Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вакцинация

Asssmina

Рекомендовані повідомлення

Только что, dvr002 сказал:

в нынешней ситуации и про вакцину все забыли. Причём во всём мире молчат

зараз в тренді продавати зброю. що наступне?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, dvr002 сказал:

в нынешней ситуации и про вакцину все забыли. Причём во всём мире молчат

Лучшее средство от головной боли - гильотина.

Сразу после применения эта проблема перестает вас беспокоить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

так, на короні заробили. тепер на геях, починаем з європи)

За даними видання, геям у Великобританії можуть запропонувати вакцинацію проти мавпячої віспи. :ROFL:

 

 

www.unian.ua/health/vispa-mavp-mozhe-poshiryuvatisya-cherez-gejiv-zmi-11835087.html

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

ну що ж. отримали рішення за позовом Особа 1, яка вважала що її незаконно відсторонили від роботи, оскільки працівниками не надано документів про проведення ними профілактичних щеплень проти COVID- 19 та не підтверджено про наявність протипоказань до вакцинації медичним висновком:

Позов Особа 1 до Національного нерозбірливо університету про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення середнього заробітку за час відсторонення від роботи – задовольнити.

Наказ ректора Національного нерозбірливо університету від 2021 року №/к «Про відсторонення від роботи» в частині відсторонення від роботи Особа 1 – визнати незаконним та скасувати.

Стягнути з Національного нерозбірливо університету на користь Особа 1 середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі ОГО (ОГО тисяч) грн. 00 коп. з урахування необхідності сплати обов’язкових податків та зборів.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

ну що ж. отримали рішення за позовом Особа 1, яка вважала що її незаконно відсторонили від роботи, оскільки працівниками не надано документів про проведення ними профілактичних щеплень проти COVID- 19 та не підтверджено про наявність протипоказань до вакцинації медичним висновком:

Позов Особа 1 до Національного нерозбірливо університету про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення середнього заробітку за час відсторонення від роботи – задовольнити.

Наказ ректора Національного нерозбірливо університету від 2021 року №/к «Про відсторонення від роботи» в частині відсторонення від роботи Особа 1 – визнати незаконним та скасувати.

Стягнути з Національного нерозбірливо університету на користь Особа 1 середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі ОГО (ОГО тисяч) грн. 00 коп. з урахування необхідності сплати обов’язкових податків та зборів.

Чтд... и пришлось переходить к плану Б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.06.2022 в 18:38, US7IGN сказал:

ну що ж. отримали рішення за позовом Особа 1, яка вважала що її незаконно відсторонили від роботи, оскільки працівниками не надано документів про проведення ними профілактичних щеплень проти COVID- 19 та не підтверджено про наявність протипоказань до вакцинації медичним висновком:

Позов Особа 1 до Національного нерозбірливо університету про визнання незаконним та скасування наказу про відсторонення від роботи, стягнення середнього заробітку за час відсторонення від роботи – задовольнити.

Наказ ректора Національного нерозбірливо університету від 2021 року №/к «Про відсторонення від роботи» в частині відсторонення від роботи Особа 1 – визнати незаконним та скасувати.

Стягнути з Національного нерозбірливо університету на користь Особа 1 середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі ОГО (ОГО тисяч) грн. 00 коп. з урахування необхідності сплати обов’язкових податків та зборів.

Дядя Грга! Таких решений туева хуча. Проиграли либо те кто не совсем умели сформировать иск и понаподписывали всякой дичи.

Еще читал одно решение суда, после кого которого просто валялся. Истцу выписали штраф за намордник. Он(-а) подал(-а) в суди. Так вот коротко: мало того что суд полностью оправдал истца, так еще и выписал штраф тупорылым мусорам. Да! Именно тупым ублюдкам в форме и наморднике. 

Давайте верующие дибилы! 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Постепенно от этапа отрицания ("нет доказательств причинно-следственных связей") и гнева ("противники вakцuнации, вы ответственны за сотни тысяч смертей тех, кто вам поверил") мы переходим к этапу торга.

The New York Times: "Крупнейшее на данный момент исследование показало, что вakцuны от кoвuда влияют на менструальные циклы у 42% женщин. Но эксперты говорят, что нет причин для беспокойства".

www.nytimes.com/.../live/covid-vaccines-periods.html

Осталось два этапа: депрессия и принятие ("да, мы фатально ошиблись, просим понять и простить").

 

292976833_587538909448873_3131563621635382334_n.jpg.5afaab1dea3048fb90a863e3222b8952.jpg

 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маестра, в тебе теж цикл збився після вакцинації?

у щікатура теж схоже збився 🤦‍♂️

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 2месяца в Англии от ковида умерло:
288 человек которые не были вакцирированны
4667 вакцинированные 1-2 раза
4215 вакцинированные 3 раза
Итого:
288 человек из 19 млн не вакцинированных
8891 человек из 43 млн вакцинированных

Вакцинированных в 2,3 раза больше чем не вакцинированных, а умирают они в 14 раз чаще от ковида...
А ведь есть еще куча других болячек
806258322_.thumb.png.f7453b72ec6291fb6c27d5087a42ed4d.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вомбат сказав:

Итого:
288 человек из 19 млн не вакцинированных
8891 человек из 43 млн вакцинированных

А які вікові групи включає число 19 млн.?

To estimate the size of the population eligible for vaccination, the governmentuses the ONS estimate for the population aged 12 and over, which is 48,375,273. With 43,250,509 first doses having been given in England, that would leave an estimated 5.1 million eligible people who have not received a dose of vaccine. 

The NIMS figure for the population aged 12 or over is 54,328,630, which would leave around 11 million eligible people in England who have not received a dose of vaccine.

І який розподіл смертей по віковим групам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

А які вікові групи включає число 19 млн.?

Ті самі-самісінькі, що і 43 млн.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Вомбат сказав:

Ті самі-самісінькі, що і 43 млн.

Звідки це? Я вам навів офіційні дані, які цей не підтверджують.

і чого графік лише за 2 місяці? Бо цифри гарні виходять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, outdoor24 сказав:

і чого графік лише за 2 місяці?

Ну проаналізуйте цифри за останні пів року. Проблема хіба?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Вомбат сказав:

Ну проаналізуйте цифри за останні пів року.

Нахіба воно мені, якщо ви не спромоглися, а просто вкинули чергову порцію від правєрєнних істочнікав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы мне скажите - четвертую дозу вакцины (ну которая бустерная вторая) уже делают официально? Три прививки делал. Хочу к зиме подстраховаться.

 

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ЭлектроМеханиК сказав:

уже делают официально

наче ні, зважаючи на домінуючий все ще омікрон, є сенс робити бустер лише при зміні штаму і новою вакциною

 

13 хвилин тому, ЭлектроМеханиК сказав:

Хочу к зиме подстраховаться.

краще зробіть від грипу, у вересні - жовтні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, outdoor24 сказав:

наче ні, зважаючи на домінуючий все ще омікрон, є сенс робити бустер лише при зміні штаму і новою вакциною

 

краще зробіть від грипу, у вересні - жовтні

Від грипу я кожен рік роблю.

Змінено користувачем ЭлектроМеханиК
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.07.2022 в 09:46, Вомбат сказал:

За 2месяца в Англии от ковида умерло

Не нужно рисовать нечто без ссылок на официальные источники. Антивакцинаторы известны своими вбросами, это давно известный факт. Достаточно взглянуть на графики официальных и легко проверяемых источников (coronavirus.data.gov.uk/) и увидеть, что массовая вакцинация и ревакцинация реально работает:

COVID.thumb.JPG.29113b0d52f75f4ec5a060ff411546e1.JPG

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Vladdi сказав:

Достаточно взглянуть на графики официальных и легко проверяемых источников (coronavirus.data.gov.uk/) и увидеть, что массовая вакцинация и ревакцинация реально работает:

Бгггг...
І шо ж там работаєт?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не можу і не буду стверджувати, що раптова втрата свідомості прямо на сцені через три місяці і смерть через пів року після ковід-вакцинації конкретно пані Писанки  були обов'язково пов'язані з ін'єкціями. Але я можу і буду стверджувати, що купа вчених, лікарів та дослідників регулярно розповідають про аналогічні випадки і наявний там прямий зв'язок. На жаль, медійні писанки їх ігнорують, висміюють і оббріхують, чомусь вважаючи себе розумнішими. Інфлюенсери ж..
 

изображение.png

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо вибрати не лише госпіталізацію, а лише смерть, в якості події по якій будується графік, то картина зовсім інша

знов схоже на те, що Вомбат обісрався😉

app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiODQ4NTg4OGUtNWU5ZS00MjQ3LWJmODgtNzI1N2RmOWY3N2Y3IiwidCI6IjZmMGU5YzQyLTk2Y2UtNDU1MS05NzAxLWJhMzFkMGQ2ZDE5ZSJ9&pageName=ReportSection1c3fdc161d4008c845a61338638740_Screenshot(469).thumb.png.52103c8fd98221fd9f5ce94b4bbf4944.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вомбат сказав:

Я не можу і не буду стверджувати, що раптова втрата свідомості прямо на сцені через три місяці і смерть через пів року після ковід-вакцинації конкретно пані Писанки

танці на кістках? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, outdoor24 сказав:

а якщо вибрати не лише госпіталізацію, а лише смерть, в якості події по якій будується графік, то картина зовсім інша

А в чому, вибачте, вона інша? Вакциновані ТАК САМО ЧАСТІШЕ помирають, аніж не вакциновані. В перерахунку на 1 мільйон відповідно до вакцинного статусу, звісно.
Ви хоч самі дивитеся, що постите? 😅

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...