Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

тріщини в кутах бетонних стін. Як правильно усунути?

monach

Рекомендовані повідомлення

Панельний будинок. Планую зробити стіни під пофарбування. В деяких кутах є проблема з тріщинами(ще від забудовника)

На стику панелей шов забитий цементною стяжкою від забудовника (на звук глухо простукується, планую вибивати). Але бачу схожу картину і в інших.

 

як правильно армувати кути? Розшити шви і закласти заново цементно-піщаною стяжкою (типу поліміна якогось), додатково армувати склосіткою\кутиками, потім тільки робити поверху штукатурку?

IMG_20220813_130014.jpg

IMG_20220813_130239.jpg

Змінено користувачем monach
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vitaliy67 сказав:

Поклеить обои и забыть.

Шпалери вже були, вже зідрані. Має бути фарба(навіть не фарба а декоративна штукатурка, не венеціанська, але щось типу мокрого шовку) :). Вже і частина стін підготовлена/затерта

Змінено користувачем monach
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, monach сказал:

Шпалери вже були, вже зідрані. Має бути фарба(навіть не фарба а декоративна штукатурка, не венеціанська, але щось типу мокрого шовку) :). Вже і частина стін підготовлена/затерта

Ну так под нее все равно стены выготавливать надо, стеклохолст или сетка, что там идет?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под то , что Вы хотите эти стены не расчитаны.

Это связано с конструктивом панельного дома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Это связано с конструктивом панельного дома.

Стены пляшут что ли?)

Причем здесь конструктив?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, monach сказав:

як правильно армувати кути? Розшити шви і закласти заново цементно-піщаною стяжкою (типу поліміна якогось), додатково армувати склосіткою\кутиками, потім тільки робити поверху штукатурку?

1. Штуактурка. І не важливо чим , і як , ви будете заповнювати шви.

2. Армування. Тобто , в кутках клеїте перфоровану стрічку , щось на кшталт ось такого: 

573534488_.thumb.png.a0370afcc0efe4d1bb64f6e7beca71b9.png

Далі скловолокно на всю поверхню.

3. Шпатлювання.

4. Фарба , або декор.

ПС... При достатній кваліфікації майстра , в пункті 2 перфорований кутник можна виключти , тобто в кутах , напряму поклеїти скловолокно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивно. Вже неодноразово чую, що в кутку поклеяти склохолст???? 

Розумію сітку, армобумагу. 

Невже з'явився склохолст яким можно угли обробляти??? 

Підтримую Віталія. В панель ному будинку робити все під покраска - лотерея. 

Тріщини в кутах, звичайна справа, навіть із сіткою чи армування м. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ngstil сказав:

Невже з'явився склохолст яким можно угли обробляти??? 

А чим не підходить звичайний ? Просто під час поклейки кутів , металеві шпателя потрібно викинути.

 

1 годину тому, ngstil сказав:

В панель ному будинку робити все під покраска - лотерея. 

Чому ж  , від таких тріщин  :

 

IMG_20220813_130239.thumb.jpg.839a0f85070b4b4ba5bccee87149a366.jpg.dc4780439c46d7275c11ea1aed42939c.jpg

скловолокно врятує. 

Від всіх інших , і шпалери не допоможуть.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DimaF сказав:

Ну так под нее все равно стены выготавливать надо, стеклохолст или сетка, что там идет?

не планував(в рішенні не впевнений) ні склохолст, ні сітку(крім тих місць, де шар штукатурки буде понад 6мм), єдине думав як укріпити кути (сподівався підійде щось типу spacer.png)

 

зі: на фото в старт-топіку тріщина по обидві сторони однієї стіни. З однієї сторони штукатурка, з іншої - очищена до бетону стіна, де видно цементно-піщану "забивку" щилини між плитами, яка потріскалась якраз по місцях стику :)

Змінено користувачем monach
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я у себя повыбивал из углов что плохо держалось, замазал штукатуркой, а дальше стандартно под покраску со стеклохолстом. Ничего нигде не треснуло. А если трещина "живая", то думаю никакая армировка не поможет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ya_garik сказав:

Я у себя повыбивал из углов что плохо держалось, замазал штукатуркой, а дальше стандартно под покраску со стеклохолстом. Ничего нигде не треснуло. А если трещина "живая", то думаю никакая армировка не поможет.

питання, можливо, з розряду дурних(мені як чайнику можна пробачити, сподіваюсь)... а для чого шклохолст на всю поверхню під пофарбуваня? Є переживання, що почне відлітати шпаклівка під вагою фарби?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пройшовся по будинку, поки малого забирав - якщо і є(є не всюди, як і у мене) тріщинки в загальних коридорах, де взагалі ніякого армування в кутах не було, в будівлі(новобудова) то вони типу тої, що я показав в старт-топіку, самі плити не розходяться на міліметри прям

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, monach сказал:

питання, можливо, з розряду дурних(мені як чайнику можна пробачити, сподіваюсь)... а для чого шклохолст на всю поверхню під пофарбуваня? Є переживання, що почне відлітати шпаклівка під вагою фарби?

Я и сам чайник, исключительно для себя делал, не профи. Две комнаты делал со стеклохолстом скорее для того, чтобы равномерно забить его акриловой шпаклей, грубо говоря исключить возможность при шлифовке протереть финишный слой до кнауфа хп финиша, в таком случае не исключено краска будет неравномерно ложиться и будут пятна. Трещин на старых несущих стенах нет, поэтому именно для защиты от трещин холст не рассматривался.

В третьей комнате уже руку поднабил шпаклевать, лень было холст клейть, результат тот же, разницы не видно.

Под весом краски шпакля отвалиться не может. Может только размываться при грунтовке, если шпакля говно, поэтому нужно нормальную брать и грунтовать ее без фанатизма валиком, а ещё лучше краскопультом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, monach сказав:

єдине думав як укріпити кути (сподівався підійде щось типу spacer.png

Не підійде . Цей кутник використовується при фасадному оздобленні зовнішніх кутів. Він не має 90° . Да і який сенс . Що ви зібрались цим кутником стримати , рух панелей?

 

35 хвилин тому, monach сказав:

а для чого шклохолст на всю поверхню під пофарбуваня? Є переживання, що почне відлітати шпаклівка під вагою фарби?

Скловолокно використовуєтся  для врівноваження поглинання поверхні (щоб не було плям на пофарбовані поверхні), і для захисту оздоблення від мікротріщин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, andrey_ka сказал:

А чим не підходить звичайний ? Просто під час поклейки кутів , металеві шпателя потрібно викинути.

 

Чому ж  , від таких тріщин  :

 

IMG_20220813_130239.thumb.jpg.839a0f85070b4b4ba5bccee87149a366.jpg.dc4780439c46d7275c11ea1aed42939c.jpg

скловолокно врятує. 

Від всіх інших , і шпалери не допоможуть.

 

На фото, скорее всего, стык трёх панелей.

Слева панель, справа панель, и торец третьей по центру.

Верить, что стеклохолст или сетка удержит этот узел  от подвижек дело неблагодарное.

Я, лично, не верю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Vitaliy67 сказав:

На фото, скорее всего, стык трёх панелей.

Слева панель, справа панель, и торец третьей по центру.

Верить, что стеклохолст или сетка удержит этот узел  от подвижек дело неблагодарное.

Я, лично, не верю.

на фото стик(Т образний) двох панелей під 90". по центру зазор приблизно в 25мм, забитий будівельним хламом і замазаний цементно-піщаною сумішшю

Змінено користувачем monach
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, andrey_ka сказав:

Не підійде . Цей кутник використовується при фасадному оздобленні зовнішніх кутів. Він не має 90° . Да і який сенс . Що ви зібрались цим кутником стримати , рух панелей?

90" в принципі можна зробити - він легко піддається "правці". Рух панелей звісно не стримає, але розрив, НМД має піти за сіткою в першому шарі штукатурки?

 

туф-стрічка, НМД, має ту саму ідею, тільки наноситься зокрема для формування гарного кута на фінішних шарах вже "майже" перед пофарбуванням(ідея мені сподобалась, планую використати - відево вже подивився). Але у мене, як я постом вище написав, зазор між панелями орієнтовно 25мм, навіть якщо додати по мінімум 6-10мм штукатурки, не впевнений чи стрічка перекриє безпечно місця можливого пориву

Змінено користувачем monach
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дана стрічка, на скільки я зрозумів, - досить поширена практика для формування кутів не тільки під гіпсокартон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, monach сказав:

90" в принципі можна зробити - він легко піддається "правці". Рух панелей звісно не стримає, але розрив, НМД має піти за сіткою в першому шарі штукатурки?

Забудьте , він не призначений для внутрішніх кутів , навіщо вам ці танці з бубном.

3 години тому, monach сказав:

 Але у мене, як я постом вище написав, зазор між панелями орієнтовно 25мм, навіть якщо додати по мінімум 6-10мм штукатурки, не впевнений чи стрічка перекриє безпечно місця можливого пориву

Ящо тріщину не можна перебороти , її потрібно очолити.  Розшийте той зазор на максимальну глибину , ділі очистіть панель від бруду та пилу потім наклейте на панель щось типу скотч з вспіненого ПЕ , або малярний , в декілька шарів.  Далі штукатурите  , клеїте скловолокно , і потім туф - стрічку. Потім шпатлювання та фарба. Ідея в тому , щоб за допомогою скотча спровокувати тріщину в потрібному місці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...