roma1 зливайся бо відкат, далі на черзі ріст у інші альти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

roma1 зливайся бо відкат, далі на черзі ріст у інші альти

Злився по 0.42 ніби, усю котлету злив, наварив біля 500 грн, зараз усього 50 баксів вкачав у Zilliqa, просто аби було, на скачки не реагую, трохи нерви нехай кілька днів попустять, треба хильнути на вихідних. Головне аби коли випью аби хтось комп заховав що би дурні не наробив бо я коли хильну чарку то дуже дужеееее сміливий))) а на біржі як за кермом причому на чималій швидкості.

 

Добавлено через 4 минуты

Дивлюсь тільки цей канал

https://www.youtube.com/channel/UCqbbCvJVO6E1ctxCXS4__lw

 

t.me/KirillEvansCrypto

 

Добавлено через 12 минут

Чілік знову роздувається))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго времени суток, на мое имхо интересные монеты ETH(вторая по капитализации, на этом блокчейне очень много Defi проектов, однако 01.04 возможны потрясения. Проблема в заработке майнеров, сейчас стандартный заработок 2ETH + комиссии, в итоге блоки идут по 3+ETH, смотреть можно здесь etherscan.io/blocks. Летом будет обновление EIP1559 в котором перераспределятся комиссии, что существенно уменьшит заработок майнеров, поэтому 1.04. будет акция от пула ethermine способная в теории привести к расколу цепи, поэтому следить за монетой надо пристально). Монета ЕТС в принципе думаю имеет потенциал к росту и после ухода эфириума на POS способна существенно вырасти в цене, думаю на долгосрок надо иметь. У этой монеты есть история, все таки это из нее вырос ETH и когда последняя уйдет на POS майнеры с высокой долей вероятности перескочат на ЕТС, что может повысить ее стоимость.

Монета XMR - адекватная команда, своими действиями не раз выступала против ASIC, к тому же сама монета имеет очень высокую (если не самую высокую) анонимность, а это изначальная привилегия всей крипты. Эту монету считают королевой даркнета.

Монета ZEC - еще одна анонимная монета, поэтому тоже стоит присмотреться.

Монета EOS - монета, имеющая очень технологичный блокчейн.

Всякие монеты DEfi- не знаю, их очень много и очень много скама.

Все сугубо ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та зараз такий момент, що можна брати будь-яку не шлакову крипту і мати профіт

Дивлюсь тільки цей канал

www.youtube.com/channel/UCqb...6E1ctxCXS4__lw

Цих лантухів-ретрансляторів дивитись не особо корисно, особливо проявляється на сильних просадках і свічках - їх прогнози не варті ломаного гроша. Я з-за поребрика дивлюсь лиш валєру і то по причині що його ролики короткі і не напряжні.

Краще читати першоджерела американські або китайські, там точніший орієнтир

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив XEM по 0.38 на 50 уе. Почекаю потримаю. Жаль чіліки спродав, а він он як стартанув доверху.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив XEM по 0.38 на 50 уе. Почекаю потримаю. Жаль чіліки спродав, а він он як стартанув доверху.

 

Зачем продали на растущем рынке? Если у вас появилось сомнение в продолжении роста, продавайте частями, равно как и покупайте частями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продали на растущем рынке?

ріст пішов після чуть просадки, продав в плюсі, потім просіло і пішло у ріст ну то фіг з ним, усе не передбачиш. Граюсь невеликою сумою, 20 баксів заробив з 5000 грн і то гроші, правда наразі вклав усе знову у XEM трохи а на остальне закупив BNB по 260 ось тепер. Буду чекати. Поки працюю чисто інтуїтивно і вчусь потроху.

 

Добавлено через 1 минуту

продавайте частями

так і робив, ще на Зілу ніч покатався то підняв 5 баксів правда спав періодично.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ріст пішов після чуть просадки, продав в плюсі, потім просіло і пішло у ріст ну то фіг з ним, усе не передбачиш. Граюсь невеликою сумою, 20 баксів заробив з 5000 грн і то гроші, правда наразі вклав усе знову у XEM трохи а на остальне закупив BNB по 260 ось тепер. Буду чекати. Поки працюю чисто інтуїтивно і вчусь потроху.

 

Добавлено через 1 минуту

 

так і робив, ще на Зілу ніч покатався то підняв 5 баксів правда спав періодично.

 

Ну вы даете,я по поводу спал периодически, здоровье оно такая штука, потеряешь не вернешь.

Что касается ХЕМ, что то с ним произошло чего мы не знаем,не может монета вот так за час так рухнуть,хотя почитал новости, вроде ничего, а там фиг его знает, мож у кого инсайд какой..

 

Добавлено через 1 час 22 минуты

Не очень хорошая новость для держателей Бинанс коинов.

 

Власти США проводят расследование в отношении Binance. Комиссия по торговле товарными фьючерсами США (CFTC) проверит, допускала ли криптобиржа резидентов США к торговле к деривативами, не имея на то соответствующей лицензии:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не очень хорошая новость для держателей Бинанс коинов.

ну bnb просів так і просів дідусь, і альти впали, нічого страшного, не думаю що біржу покладуть, ще не відомо як біржа може покласти економіку штатів. Вони ріпл не можуть нагнути як вже не вовтузяться а то бінанс біржа. На просадці я би якби були гроші ще набрав би BNB, на мою думку це одна з потужних монет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем продали на растущем рынке?

Що значить навіщо продав?! Взяв по 0,28, продав по 0,42 за тодішнього пікового 0,43 після якого була просадка до 0,33 зі швидким підйомом до 0,5.

Вважаю продав ідеально.

Не треба чекати максималки, все одно не вгадати, я наприклад заряджаю ордер на ціну яка влаштовує, навіть якщо теоретично вона нижча прогнозованого піку - більше шансів на спрацювання ордеру, краще по ходу докупити, або взяти більшу суму, ніж ловити непідйомний спред, єдине правило різниця має бути більша комісії.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну bnb просів так і просів дідусь, і альти впали, нічого страшного, не думаю що біржу покладуть, ще не відомо як біржа може покласти економіку штатів. Вони ріпл не можуть нагнути як вже не вовтузяться а то бінанс біржа. На просадці я би якби були гроші ще набрав би BNB, на мою думку це одна з потужних монет.

 

Та не, тут вы не правы,рипл они как раз нагнули,он до сих пор не может прийти в чувство и думаю не придет.И да не идиализируйте крипторынок,растереть его в пыль,для штатов,шо два пальца об асфальт.Другое дело им пока выгодно подобное положение вещей,потому как 3 триллиона напечатанных баксов частично нейтрализуются покупкой воздуха,а не будь этого громоотвода деньги потекли бы в сырьевые рынки, фондовые и т.д,вызвав такую инфляцию, шо мама не горюй.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, что биток сделал новый хай, хотя потенциал пробоя, был более слабый, чем предыдущий раз. Исходя из теории волнового анализа биток формирует 5 и последнюю волну роста,затем должен последовать 3 волны коррекции и затем возможен новый рост

 

aee6bb353fe7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, не знаю, аби не просів до 37 баксів, наразі багато потужних політиків виступають за надмірне виробництво брудної електроенергії для добичі битка, борці за екологію можуть добряче попортити нерви дідусю і майнерам. Там потужності вже виміряти важко а сенс один, накопичення капіталу мільярдерами без якоїсть матеріальної бази та користі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, так само й фіат. Лихварі також нічого путнього не створюють вже тисячі років, і нічого. Маск має рацію.

Система сама себе відрегулює форками, спалюванням і т.п.

Корекція бітка дасть поштовх альтам, енжин нормально так шурує, чілік щось тупить наразі, думаю пізніше підтягнеться

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біток думаю трохи ще підросте а потім просяде до 37-40, а далі пошурує до 70-80 і вище. Хто зловив момент той сьогодні на Алісі підняв непогано)) я не ризикнув, сиджу наразі на бнб та хем, чекаю росту.

 

Добавлено через 3 минуты

Думаю цікаві проекти

solana

ziliqa

dash

coti

хочу по пару копійок у кожну закинути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О своих сделках, ENJ закрыл по средней цене 2.5, заработал около 9 баксов на 20 вложенных. В субботу 15 вложил в VET при усредненной цене 0,066, в воскресенье 12 баксов в ONE по 0.58. В первом случае по чисто техническим соображением, во втором случае удивила цена монеты капитализация меньше лярда,а она уже в листинге на Бинансе. потому и купил. И да основной депозит пока вне дела.

 

 

Еще раскошелился на 10 баков и взял RSR по 0.07 интересную фигуру намалевала монетка, да и капитализация низкая, может не плохо стрельнуть

Змінено користувачем reedstone
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас наблюдаю за KSM, если до конца дня дневная свеча закроется зеленым рискну еще на 10 баков с целью в районе 400. Кстати даже подумываю взять ее на долгосрок.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю на що BNB поміняти, набридло топтання на місці, по 260 взяв а вона ні куди не йде, якась довготривала кореція. Може на падінні чіліз взяти за бнб.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...