Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вирівнювання чорнової стяжки утепленням

Куркуль

Рекомендовані повідомлення

Шановні знатоки, є такі ввідні дані:

Чорнова стяжна на площі 6,5м х 8,5м має по довшій стороні плавний перепад 4см -> 0. Максимальна можлива товщина пирога в найвищій точці - 11см. Тобто виходить 2см на чистове покриття, 6 - на стряжку теплої підлоги і всього 4 на утеплювач. Думаю при такому малому шару утеплення гріх буде вирівнювати чорнову стяжку від утеплювачем бетоном. Чи можна просто утеплювач викладати ступенями різної товщини, а різницю менше 1см рівняти розчином? Як це може вплинути на стяжку над утеплювачем?

q1.png

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Gitan сказал:

Под ЭППС можно выровнять уклон гарцовкой.

Ну так, просто не хочеться витрачати ці цінні сантиметри на вирівнювання замість утеплення. Але я так розумію якщо зробити в різних кімнатах різну товщину утеплювача то ок, так як стяжка в дверному проємі матиме деформаційний розрив, а от посеред кімнати мабуть так робити не варто, правильно?

А якщо до гарцовки додати керамзит це дасть їй хоч якість теплоізолюючі властивості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где Вы видите 1 см утепления?Я вижу 4 в минимальной точке.

Рекомендую ТС не заниматся мазохизмом,а перевернуть свой проект вверх ногами,взять основной слой 5 см и просто залить сверху армированную  стяжку.

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть так і доведеться. Максимум зроблю в одній кімнаті, де більший перепад  утеплення 6см а в іншій - 5. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Апну тему. Нині, після більш детальних обмірів маю таку схему.

image.png.c06aa50139068105abb0f57af3d6ef5d.png

Нуль чистової підлоги взяв як 1,5см від дверей панорамних вікон (кімната №1) - це ок чи можна ще підняти трішки?

Для підлогового покриття (плитка + клей) відвожу 20мм.

Для стяжки (з трубами теплої підлоги) відвожу 60мм.

І от при цих даних отримав висоти від чорнової до чистової підлоги в діапазоні від 160мм до 105мм(синій колір). Відповідно на утеплювач при однаковій товщині припало б від 80мм до всього лиш 25мм (фіолетовий колір).

Покритикуйте таку мою ідею: В зоні (1)  і в санвузлі навпроти сходів покласти 5см ЕППС. В кімнаті (3) покласти 4см ЕППС, а в дверях зробити поріжок щоб підняти підлогу на 1см.  -Так поріжок не дуже практично і сучасно, але нині утеплення важливіше.

І головне в зонах (2) і (4) теж покласти 4см ЕППС. В зоні 4 біля вхідних дверей на ділянці 1,5м*1,5м стяжка при цьому буде всього лише 45мм тому додатково заармувати її сіткою.

 

 

Змінено користувачем Куркуль
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Куркуль сказав:

Для підлогового покриття (плитка + клей) відвожу 20мм.

Яка плитка плануєтся. Стандартна плитка або 8мм , або 10мм +клей 3-4мм , в сумі -це максимум 14мм

13 годин тому, Куркуль сказав:

Для стяжки (з трубами теплої підлоги) відвожу 60мм.

Достатньо 50мм. , тільки в такому випадку утеплювач потрібно жорстко кріпити до основи.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, andrey_ka сказав:

Яка плитка плануєтся. Стандартна плитка або 8мм , або 10мм +клей 3-4мм , в сумі -це максимум 14мм

Хм, я так далеко не планував. Але теж думаю може 2см для притки і клею і забагато, можна відняти 5мм.

А як щодо відстані від підгоги до дверей? 15мм чи скоротити до 10? 

Там, там і там відкусити по 5мм і дійсно можна буде вийти на 5см утеплення по всьому поверху. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Куркуль сказав:

А як щодо відстані від підгоги до дверей? 15мм чи скоротити до 10? 

Думаю можна скоротити , якщо перед дверима не плануються якісь коврики.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панорамні вікна це зазвичай ссувні,до них 0 робиться практично в 0,ну аж мінус пару мм.Якщо ж у Вас таки звичайні,то підтримую Андрійка,з ковриком мінус 15,без нього мінус 5.На рахунок плитки він також прав, але це по якісній стяжці.А ось сіткою Ви повинні армувати кругом,то аксіома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...