Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ДТЕК по Київські області штучно обмежив дозволену потужність на 3кВт ... Що робити ???

ПроФФесорюга

Рекомендовані повідомлення

Всім добрий день. Сьогодні отримав листа від ДТЕК по Київські області що дозволена (договірна) потужність у договорі про розподіл електричної енергії встановлена на рівні 3 кВт. Написано що якщо я не згоден, то маю їм повідомити протягом місяця письмове обґрунтування іншої потужності. Написано що за відсутності заперечень з мого боку зазначена потужність буде вважатись прийнятою. Проконсультуйте пліз по наступних пунктах:

1.Будинок старий, проходив реконструкцію у 2005 році, є документи якісь (проект), але там фрази про договірну потужність не знайшов. Я в електриці не дуже, тому викладаю скріни може хтось підкаже де там подивитись хоч щось щоб написати в ДТЕК що вони гавнюки і мені 3 кВт точно не вистачить. Може там десь написано що у мене три фази, 380В та хоча б 10кВт ...У мене електромобіль який бере по 7кВт за час коли на зарядці )))

2. Вичитав в інтернеті що для всіх мешканців старих приватних будинків за два роки потужність має зрости з 3 до 5 кВт. Однак у разі потреби побутові споживачі можуть вимагати збільшення потужності вже сьогодні. При цьому у разі використання електроплит до 8 кВт (у нас є газ, але не знаю чи знає про це ДТЕК). Може хтось писав їм що треба 8 кВт вже зараз, поділіться досвідом ...

3. Я так розумію все це задумано щоб подоїти мене на кошти ... Типу 3 кВт даємо безкоштовно, а решту доплачуй по 2К грн за кіловат ... Тобто якщо треба мати в користуванні 16 кВт, то за 13 я маю доплатити ??? У мене ж все вже підключено, провода тягнути не треба ...

4. Якщо встановлю двох тарифний лічильник то вони заставлять мене повісити його на стовпі на дорозі ??? Чи це тільки для нових підключень і не актуально при заміні лічильника або перенесенні місця розташування вже встановленого ??? 

5. Чи варто взагалі перейматись що я будучі УБД, постійно на Сході та маю цьому блядському Ахметову відслюнявити 26 штук на ровному місці ... Вони реально обмежать потужність ??? Може просто залишити все как є та жити далі ???

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

 

5.jpeg

Змінено користувачем ПроФФесорюга
додано якісніше фото
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лічильнику майже 20 років ... Нічого не обмежує ... Зарядка електромобіля+бойлер+решта то вийде 10-12 кВт ... Ніколи не вибиває ...

Змінено користувачем ПроФФесорюга
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, ПроФФесорюга сказал:

Лічильнику майже 20 років ... Нічого не обмежує ...

В мене ставили роки шість, тому. Купив 6 кВт. Почало вибивати - виявляється зара потужність обмежують не автоматами, а програмують лічильник. Тож доплачував, ще 3 кг, щоб зробили 8 кВт. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Наскільки я зрозумів, ваш автомат повинен вибивати світло на рівні 5.5 кВт, а він не вибиває - він несправний. 
2) Обленерго на вашій підстанції не очікує такого навантаження. Вони бачать всі договори, збили суму потужностей, звірили з реальним навантаженням - навантаження зашкалює. Підстанція їм ще потрібна, вони не хочуть щоб вона згоріла. :) От вони і крутяться - або доб'ються зниження навантаження на цю підстанцію, або назбирають грошей з вас всіх на її заміну на потужнішу.

IMHO

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sergio сказал:

Якщо стоїть лічильник, що не обмежує потужність, то забити. 

Не вийде. Обленерго знає свою справу. Вони просто повісять на вуличному стовпі автомат на 3 кВт. Мають вони таку звичку...

І тоді після кожного вибивання доведеться чекати приїзду бригади.

Змінено користувачем n0mad
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, n0mad сказал:

Не вийде. Обленерго знає свою справу. Вони просто повісять на вуличному стовпі автомат на 3 кВт. Мають вони таку звичку...

І тоді після кожного вибивання доведеться чекати приїзду бригади.

Автомат на 3 кВт, як виглядає?! 😳

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Автомат на 3 кВт, як виглядає?! 😳

Ну це я умовно. Знайдуть щось там приблизно, трохи більше. 16А мабуть буде найближче, так?

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, n0mad сказал:

Не вийде. Обленерго знає свою справу. Вони просто повісять на вуличному стовпі автомат на 3 кВт. Мають вони таку звичку...

І тоді після кожного вибивання доведеться чекати приїзду бригади.

Не знаю, у нас такого в селі не робили наче. Я взагалі вважаю що це незаконно. У мене всі доки в норм стані, чому я маю щось доплачувати не розумію... Маю надію що до цього не дойдє

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вулиці старі будинки тільки. У 80% мешканців немає можливості щось там доплатити. У пенсіонерів просто немає на це коштів. Більшість топлять дровами хоча є газ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, n0mad сказал:

Ну це я умовно. Знайдуть щось там приблизно, трохи більше. 16А мабуть буде найближче, так?

Це десь 16х230~3,8кВт,може і 4 кВт буде тримати Мені коли купив 6 кВт теж думав, що 7 - 7,5 буде тримати. А коли вибило світло, вийшов на вулицю, автомати ввімкнути, а на лічильнику блимає, що перегруз я спочатку офігів. А там на 6 кВт сам лічильник запрограмували. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ПроФФесорюга сказал:

На вулиці старі будинки тільки. У 80% мешканців немає можливості щось там доплатити. У пенсіонерів просто немає на це коштів.

А навіщо пенсіонерам більше 3-х кВт? Тимпаче з газом і дровами. Вони і не будуть піднімати виділену потужність.

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П. 4 ч. 1 ст. 12 Закона Украины «О статусе ветеранов войны, гарантии их социальной защиты».

  • 75%-ная скидка для УБД и 100%-ная скидка для инвалидов войны по оплате за пользование коммунальными услугами (газом, электроэнергией и другими услугами)...

Если обратиться к юристам (но не ахметкиным), то они могут подсказать, что, возможно под эту норму подойдет и повышение мощности ЭЭ. 

Или же получить субсидию на реконструкцию, аж на 15 лет, а там, "или ишак сдохнет, или падишах" или ДТЭК вернут народу, или инфляция сожрет долг по субсидиям:

  • получение ссуды на строительство, реконструкцию или капитальный ремонт жилых домов и надворных построек, присоединение их к инженерным сетям, коммуникациям...., а также ссуды на строительство или приобретение дачных домов и благоустройство садовых участков с погашением ее в течение 10 лет начиная с пятого года после окончания строительства. Эти займы предоставляют в порядке, определяемом Кабинет Министров Украины.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, n0mad сказал:

А навіщо пенсіонерам більше 3-х кВт? Тимпаче з газом і дровами. Вони і не будуть піднімати виділену потужність.

Просто писали зверху що ДТЕК свою справу знає і знайде як гроші вижати на нову подстанцію, тому і пишу що немає що вижимати )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.01.2022 в 16:47, ПроФФесорюга сказал:

Всім добрий день. Сьогодні отримав листа від ДТЕК по Київські області що дозволена (договірна) потужність у договорі про розподіл електричної енергії встановлена на рівні 3 кВт. Написано що якщо я не згоден, то маю їм повідомити протягом місяця письмове обґрунтування іншої потужності. Написано що за відсутності заперечень з мого боку зазначена потужність буде вважатись прийнятою. Проконсультуйте пліз по наступних пунктах:

1.Будинок старий, проходив реконструкцію у 2005 році, є документи якісь (проект), але там фрази про договірну потужність не знайшов. Я в електриці не дуже, тому викладаю скріни може хтось підкаже де там подивитись хоч щось щоб написати в ДТЕК що вони гавнюки і мені 3 кВт точно не вистачить. Може там десь написано що у мене три фази, 380В та хоча б 10кВт ...У мене електромобіль який бере по 7кВт за час коли на зарядці )))

2. Вичитав в інтернеті що для всіх мешканців старих приватних будинків за два роки потужність має зрости з 3 до 5 кВт. Однак у разі потреби побутові споживачі можуть вимагати збільшення потужності вже сьогодні. При цьому у разі використання електроплит до 8 кВт (у нас є газ, але не знаю чи знає про це ДТЕК). Може хтось писав їм що треба 8 кВт вже зараз, поділіться досвідом ...

3. Я так розумію все це задумано щоб подоїти мене на кошти ... Типу 3 кВт даємо безкоштовно, а решту доплачуй по 2К грн за кіловат ... Тобто якщо треба мати в користуванні 16 кВт, то за 13 я маю доплатити ??? У мене ж все вже підключено, провода тягнути не треба ...

4. Якщо встановлю двох тарифний лічильник то вони заставлять мене повісити його на стовпі на дорозі ??? Чи це тільки для нових підключень і не актуально при заміні лічильника або перенесенні місця розташування вже встановленого ??? 

5. Чи варто взагалі перейматись що я будучі УБД, постійно на Сході та маю цьому блядському Ахметову відслюнявити 26 штук на ровному місці ... Вони реально обмежать потужність ??? Може просто залишити все как є та жити далі ???

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

 

5.jpeg

Если по вот этим документам, то у Вас там приличная мощность подведена. Вводной указан 25А и вроде ещё 3 фазы? Нашел такой даже автомат ниже

Screenshot_20220205-101137_Chrome.jpg

Screenshot_20220205-101301_Chrome.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, @ndrey_Z сказал:

Если по вот этим документам, то у Вас там приличная мощность подведена. Вводной указан 25А и вроде ещё 3 фазы? Нашел такой даже автомат ниже

Screenshot_20220205-101137_Chrome.jpg

Screenshot_20220205-101301_Chrome.jpg

Дякую за відповідь ... З електрикою не дуже, тому і виклав скани. Інколи споживаю близько 10кВт на годину і нічого не вибиває ... Справа в тому що коли робили ремонт будинку в 2004-2005 роках я тестю сказав що беріть с запасом потужність і тому такий щиток мабуть і зобрали. За це в свій час платились кошти, можна було і дешевше зробити якщо не переплачувати за цей запас. Тому і дивиють такі вимоги ДТЕК ... Через 5 років ще щось приймуть щоб платили додатково їм в кішеню. Красти треба менше і будуть кошти на трансформатори та решту ... Вирішив нічого не робити, хай так будє поки. Якщо буду встановлювати двозонний лічильник або сонячну електростанцію тоді вже і буду думати ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, ПроФФесорюга сказав:

Вирішив нічого не робити, хай так будє поки. Якщо буду встановлювати двозонний лічильник

Маю схожу проблему, також нічого не робив поки що, хоча по договору стандартні 5 кВт 

Але порахував за споживання 10 кВт/год  економія по обліку по двозонному перекриє вартість доплати за кВт 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Маю схожу проблему, також нічого не робив поки що, хоча по договору стандартні 5 кВт 

Але порахував за споживання 10 кВт/год  економія по обліку по двозонному перекриє вартість доплати за кВт 

Я теж вважаю що двозоний лічильник норм штука і хочу його собі поставити. Особливо вигідно у випадку електроопалення та електромобіля. В період льготної вартості можна також гріти воду в бойлері на 200 літрів і весь день користуватись без догріву, має вистачити... Якби будував новий будинок то одразу поставив би ... А оскільки живу в старенькому то поки вагаюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Дощ сказал:

також нічого не робив поки що, хоча по договору стандартні 5 кВт

Там вам везе. 😉 У мене взагалі договір на 1.5 кВт. Але не замовляю більше - думаю, що таки можуть ввести абонплату.

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, n0mad сказал:

У мене взагалі договір на 1.5 кВт

Таких уже нет, минимум 3 кВт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, aleksey02 сказал:

Таких уже нет, минимум 3 кВт.

Глянул pdf на их сайте - действительно, задним числом поменяли. Офигеть. Спасибо за хорошую новость. :) 

Змінено користувачем n0mad
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, n0mad сказал:

Да, вот казалось бы. Три года назад подписывал. Или они могли сами изменить договор, без сообщения мне?

Немає вже 1,5 або 2 кВт ... Згідно нової Постанови зараз 3 кВт і до кінця 2023 року має бути мінімум 5 кВт ...

Змінено користувачем ПроФФесорюга
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.02.2022 в 12:08, ПроФФесорюга сказал:

 Якщо буду встановлювати двозонний лічильник або сонячну електростанцію тоді вже і буду думати ...

Я когда пошла с заявлением на двух зонный счетчик, в компьютере Киевоблэнерго по моему адресу и фамилии числился счетчик с другим номером и дозволена потужность 3 кВт вместо 10 кВт.  Дом я строила и с 2008 года даже не знала, что мои данные в Киевоблэнерго заведены в компьютер не правильно. Заставили писать заявление на вызов их специалистов на проверку счетчика, предоставить проект, ТУ и паспорт на счетчик. Потом ждать проверку, изменения в компьютере.  Так что, возможно, у вас будет такая же  история. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також не поспішаю бо договір 5 кВт, по факту 10 - стоять 16А автомати 3 фази, тобто 3.3*3=9.9

Думаю звернусь щоб збільшити кВт і поставити 2-зон лічильник, а вони лічильник поставлять а кВт не додадуть, бо немає тех можливості абощо, наперед же ніхто не скаже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Дощ сказав:

Я також не поспішаю бо договір 5 кВт, по факту 10 - стоять 16А автомати 3 фази, тобто 3.3*3=9.9

Думаю звернусь щоб збільшити кВт і поставити 2-зон лічильник, а вони лічильник поставлять а кВт не додадуть, бо немає тех можливості абощо, наперед же ніхто не скаже.

Так і буде, ініціатива карана.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...