Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Длина дубовой ступени

мишек

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора. Строгаю дубовий брус для склейки цілих сходинок. Цікавить максимальна довжина сходинки. Якщо ширина пройому для двухмаршевих сходів із забіжними складає 2170 мм
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку. Зараз іде підготовка і вибір брусків,дерево в наявності. Ширина ступені буде визначена у проекті..думаю 300. Я запитував про довжнину. Надіюсь ви не зрозуміли дійсно. А не написали щоб принизити мене.Який зазор буде між сходинками в плані:нижньою і верхньою .Розмір їх буде сталий?Вони не будуть змінюватися.Ширина пройому в плані 2170
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
Доброго ранку. Зараз іде підготовка і вибір брусків,дерево в наявності. Ширина ступені буде визначена у проекті..думаю 300. Я запитував про довжнину. Надіюсь ви не зрозуміли дійсно. А не написали щоб принизити мене.Який зазор буде між сходинками в плані:нижньою і верхньою .Розмір їх буде сталий?Вони не будуть змінюватися.Ширина пройому в плані 2170

 

Я так понял Вы спрашиваете высоту шага?

Если да, то напишите высоту от чистового пола первого этажа до чистового пола второго этажа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так понял Вы спрашиваете высоту шага?

Я так понял, что лестницу тулят без проекта и чертежей...

Бог поможет, форум подскажет, ютубчик покажет. :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора всі хто відгукнувся .Якщо нікому не зрозуміло-значить ннвірно запитав. Для мене довжина сходинки це l,ширина-в.Дійсно в схода я мало ще знаю.Чи збираюсь тулити,ютубить чи по іншому-ще не знаю.На даній стадії мені це ще подобається. Ще моя думка була після виготовленя самих сходинок знайти майстра. Розумію, що здебільшого виготовляють зі свого матеріалу та з самого початку. Водночас на кожний товар є свій покупець.В мене є дошка дубова ,років десять сушка. Порізана на бруски 4-6 см. з інструменту-кфуганок 2 м(kirchner leipzig) з боковою планкою,торцовка нормальна.шліфовальна машина,ше зрозуміло рейсмус треба.Склеїти зможемо. От коли готував елементи сходинки при виборі бруска стало питання якої довжини,так як хотів максимально без сучка,тріщини тощо. Я вважав що якщо є ширина пройому для двохмаршових сходів з поворотом із забіжними.наприклад 2170, тоді можна визначитись із сталою довжиною сходинки. Наприклад 1 м або 1.05 м. Тут я також помиляюсь?Я думав до десятка таких сходинок виготовити. В епіцентрі продаються ж готові. В мене були б кращі.На початку теми був некоректним,вибачаюсь у

rul32

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот пользуйтесь, ну только свои параметры внесите (высота проема, ширина, количество ступеней и т.п) kalk.pro/stairs-wooden/staircase-180-turn-winder-steps/
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще моя думка була після виготовленя самих сходинок знайти майстра. Розумію, що здебільшого виготовляють зі свого матеріалу та з самого початку. Водночас на кожний товар є свій покупець.

Жоден майстер не візьметься виготовляти сходи із склеєних Вами сходинок.

Якщо Ви збираєтесь наймати майстра , то краще надайте йому сам матеріал , і хай він повністю робить Вам сходи. Якщо Ви наклеїте сходинок , то і сходи , Вам доведеться робити самому. В такому випадку вакзуйте всі розміри де будуть стояти сходи , всі висоти ,бажано фото , і Вам підкажуть як праильно зробити самому .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За один день скільки конструктивних порад.Дякую.З часом можливо викладу деталі сходів:фото,розміри. Схиляюсь до думки також щодо виготовлення проекту за кошти
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...