Перейти к содержанию
Искать в
  • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

В мулососи піду - хай мене научать (с)

AndreuS

Рекомендуемые сообщения

Панове, а прокоментуйте бізнес ідею купити мулосос і смоктати ями. Актуально завжди. 

Конкуренці велика в Київській області (Лівий берег)? Куди зливати "правильно" - возити в Бортничі?

І чи можливо обладнати якусь кустарну переробку у себе на ділянці (в ідеалі знайти велику ділянку поза НП і обладнами там "щось таке"). 

Я так розумію, що ліцензія не потрібна, права категорії С є :)

Договор на утилизацию мула у перевозчика должен быть. Полигон для утилизации самому нельзя делать. Куча согласований и природоохранных мероприятий 

20 минут назад, Dendnepr сказал:

Куча согласований и природоохранных мероприятий 

При этом мудачье все сливают в посадки....

2 часа назад, DimaF сказал:

При этом мудачье все сливают в посадки....

я видел в поле сливали. Погода была сухая, поле было вспахано, обработано дисковой бороной, и взошли мелкие побеги кукурузы. Они заехали и слились...

Зливати каналізаційні стоки на відкритий грунт неможна. Потрібно відводити землю, робити проектно-технічну документацію та будувати очисні споруди зі всіма відповідними узгодженнями. З нами, як виробниками біопрепаратів, співпрацюють асенізатори, які продають своїм споживачам біопрепарти для очищення стоків. Бізнес асенізаторів насправді стабільний, але потрібно дотримуватись законодавства. Машин мулососів працює мало, основна маса дешевих і малопотужних, що можуть всмокчувати тільки рідину.

Изменено пользователем копай

3 часа назад, копай сказал:

Зливати каналізаційні стоки на відкритий грунт неможна. Потрібно відводити землю, робити проектно-технічну документацію та будувати очисні споруди зі всіма відповідними узгодженнями. З нами, як виробниками біопрепаратів, співпрацюють асенізатори, які продають своїм споживачам біопрепарти для очищення стоків. Бізнес асенізаторів насправді стабільний, але потрібно дотримуватись законодавства. Машин молососів працює мало, основна маса дешевих і малопотужних, що можуть всмокчцвати тільки рідину.

Дуже дякую! Гратися в "самороб і самозлив" бажання нема, я достатньо "шуганий" щоб гратися з контролюючими органами, штрафами і іншими негараздами. Тому договір з КВК, оформлення ФОП - і договір заключати, і по безналу працювати з організаціями (а не тільки з приватними домогосподарствами). І машину тожі треба поновіше і подорожче. Хоча "ціна входу" збільшується і відбиватися все вкладене буде довше. 

Буде таке собі гівно-таксі, чим більше ходок (смоктнув/злив) - то більше грошей. А потім вже гратися в менші пробіги, кращу рекламу, більщу бочку тощо. 

Це цікава ніша для бізнесу. Каналізація і її обслуговування з самого початку її існування у вигляді вигрібних ям завжди була прибутковим бізнесом. Золотарі, як їх раніше називали, були , є і надалі будуть надійно забезпечені роботою, поки існує життя на землі. Без елекртрики і газу можна жити, це факт доведений війною і станом на окупованих теріторіях, а без каналізації або без її обслуговування - неможна.

• Лайк 1

А з того, що Ви могли бачити - які машини найбільш "відповідають" потребам майбутнього? Малопотужний "газон" як дешева опція, а що може бути "люксовим" рішенням? Варто подивитися на закордон б/в під розмитнення? Чи на нашому ринку можна працювати з якимись нашими рішеннями? 

1 минуту назад, Фрай сказал:

Хіба в цю «нішу» пускають зайвих людей?
Як користувач маю дуже великий сумнів

Оце теж питання відкрите... колись чув що і машину можуть спалити.. може зараз попустило трохи, війна/мобілізація?

Навпаки

Це «хліб» не випадкових людей.

хіба що ви будете працювати «від ІванІванича» і за проценти.

• Лайк 1

Нема куди "бідному селянину" податися...

Маршрутки - мафія. Міжміські перевезення трохи розбавили "бла-бла каром". Таксі - трохи посунули убери з уклонами.

Треба послугу очистки завести на платформу Глово чи Убер. Глово-Смок, чи убер-гвн-сос. :)

• Хаха 1

Асенізація золота жила для будь-якої громади, але скажіть де в якому селищі чи райцентрі є свої муніципальні, чи як там їх, асенізатори-мулососи?

у нас всьоготодин газон і замовляти його треба за місяць, проте попереджають, що він може і не доїхати і це в громаді якій петьман заборгував майже 2 000 000 $, забув віддати згідно чинному законодавству і рішенню суду.

Що ж тоді казати про про простеньке село на сто дворів?
я колись сам хотів придбати машинку і найняти водія, але поспілкувався з нормальними людьми і зрозумів який же я самовпевнений! :grin:
Качаю двічі на місяць, дякувати богу за падіння РГВ, бо ще рік назад чотири рази на місяць. )

• Лайк 1

за громади не знаю, чому нема. Може нема грошей аби купити мулосос? А якщо є, то громада проти. Краще кожен раз по 500/600 грн віддавати, ніж віддати кілька тисяч і все одно платити далі. Безкоштовно ж не буде він возити... 

Окрім домоволодінь є ресторани заміські, бази відпочинку, заправки. З ними має працювати юрособа, безготівка, все таке. 

І таки так, навряд чи справа, з якої можна отримати "на карман", омине увагою "тих, кому треба". Питання ціни, мабуть. Раніше можна було купити мікроавтобус, заплатити кому треба і поставити його на маршрут (люди казали, сам напевно не знаю). Але якось воно вартувало того клопоту. Потім вихлоп зменшився, одна маршрутка стала нерентабельна. Чи рентабельний наразі один мулосос - питання з кількома невідомими. Все треба обраховувати, в тому числі видатки "тим кому треба". Якось так думаю. 

Блін. В нас сільській мулосос гребе 700 грн 4 куба🤦‍♂️. (Раніше зливав в посадку, вздрючили, каже, що возить на найближчий колектор за 10 км) , Мені тре 3 рази на місяць відкачувати(грунт глина, тож майже нічого не всотує) Добре, що рядом декілька порожніх ділянок, то вечором вібронасосом тіж 4 Куба десь за 3 год відкачую. 

Обговорюється явна проблема з дефіцитом асенізаторських послуг. Раз так, то послуги асенізатоів дуже потрібні, як ніколи. Головне, що я помітив у дописах - це, абсолютно невідповідаючі дійсності і вигадані застереження, що цей ринок хтось контролює і на законних підставах неможливо займатися вивозом на утилізацію каналізаційних стоків. Я знаю цей ринок, працюю в ньому з початку 2000 -х. Чому не не починають бізнес?, тому що малюють якихось бандитів, що спалюють машини, якісь криши, або ще щось. Аби нічого не робити. Так і живемо. А між тим, відкачувати стоки не завжди потрібно, у більшості випадків з мулом справляться бактерії.

• Лайк 1

чому не починають бізнес? Бо "модно" працювати в офісі, а не лайно возити. Як оті дядки на "газонах" опинилися в бізнесі? успадкували справу від комунальників часів срср? 

Я ринку не знаю зовсім, і моє дотиканиия до цієї сфери - замовлення послуги (через магазин будматеріалів в Баришівці) і замовлення послуги через "знайомих знайомих" у Богуславі. Я не бачив оголошень в інтернеті, я не бачив реклами на парканах (може і не так шукав).  Ось - зацікавився. 

Вартість "достойної" автівки - починається десь від 50куо. (гуглопошук) Газон дешевше, але - чи краще? І багато готові вкладати 50 куо в "гівняний" бізнес (навіть назва "не смачна). І скільки воно буде відбиватися? Так що поки - збір інформації (так, не початок роботи). Бо хочеться працювати не на газоні, а на мерсі по великих обєктах. Не бомж-таксі, а єліт клас. 

3 часа назад, копай сказал:

Обговорюється явна проблема з дефіцитом асенізаторських послуг. Раз так, то послуги асенізатоів дуже потрібні, як ніколи. Головне, що я помітив у дописах - це, абсолютно невідповідаючі дійсності і вигадані застереження, що цей ринок хтось контролює і на законних підставах неможливо займатися вивозом на утилізацію каналізаційних стоків. Я знаю цей ринок, працюю в ньому з початку 2000 -х.

Сумніваюсь, що знаєте якщо так написали, тим паче, що на вашу думку не потрібно відкачувати бо є бактерії.

А вони ще й сточну воду пьють у такій кількості?
Далі, ви справді вважаєте, що громада маючи гроші не в змозі купити асенізатори і взяти дійсно «золоту жилу» у свої руки?
Ой, не смішіть!

В 06.08.2022 в 15:50, Фрай сказал:

Сумніваюсь, що знаєте якщо так написали, тим паче, що на вашу думку не потрібно відкачувати бо є бактерії.

А вони ще й сточну воду пьють у такій кількості?
Далі, ви справді вважаєте, що громада маючи гроші не в змозі купити асенізатори і взяти дійсно «золоту жилу» у свої руки?
Ой, не смішіть!

Не сумнівайтеся. Я цим займаюся професійно. А бактерії не випивають воду.
Багато користувачів вигрібних ям і септиків щодня наповнюють їх каналізаційними стоками. При цьому, навіть не здогадуються, куди дівається вода з їх автономних каналізаційних споруд. В основній масі власники такого типу каналізації схиляються до думки про те, що вода через ґрунтове дно йде глибоко в надра землі. Однак це помилка і дуже важливо зрозуміти, що ж насправді відбувається з водою, куди вона дівається з каналізації?

Існує таке поняття, як кругообіг води в природі. Вода, яка потрапляє у вигляді опадів на поверхню землі або у вигляді каналізаційних стоків в вигрібні ями, всмоктується в ґрунт. Залежно від гігроскопічних властивостей і здатності поглинати воду ґрунти більш-менш інтенсивно вбирають в себе воду. З вигрібної ями або дренажної камери септика вода розтікається всередині ґрунту не вглиб, а по сторонам в радіусі до 20 метрів (Дивіться ДБН і СанПІН). Далі, всупереч уявленню більшості людей, вода піднімається вгору до поверхні землі і випаровується в атмосферу. За таким природним принципом тисячоліттями відбувається кругообіг води.

У процесі утилізації каналізаційних стоків функція ґрунту подібна памперсу, який вбирає воду і, як фільтр, затримує в собі бруд. Згодом він забивається органічними нечистотами, стає герметичним і перестає поглинати і випаровувати рідину. Для довголітньої роботи вигрібної ями і підтримки ефективності водопоглинання і випаровування в ґрунті необхідно застосовувати відповідні бактерії. Дані ґрунтові мікроорганізми унікальні тим, що здатні утилізувати нечистоти не тільки в каналізаційному резервуарі, а й в прилеглому до вигрібній ямі ґрунті. Разом з рідиною з вигрібної ями бактерії потрапляють в ґрунт і пожирають органічні речовини, які були поширені каналізаційними стоками. В результаті відновлюється пориста структура ґрунту і поновлюється його початкова здатність вбирати і випаровувати воду. Функція очищення бактеріями забезпечує довговічність процесу водовідведення, а по суті, підтримує кругообіг води в природі.
Джерело: vodograi.org/uk/library/household/vodooborot/

whater.jpg

Копай, ні в якому разі не намагаюсь вас образити, але згадав як колись зі сцени читав гумореску,

вона тут дуже доречна.

До батьків, до Яблунова,
В рідну хату і садок
З політехніки зі Львова
Гостювать прибув синок.

(На обід прибув, до речі.
Стіл накрили в акурат!)
Мати вийняла із печі
Двоє смажених курчат.

Батько всім налив чарчини,
Більшу, звісно, дав синку.
— А яку науку, сину,
Ти вивчаєш там? Яку?

Син підняв до стелі руку:
— Мудрість, тату! Висота!
Не збагнуть вам ту науку,
Ви ж, пробачте… темнота!

Ось курчата ці: фактично
Двійко тут, хоч як бери.
А візьми математично,
Помудруй — і вийде три!

— Не мели дурницю, синку!..—
(І, як видно, розізлив).
Той схопивсь:

— Одну хвилинку! –
Щось помножив, поділив…

— Ось вам, — каже, — рівно троє.
Доказ точний і ясний!..—
І промовив до старої
Сивий батько мовчазний:

— Якщо так виходить в Петі,
Будуть двоє ці для нас,
Він хай їсть оте вже, третє!
Всім по одному якраз!

Бо одна справа теорія і зовсім інша практика.

У мене малий об'єм і нема стовпа аби давив, тяжкий грунт і вода практично не виходить з самого початку,

бактерії жити не будуть бо вода солона, то що робити?

готовий вас найняти аби ви змогли на практиці довести мені свою правоту, заробити грошей, а мені зробити полегшення.

Згода? :)

Изменено пользователем Фрай

20 часов назад, Фрай сказал:

Бо одна справа теорія і зовсім інша практика.

У мене малий об'єм і нема стовпа аби давив, тяжкий грунт і вода практично не виходить з самого початку,

бактерії жити не будуть бо вода солона, то що робити?

готовий вас найняти аби ви змогли на практиці довести мені свою правоту, заробити грошей, а мені зробити полегшення.

Згода?

Так немає протирічча. І теорія і практика у моєму дописі органічно поєднані. Очищення стоків у Вашому особливому випадку не обмежується мікробіологічними технологіями, про які я писав. Шукайте свій спосіб, я не маю рецепту, що Вам робити в напрямку очищення стоків з високим вмістом солі. Співчуваю Вам, с такою проблемою жити - це вирок, бо вирішити її самостійно на побутовому рівні дуже важко, потрібна програма на рівні громади або держави.
А вірш зайнятний, але зовсім не в контексті теми, що обговорювалася, як у приказці: "На городі бузина, в Києві дядько".

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
  • Создать...