Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

де в Скадовські спокійний пляж?

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

Особо дикі не цікавлять, але треба такий пляж, щоб по головах не ходили 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візьміть екскурсію на катері на острів Джарилгач (у нас навіть з обідом була, і там декілька годин, потім везуть назад).

Або півгодини на авто по трасі уздовж берега на захід від Скадовська - Лазурне, назва відповідає дійсності, вода саме такого кольору була, коли ми їздили, чистий білий пісочок, а не оте, що в самому Скадовську. Людей було мало.

Змінено користувачем carolgs
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, carolgs сказав:

Візьміть екскурсію на катері на півострів Джарилгач (у нас навіть з обідом була, і там декілька годин, потім везуть назад).

Або півгодини на авто по трасі уздовж берега на захід від Скадовська - Лазурне, назва відповідає дійсності, вода саме такого кольору була, коли ми їздили, чистий білий пісочок, а не оте, що в самому Скадовську. Людей було мало.

да на острів мотатись немає бажання . а ви в лазурному коли були, що людей мало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, carolgs сказав:

Давно були, декілька років тому. Може, зараз уже й не так

мені показували на мобільному відео,де дельфіни метри 3-4  плавають від людей при березі. не знаєте де конкретно таке чудо місце?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про таке місце не знаю, але ми бачили дельфінів, коли на катері на Джарилгач їхали. Там взагалі-то заповідник, багато різних видів тварин на самому острові, але більше вглиб, а ми були скраєчку. А в Лазурному були ближче до перешийка з островом. В тому місці тільки одна база велика тоді була - Чайка, тому, мабуть, і людей мало.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, МаТраС сказал:

мені показували на мобільному відео,де дельфіни метри 3-4  плавають від людей при березі. не знаєте де конкретно таке чудо місце?

Если это, то в автокемпинге между Железным портом и о. Кефальное

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, normal сказав:

Если это, то в автокемпинге между Железным портом и о. Кефальное

 

Дякую. Да , схожа картина. Я ще теж здивувався, що так близько

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

визначились. Залізний порт. морже хто підскаже переавіренний номер з гарною звукоїзоляцією та спокійний пляж?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...