Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Котел шахтного типу

ОКБ

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Dendnepr сказав:

Плохая идея оставлять горящий котел на несколько дней. Тем более, если в доме только дети будут. На эти 2-3-4 дня лучше что-то другое предусмотреть.

Ну так я ж й питаю за тих, хто має досвід. Бо "что-то другое предусмотреть" - це що? Електрики в такій кількості нема (це мені власну ТП треба, кіловат 40 підключити, це шалені гроші коштує, а я гроші не друкую), й її ще й вимикають час від часу. Газу теж нема, й підключити це так само шалені гроші коштує. Тому якось так, а виробники котлів наче обіцяють повну безпеку, в разі аварії все гасне. Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если отбросить электрику и газ, то Обычный камин, каминофен - намного безопасней, чем котел без присмотра. Пока Вы дома - топите котел. А когда вас нет - пусть хоть конвектором подталкивают. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та мені вже казали, що комин це круто. Але, по-перше, одним комином весь будинок не обігрієш, а по-друге, його не передбачено й з наявним плануванням повноцінний комин зробити не реально, тупо нема місця підходящого, а прибудувати коминну залу обійдеться в ще більшу суму, ніж газ провести, це по факту ще один маленький будиночок збудувати. Хіба що обігрівач електричний імітацію комину, але знов-таки, це локально, а решта будинку хай охолоджується? Й хто сказав, що котел зовсім без нагляду? Подивитись на нього можуть й діти, навіть колосники пошурують якщо треба, але вугілля, наприклад, завантажити - краще ні, тому й бажаю котла, який не треба кожен день "заправляти".

P.S. На додачу до того мені й самому не дуже хочеться працювати кочегаром вдома.

Змінено користувачем LStranger
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Если отбросить электрику и газ, то Обычный камин, каминофен - намного безопасней, чем котел без присмотра. Пока Вы дома - топите котел. А когда вас нет - пусть хоть конвектором подталкивают. 

Тобто Ви кажете, що твердження виробників, що ТП котли мають задовільну безпеку в разі аварії - то не є правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.10.2022 в 21:15, LStranger сказал:

P.S. На додачу до того мені й самому не дуже хочеться працювати кочегаром вдома.

Як варіант розгляньте пелетнік. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...