Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поштукатурена стіна в новобудові - що далі?

Vlodko28

Рекомендовані повідомлення

Дорогі майстри, підмайстри та їх вдячні клієнти! Починаю ремонт в новобудові (2к), частину робіт виконуємо самі. Маю декілька питань, які потребують поради більш досвідчених.

1. Квартира із чорновими поштукатуреними стінами (ЦПС), забудовник заявляє про "покращену" штукатурку. Стіни рівні, без значних щілин при перевірці правилом (може до 2 мм). Але по вертикалі є невелике западання (~ 1,2 см).

Відповідно, питання: наскільки важлива ідеальна вертикаль, чи має вона якесь практичне значення? (гості з рівнем до мене не ходять і нічого не міряють:). На кухні зрозуміло - там навісні меблі, тому там буду дотягувати площину до майже ідеальної. Чи потрібно в такому разу рівняти по маяках Ротбандом?

2. Якщо стіни майже рівні, а ідеальні площини не дуже й потрібні, то чи потрібно ще додатково штукатурити Ротбандом (навіть без маяків), чи можна давати зразу фініш і флізелін (або шпалери) під фарбування?

3. Чи варто ще додатково штукатурити відкоси (панорамні вікна) з примикаючим профілем, якщо вмонтовані кутники від забудовника, а штукарка відкосів досить рівна? Чи буде достатньо пошпаклювати фінішем і фарбувати?

4. Що робити із тріснутою і обваленою частково штукатуркою в зонах, де робили отвір під двері (на фото)? Повністю збити стіну і все наново, чи загрунтувати і доштукатурити?

5. Зустрічав тут на форумі негативні думки про флізелін (гладкий), а ми, власне, його й планували. Чи справді з ним така морока і в результаті вилазять "сюрпризи"? В такому разі, що б ви порадили для фінішної обробки стін - я насправді ще в процесі прийняття рішення...

 

P.S. Так, я знаю, що найкраще знайти хорошого майстра:) Але зараз є такі обставини, які є. Тому буду неймовірно вдячний за слушні і доброзичливі поради. Дякую!

IMG_20210523_135327.thumb.jpg.8beffe884b480d7327bf13234bd2dca6.jpg

IMG_20210523_141912.thumb.jpg.e66fa84f8be1de4ca5bfd55ae03d2ef6.jpg

IMG_20210523_143022.thumb.jpg.f8ec387771934ea73229467deef89028.jpg

IMG_20210523_141926.thumb.jpg.85b0ac036cb8cf88ce12a0b54f1cb56a.jpg

IMG_20210523_141418.thumb.jpg.4e9c7629231bb7b67a3396f47f329921.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заваленные по вертикали стены вылезут боком при установке межкомнатных дверей и мебели
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Якщо стіни майже рівні, а ідеальні площини не дуже й потрібні, то чи потрібно ще додатково штукатурити Ротбандом (навіть без маяків), чи можна давати зразу фініш і флізелін (або шпалери) під фарбування?

 

Мастерок недавно писав, що структурні обої під фарбування можна одразу клеїти по нормальній штукатурці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю-по нормальній гіпсовій штукатурці,а у людини ЦПС,так що шпаклювати мусить.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюю-по нормальній гіпсовій штукатурці,а у людини ЦПС,так що шпаклювати мусить.

 

Пам'ятаю, як в перші роки після появи на ринку Ротбанд викатували на будівельних виставках ще краще, ніж фінішну шпаклівку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кусочке гипсокартона 50х50см с одинаковым слоем в 6мм, да ни вопрос.

Танцы начинаются на больших площадях с разной толщиной нанесения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По поводу штукатурки-обиваете отслаившееся места и заштукатуриваете всё обратно. Флезелин бирите по плотнее. Их несколько видов и проб. ни каких не будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вертикаль 12 мм это много. Ещё можно как-то закрыть глаза, если вся плоскость стены завалена и не будет мебели.

Но 5сли стена пропеллером - это уже визуально будет видно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пам'ятаю, як в перші роки після появи на ринку Ротбанд викатували на будівельних виставках ще краще, ніж фінішну шпаклівку.

 

Так когда-то и плитку клали прямо на кладку по отвесам, а не на маячную штукатурку. И на пол какой есть, не требуя чтобы стяжка была обязательно от Мастерка :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...