Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як правильно спроектувати терасу?

GIV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Є бажання самому зробити терасу.

Розмір 6*3, на висоті 1,6м.

Планую металеві стовпчики по периметру з кроком 1,5м. (крім сторони до дотикається до будинку).

Підкажіть якого січення брати профільну трубу на стовпчики? А яку на обвязку по периметру? Як їх зварювати: дотикати периметр збоку до стовпчиків чи накладати зверху на торець стовпчика?

Буду дуже вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій дилетантський погляд...

1. Трохи б збільшив розмір, принаймні, ширину - в мене 2,8 м вийшло після облицювання, ІМХО вузькувато, оптимально десь від 3,2-3,2 м

2. Крок опор великий - для короткої сторони може й піде (хоча, якщо збільшити ширину, то забагато), по довгій я б робив 1,2 м. Варити тільки зверху на торець стовпчика

3. По січенню труби в нас тут є на форумі конструктори, треба питати в них - але перед цим треба розуміти, яка буде вага цієї конструкції (з чого підлога, вікна, дах), кут даху (снігові і вітрові навантаження)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Offroad сказал:

оптимально десь від 3,2-3,2 м

а 4.0 вообще супер :)

Жил 10 лет с террасой 3х6 - если поставить стол и стулья вокруг, то уже тесно. 

Сдуру в новом доме сделал так же, да еще и не учел утепление - буду увеличивать на метр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те саме запитання. Розмір 4×7,5 м, відкрита тераса. 

Основу хочу робити з дерева, а не з металу. 
Думаю зробити стовпчики з бетону, з інтервалом 1600мм. 
На них лаги з подвійного бруса 50×150мм.
На нього перпендикулярно обрешітку з бруса 50×80 із кроком 400мм.
Зверху вже дошку. 

Цікаво, скільки років витримає брус під дошкою? 

IMG_0912.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, xeops сказал:

Цікаво, скільки років витримає брус під дошкою? 

 

Якщо використаєте дубовий брус, то на Ваш вік вистачить.
Можемо запропонувати у послідуючому виготовлення та монтаж огорожі тераси (є багато варіантів зовнішнього виигляду).

ограждения.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.05.2022 в 12:37, Offroad сказал:

На мій дилетантський погляд...

1. Трохи б збільшив розмір, принаймні, ширину - в мене 2,8 м вийшло після облицювання, ІМХО вузькувато, оптимально десь від 3,2-3,2 м

2. Крок опор великий - для короткої сторони може й піде (хоча, якщо збільшити ширину, то забагато), по довгій я б робив 1,2 м. Варити тільки зверху на торець стовпчика

3. По січенню труби в нас тут є на форумі конструктори, треба питати в них - але перед цим треба розуміти, яка буде вага цієї конструкції (з чого підлога, вікна, дах), кут даху (снігові і вітрові навантаження)

Вікна, дах і т.п. нічого не буде. Просто відкрита тераса з перилами. Підлога деревяна. Тобто навантаження невелике. 1,5м. крок мало б бути нормально. Питання яку трубу ставити? Є спеціалісти, які можуть підказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас основная нагрузка будет зимой-снеговая. Поэтому надо рассчитаь конструктив под эту нагрузку, (Киев-160 кг/м кв.)плюс собственный вес, плюс запас прочности хотя бы 20-25%. Для этого надо точные размеры, точки опоры, крепления, какая конструкция планируется, и по этим данным уже можно считать. Мы все металлоконструкции, которые делаем, сначала так просчитываем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Vladimir2011 сказал:

У вас основная нагрузка будет зимой-снеговая. Поэтому надо рассчитаь конструктив под эту нагрузку, (Киев-160 кг/м кв.)плюс собственный вес, плюс запас прочности хотя бы 20-25%. Для этого надо точные размеры, точки опоры, крепления, какая конструкция планируется, и по этим данным уже можно считать. Мы все металлоконструкции, которые делаем, сначала так просчитываем.

Снігової також особо не буде - щодня розчистити сніг (якщо він буде взагалі) не проблема.

Точні розміри 6*4. Точки опори - стовпи по периметру кожних 1,5м., крім сторони, що прилягає до будинку (там засверлення металу в стіну). 

До периметру в середині (або зверху) приварені металеві лаги, на них деревяна підлога і все. Плюс перила неважкі (деревяні або з мінімальної труби типу 20*20).

Можете підказати, якого січення ітовщини  брати трубу для заливки стовпчиків і яку на обовязку по периметру (наварювати зверху на стовпчики)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, GIV сказал:

щодня розчистити сніг (якщо він буде взагалі) не проблема.

я сразу вспомнил утро, когда проснулся. а на улице снега по пояс... ага-ага

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо, хтось поділиться досвідом під інші розміри тераси. Я вже самостійно прикину під свої.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, volkoff сказал:

Тут тераси - (43) Pinterest

Де саме? Просто в Пінтерест шукати? Чи у Вас силка не відобразилась?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, GIV сказал:

Де саме? Просто в Пінтерест шукати? Чи у Вас силка не відобразилась?

Попробую ще -www.pinterest.com/pin/66005950775579634/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

З металом визначився. Беру на стовпи 80*80*4, зверху на периметр 80*80*3, в середині 60*40*2.

Потім на цей металевий каркас хочу настелити деревяну підлогу.

То на метал потрібно давати деревяні балки і на них дошки?

Якого січення деревяні балки потрібно давати?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крок обрешітки під дошку — 300-400 мм, з бруса 50×50.

А навіщо вам периметр, та ще й такий потужний? Він же нічого сам по собі не несе. Головне балки, які на стовпах лежать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую

Периметр  - мав на увазі балки металеві, які зверху на стовпах будуть приварені, які зєднують між собою стовпи по периметру тераси.

А всередині периметру (в  середині площини тераси) металеві лаги 60*40, щоб брус довжиною 6м мав опору і не провисав (брус поперек лаг)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...