Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Містобудівні умови та обмеження

fristandrey

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, fristandrey сказав:

lexinform.com.ua/sudova-praktyka/miska-rada-ne-maye-povnovazhen-zminyuvaty-poryadok-vydachi-mistobudivnyh-umov-ta-obmezhen-chy-zaboronyaty-yih-nadavaty/

Так рада й не змінює порядок видачі і не забороняє - у вас же затик з виконкомом, точніше з його підрозділом - відділом архітектури - а це в його повноваженнях визначати чи будуть видані містобуди чи ні

3) невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Дощ сказал:

Так рада й не змінює порядок видачі і не забороняє - у вас же затик з виконкомом, точніше з його підрозділом - відділом архітектури - а це в його повноваженнях визначати чи будуть видані містобуди чи ні

3) невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

у меня вопрос - должно ли заседание исполкома утверждать МБУ они отписку дали "ваше питання розглядалось на засіданні виконкому і не набрало достатньої кількості голосів". В ЦНАПе сказалирассматртвать будут 21 день а по закону 10 рабочих дней 

3) невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні - что это может быть и они должны указать что именно невідповідає!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, fristandrey сказав:

у меня вопрос - должно ли заседание исполкома утверждать МБУ они отписку дали "ваше питання розглядалось на засіданні виконкому і не набрало достатньої кількості голосів". В ЦНАПе сказалирассматртвать будут 21 день а по закону 10 рабочих дней 

3) невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні - что это может быть и они должны указать что именно невідповідає!

Рішення про надання містобудівних умов приймає засідання виконкому. У мене скрізь разом з містобудівними Рішення прикріплене. 

Змінено користувачем YELENA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підняла декілька папок з переведеними в нежитлове. Рішення виконкому про надання МБУ , Наказ про затвердження МБУ і самі МБУ йшли одним пакетом. Раніше список наданих документів кидалв, ще підписи всіх мешканців будинку на таке переведення збирала, по останньому не вимагали цього. Але я завжди починала із знайомств.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.01.2022 в 03:21, YELENA сказал:

Рішення про надання містобудівних умов приймає засідання виконкому. У мене скрізь разом з містобудівними Рішення прикріплене. 

Я думаю это неправильно. В законе сказано что МБУ выдает "Містобудівні умови та обмеження надаються відповідними уповноваженими органами містобудування та архітектури на підставі містобудівної документації на місцевому рівні на безоплатній основі за заявою замовника

 Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні здійснюється відповідним уповноваженим органом містобудування та архітектури протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви, затверджується наказом такого органу.

где сдесь решение исполкома? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, fristandrey сказав:

Я думаю это неправильно. В законе сказано что МБУ выдает "Містобудівні умови та обмеження надаються відповідними уповноваженими органами містобудування та архітектури на підставі містобудівної документації на місцевому рівні на безоплатній основі за заявою замовника

 Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні здійснюється відповідним уповноваженим органом містобудування та архітектури протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви, затверджується наказом такого органу.

где сдесь решение исполкома? 

 

 

Я вам пишу как у меня переведены квартиры в нежилое. Не одна, много и в разных населенных пунктах. С Решения начинается все. У всех оно по разному сформулировано: у одних "про надання містобудівних умов для переведення...", у других "про дозвіл на переведення з житлового до нежитлового..." но везде это Рішення виконавчого комітету. Обычно, везде так было гл. архитектор все сам решает, если договориться с ним.

Змінено користувачем YELENA
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...