Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обустройство сада

Na

Рекомендовані повідомлення

Всем добрый день! Купила маленький домик с садом, очень хочу купить мебель для сада и обстроить его. Ищу мебель для сада...может кто подскажет где лучше купить? и что выбрать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Na сказав:

Всем добрый день! Купила маленький домик с садом, очень хочу купить мебель для сада и обстроить его. Ищу мебель для сада...может кто подскажет где лучше купить? и что выбрать

треба покупати по місцю проживання, бо перевезення зараз дорого...от ви з якої області України ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я из Беларуси теплицу покупаю первый раз, просто хотела узнать какой материал лучше выбрать...какого плана вообще лучше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Na сказав:

Я из Беларуси теплицу покупаю первый раз, просто хотела узнать какой материал лучше выбрать...какого плана вообще лучше

З білоруССІЇ це по- перше, а по- друге попросіть орків вони вам з України привезуть і гроші витрачати не потрібно...зрозуміло?

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, irina1969 сказав:

З білоруССІЇ це по- перше, а по- друге попросіть орків вони вам з України привезуть і гроші витрачати не потрібно...зрозуміло?

Білорусь - Білорусі, білорусія то в москаликів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро, я Вас понимаю. Но беларус, беларусу рознь, я люблю Украину и украинцев. Вся моя семья за вас. Мы со своей стороны пытаемся донести тут информацию, в Киеве родственники, мои друзья в Украине. Вы имеете права говорить и думать о нас плохо... Я очень  жду Вашей победы. СЛАВА УКРАИНЕ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Героям слава !

Вітаю...так, право думати щодо білорусів👇 нам самі білоруси  подарували 24 лютого...у нас на форумі є цілий розділ " Теплиці" там купа корисної інформації і я впевнена, що там ви відшукаєте відповіді на всі свої питання...

https://www.stroimdom.com.ua/forum/180-teplitsy/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Na сказал:

... Я очень  жду Вашей победы

Ну да, а поки ждєте, то вирішили спитати в нас, українців, як вам садочок зробити затишним. В нас же, зараз, це дуже на часі, облаштування садка, які меблі завезти, як теплицю зробити. Особливо тим, до кого прилетіло з вашого боку. Надивилась я і на літаки, і на гелікоптери з боку Білоруzzіі. І вживу наспілкувалась з вашими співвітчізниками. Очі в них були такі жалістливі, співчутливі, та не стільки до нас, скільки до себе. Бо, коли питаєшь, чому ми змогли, а вони ні, свого таргана скинути, то одразу починалось про те,  що ми не розуміємо, як їм важко з репресіями.

Іра, івибач, що не по темі, але вже набридло слухати про співчуття і кожного дня чекати, коли від "співчутливих" знову прилетить або ракета, або літак  зі "співчуттям"(

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алла:friends:я вже писала щодо реакції "співчуваючих" білорусів (( тому я автору теми дала напрямок де шукати , хай розбирається

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...