Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакцинация

Asssmina

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, outdoor24 сказав:

Період же забули вказати.

Та я погоджуюся, далі буде тільки гірше. Але навіщо тупих лякати? Хай вакцинуються, тупих у нас і так забагато, може трошки зменшиться їх кількість... Он в Австралії наполегливо працюють над зменшенням кількості тупих, конкретно - в штаті Новий Південний Уельс. Цікавенно буде глянути їх фінальну статистику...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, outdoor24 сказав:

раз в рік для комбінації штамів (по аналогії з грипом)

Думаєте, придумають таку вакцину? Ковід - не грип, в нього швидкість мутацій ЗНАЧНО вище.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А оце дійсно дієвий спосіб перемогти ковід!

В Новой Зеландии с пятницы резко снизится смертность от кoвuда.

Нет, люди будут умирать как и умирали, просто методика учёта поменяется. Теперь в умершие от кoвuда будут записывать только тех, кто умер действительно от вируса, либо у кого вирус внёс свой вклад в летальный исход, а не всех подряд умерших в течение 28 дней после позитивного теста, как это делается сейчас - и в других странах тоже.

www.nzherald.co.nz/nz/covid-19-omicron-outbreak-10424-new-community-cases-788-in-hospital-total-of-1252-kiwis-have-died-with-covid-as-underlying-cause/IBEIDDBTMU5RIK2JD4K4IT5CYY/?fbclid=IwAR1kGtpNUck7PM6JJlwCo2jqU5vOFbQv1nJRLA6B8556tiMKPo9-WcnJGmM

Ну а что, надо же как-то исправлять неприглядную статистику после тотальной вakцuнации.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вомбат сказав:

тупих у нас і так забагато,

в австралійському штаті Новий Південний Уельс - мінімум 12 на 1 мільйон. 6 з них могли б жити далі, якби вакцинувалися б 2ма дозами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, outdoor24 сказав:

6 з них могли б жити далі, якби вакцинувалися б 2ма дозами.

А якби вакцинувалися 4 дозами - то 12 довелося б додатково пошукати раза в два-три більше народу, щоб померти. Аж до 31 особи на мільйон, згідно Вашої д діаграми. А якщо всіх вакцинованих скопом порахувати - ого скіко буде... Куди там тим невакцинованим... Вакцинований=тупий. І чим більше вакцинований - тим тупіший😅1338638740_Screenshot(469).thumb.png.52103c8fd98221fd9f5ce94b4bbf4944-1.png.0537a6c9d55ee4d07316284221897219.png

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Вомбат сказав:

Вакцинований=тупий.

ви таки наважилися? скільки доз отримали? не менше 3-х точно судячи з ваших постів у інших темах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, outdoor24 сказав:

ви таки наважилися? скільки доз отримали? не менше 3-х точно судячи з ваших постів у інших темах.

Ого, ото бомбануло😅

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вомбат сказав:

ото бомбануло

то тримайтеся там. у вас дно зірвало чи кришку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще рік назад більшість вважала, що вакцинація захистить від ковіда, а над вакциноскептиками, які попереджували, що це не відповідає дійсності - сміялися і травили.

Лол, кек, чебурек.

Ще треба буде якось про "рятівну" роль таких корисних масочок згадати.

изображение.png

Змінено користувачем Вомбат
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.07.2022 в 12:49, Вомбат сказав:

Я не можу і не буду стверджувати, що раптова втрата свідомості прямо на сцені через три місяці і смерть через пів року після ковід-вакцинації конкретно пані Писанки  були обов'язково пов'язані з ін'єкціями. Але я можу і буду стверджувати, що купа вчених, лікарів та дослідників регулярно розповідають про аналогічні випадки і наявний там прямий зв'язок. На жаль, медійні писанки їх ігнорують, висміюють і оббріхують, чомусь вважаючи себе розумнішими. Інфлюенсери ж..
 

изображение.png

К чему вы вставили фотографии Русланы? Сказано что она умерла от онкологии. А вы манипулируете ее светлой памятью ради каких то своих амбиций. Это подло и мерзко. Втихаря удалите свою писанину и не отсвечивайте.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЭлектроМеханиК сказав:

Сказано что она умерла от онкологии. А вы манипулируете ее светлой памятью ради каких то своих амбиций.

У Вас розлад когнітивної функції? Які амбіції?
Те, що вакцинація від ковіда та розвиток онкології - речі пов"язані, вже давно зрозуміло.

 

6 хвилин тому, ЭлектроМеханиК сказав:

К чему вы вставили фотографии Русланы? Сказано что она умерла от онкологии.

1) Виставляючи свій медичний вибір на публіку і закликаючи до нього інших, людина сама відмовляється від медичної таємниці і робить абсолютно закономірними питання про деталі і причини своїх наступних знепритомнень, «важких захворювань», онкології, яка раптово виникла та смерті.
2) Коли в лютому через три місяці після участі у вакцинній кампанії пані Писанка «раптово» втратила свідомість прямо на сцені, своє падіння вона пояснила підборами і холодом в театрі. Ні про яку «важку хворобу» чи тим більше онкологію тоді не йшлось.
3) Раптова втрата свідомості - теж є частим саме після вакцинації.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Вомбат сказав:

Раптова втрата свідомості - теж є частим саме після вакцинації.

а ще може настати в безлічі інших випадків, як наприклад різке випорожнення. і що це доводить?

мільярди людей продовжують жити після після 2-х доз вакцини, мільйони - після 3-х та 4-х.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, outdoor24 сказав:

мільярди людей продовжують жити після після 2-х доз вакцини, мільйони - після 3-х та 4-х.

Саме так!  Але від ковіду помирають вдвічі-втричі частіше вакциновані чотирма дозами, порівняно з невакцинованими. І це - тільки від ковіду, зауважте. Наскільки у чотири рази вакцинованих збільшився ризик померти від інших проблем зі здоров"ям, порівняно з невакцинованими - взнаємо за рік-півтора. І навіть сумнівів не маю, що різниця буде в рази не на користь вакцинованих. Хочете, можу навіть парі запропонувати. Сто баксів, стандартно.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Вомбат сказав:

Але від ковіду помирають вдвічі-втричі частіше вакциновані чотирма дозами, порівняно з невакцинованими.

так само від ковіду помирають невакциновані вдвічі частіше, порівняно з вакцинованими 2ма дозами.

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

Хочете, можу навіть парі запропонувати.

дякую, ви вже в експерименті погодилися прийняти участь, тільи трохи умови вам не сподобалися, тож яке з вами парі після цього може бути.

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.07.2022 в 17:48, ЭлектроМеханиК сказав:

К чему вы вставили фотографии Русланы? Сказано что она умерла от онкологии.

www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmed.2021.798095/full

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понял что вы ничего не поняли

Змінено користувачем ЭлектроМеханиК
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ЭлектроМеханиК сказав:

Я понял что вы ничего не поняли

Геть сумно з англійською?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Вомбат сказав:

Геть сумно з англійською?

А у вас геть сумно з глуздом?

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, ЭлектроМеханиК сказав:

А у вас геть сумно з глуздом?

Я Вам дав посилання на дослідження, яке пояснює взаємозв"язок вакцинації та стрімкого (а саме таке було у Руслани Писанки) розвитку раку. Тому і здивувався з Вашої реакції, припустивши, що Ви просто не знаєте англійської. Але, бачу, питання не тільки в не знанні англійської.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Вомбат сказав:

Геть сумно з англійською?

у вашому випадку "знання англійської" не еквівалентно розумінню написаного. ви точно розумієте значення виділеного жирним?

"At the same time, the possible impact of SARS-CoV-2 mRNA vaccination on pre-existing peripheral T cell lymphoma is still to be determined."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

у вашому випадку "знання англійської" не еквівалентно розумінню написаного. ви точно розумієте значення виділеного жирним?

 

1 година тому, Вомбат сказав:

взаємозв"язок вакцинації та стрімкого (а саме таке було у Руслани Писанки) розвитку раку

У Вас навіть з українською проблема?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Вомбат сказав:

а саме таке було у ///

у вас є доступ до її медичних даних (наявність захворювання до і на момент вакцинації)?

чи ви як завжди натягуєте сову на глобус?

якщо дійсно є доведений стрімкий розвиток онкологічних захворювань саме після вакцинації, то чому мільярди вакцинованих ще досі живі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, outdoor24 сказав:

у вас є доступ до її медичних даних (наявність захворювання до і на момент вакцинації)?

У Вас є бодай-якась інформація про наявність у Писанки онкології до вакцинації? В мене - ні. Але в мене є абсолютно підтверджений факт її смерті внаслідок стрімкого розвитку раку. Що в часі ЗБІГЛОСЯ (звісно випадково, а як же ж...) з вакцинацією.

 

Тільки що, outdoor24 сказав:

якщо дійсно є доведений стрімкий розвиток онкологічних захворювань саме після вакцинації, то чому мільярди вакцинованих ще досі живі?

Та почекайте трошки...
Надлишкова смертність вже є. Підвищена смертність від ковіду вакцинованих від ковіду - теж є. Те, що вакцини не захищають ані від хвороби, ані від важчого перебігу, ані від смерті від ковіду - теж є, який сюрприз! А це ж все було "теоріями змови" всього рік назад. Почекайте, все буде.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

В мене - ні

то як я і казав - продовжуєте натягувати сову на глобус. 

 

3 хвилини тому, Вомбат сказав:

Та почекайте трошки...

так розвиток же стрімкий чи вже не такий стрімкий і потрібно чекати?

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

те, що вакцини не захищають ані від хвороби, ані від важчого перебігу, ані від смерті від ковіду

ну а те, що вакциновані 2ма дозами помирають вдвічі рідше ніж невакциновані ви вже забули? гуппі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, outdoor24 сказав:

ну а те, що вакциновані 2ма дозами помирають вдвічі рідше ніж невакциновані ви вже забули? гуппі?

Ну, дуже по різному, от прямо дуже...806258322_.thumb.png.f7453b72ec6291fb6c27d5087a42ed4d.png.47b110005b20b5ba1783f20a37eb8848.png
Але послухайте, вакциновані від ковіда - помирають від ковіда? Ви шо, прихильник теорії змови? Плоскозємєльщік? Шапочку з фольги зніміть вже нарешті, антівакс темний!

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...