Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно заповнити заяву на підключення до електромереж онлайн?

sv_vs

Рекомендовані повідомлення

Хочу підключити світло на ділянку без будинку (ділянка під будівництво, адреси і буд паспорта поки немає), але не можу розібратись як заповнити заяву правильно, можливо хтось підкаже?

534550495_Screenshot2021-11-11at10_52_40.thumb.png.768ea894e10c6800ed721ac17545403c.png

 

1. На першій сторінці все зрозуміло, окрім останнього пункту, що мається на увазі під "тимчасовою схемою"? Чи правильно я розумію, що якщо немає будівельного паспорту, то це і є підключення за тимчасовою схемою? Чи простіше буде спочатку отримати буд паспорт і вже тоді подавати заяву?

 

408108968_Screenshot2021-11-11at10_59_07.thumb.png.42e0c8818812851c0f9383733fa4f3bf.png


2. Вказав тільки загальну потужність, чи обовязково вказувати ел. опалення і т.д.?

3. Варіант розробки проекту, уявлення не маю що має бути в тому проекті, тому вибрав варіант 2

4. Вибрав заперечую, так як ел. стопв стоїть в 2м від межі ділянки, хочу щоб лічильник поставили на нього, у сусідів так і зроблено

5. Тут залишив як було по дефолту вибрано

6. Чи потрібно десь поставити галочки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без адреси ви не зможете укласти договір постачання. 

Адресу можливо присвоїти : об'єкту будівництва чи вже існуючій будівлі.

Дізнайтесь в ЦНАП перелік документів, що необхідний для присвоєння адреси і тоді вирішуйте: спершу БП потім приєднання чи навпаки 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підключив все онлайн без будівельного паспорту. В Київській обл. Вже є напруга. В ДТЕК трохи інші питання були.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Денис0201 сказав:

Підключив все онлайн без будівельного паспорту. В Київській обл. Вже є напруга. В ДТЕК трохи інші питання були.

а адреса у вас вже була?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 12.11.2021 в 17:43, Денис0201 сказал:

Підключив все онлайн без будівельного паспорту. В Київській обл. Вже є напруга. В ДТЕК трохи інші питання були.

Які ще питання були від ДТЕК? В кабінеті 2 заяви - роподіл і приєднання - їх обидві треба підписувати? (у мене будівництво ще не розпочалось). Загальну потужність поставив приблизно - 20 кВт, чи ця величина на щось впливає - складність проектування, вартість? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.11.2021 в 17:53, andriy334 сказал:

Які ще питання були від ДТЕК? В кабінеті 2 заяви - роподіл і приєднання - їх обидві треба підписувати? (у мене будівництво ще не розпочалось). Загальну потужність поставив приблизно - 20 кВт, чи ця величина на щось впливає - складність проектування, вартість? 

Заяви Вам не потрібні, там є онлайн форма на приєднання. 20 кВт. Впливає тільки на вартість. ~2350*20+4000 лічильник

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...