Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Насосная станция + инвертор

uty73

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, dneprstab сказал:

В чому проблема на 24 взяти?

так машинный акк на 12!!! не могу же я 24 на 12 подключить 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Dalet сказал:

2000квт ВЧ десь на тижні буде з 12В

спасибо . но мне нужно минимум 2500.. Т.к. насос 1300 * 2 = 2600...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, dneprstab сказал:

Мало не забув - одразу треба взнати де новий генератор продається.
Бо ви ж розумієте що він має обмежену потужність , і так само вийде з ладу при перевантаженні.

т.е. генератор сразу сгорит ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, uty73 сказал:

т.е. генератор сразу сгорит ? 

 

1 час назад, uty73 сказал:

так машинный акк на 12!!! не могу же я 24 на 12 подключить 

Тобто 400 ампер вас не бентежить ? 😁

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, dneprstab сказал:

 

Тобто 400 ампер вас не бентежить ? 😁

а взагалі, чисто філософськи - накуя люди питають? яка от ціль. Спитав, отримав декільки пкнктиків чому воно не буде робити і продовжує своеє. На-що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dalet сказал:

а взагалі, чисто філософськи - накуя люди питають? яка от ціль. Спитав, отримав декільки пкнктиків чому воно не буде робити і продовжує своеє. На-що?

  Коли є однодумці ,та ще й хтось так зробив , то не накосячів а маєш альтернативне рішення.

В мене працював комірник, завжди альтнрнативна думка на будь-яке питання.Замість Вова я звав його Дано 😂

Або ж класичне -нє дадім хейтерам баригам нажиться на нас.

Вставааай , проклятьєм заклєймьоооний 😁😁😁...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, dneprstab сказал:

В мене працював комірник, завжди альтнрнативна думка на будь-яке питання.Замість Вова я звав його Дано 😂

... ага, колись був у мене такий - а можа я вставлю свої пять копійок (с). Пять копійок то його, а от розгрібати всім. 

Дядько купить от інвертора, а воно не запрацює, і понесеться по інету молва- фу какой плохой инвертор!

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.10.2022 в 02:28, Dalet сказал:

а взагалі, чисто філософськи - накуя люди питають? яка от ціль. Спитав, отримав декільки пкнктиків чому воно не буде робити і продовжує своеє. На-що?

я понял что не будет работать.. Но спрашиваю варианты . Например 24 вольта вместо 12 - это вариант 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, uty73 сказав:

я понял что не будет работать.. Но спрашиваю варианты . Например 24 вольта вместо 12 - это вариант 

Святая простота. Ну неужели тяжело найти электрика у которого есть токовые клещи и замерить пусковой ток насоса? 
Дабы вы знали лично я замерял пусковой ток на одном таком насосе на 1300 ватт. Так вот - 35 ампер. 8кВт в момент запуска.
А вы утешаете себя коэффициентом - 2
Могу сказать одно - блажен кто верует !

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На ринку є достатня кількість не дуже дорогих пристроїв плавного пуску для насосів, інша справа чи запуститься конкретний насос а конкретних умовах із таким конкретним пристроєм, бо то історія трошки рендомна. А от то шо робочий струм(в тч на АКБ) виходить за всі межі разумного то вже нерішабельно, за моїм власним досвідом на прилічних врла банках 1квт на 24в зборці працює значне меньше (не в 2 рази) ніж 500вт, а в вас ситуація значно гірша буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.10.2022 в 19:31, uty73 сказал:

и кстати на всем украинском рынке нет в наличии таких Инвертеров . Т.е. на 12 В  и с мощностью 2500 Ват например .  Пусть они и дорогие но их просто нет !

Тому і нема, що 12в на 2500 це до 200а робочого струму з АКБ, не буває таких свинцових АКБ які витримають такий *робочий* струм, а нащо робити інвертор до якого не буває АКБ :)

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

задача очень похожая, т.к. авто паркуется возле насосной станции и запитать ее от инвертора проще и бюджетнее всего, на первый взгяд. Какое может быть альтернативное решение? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, IgorOk. сказал:

задача очень похожая, т.к. авто паркуется возле насосной станции и запитать ее от инвертора проще и бюджетнее всего, на первый взгяд. Какое может быть альтернативное решение? 

паркувати 24в автобус )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, IgorOk. сказал:

проще и бюджетнее всего, на первый взгяд

звідки взагалі з'являється ідея шось більше ніж 100-200вт питати від машини? В машині генератор зазвичай до сотні амперів, але і це не постійна потужність як мінімум тому шо автопроводка машини не розрахована на такий постійний струм, машина то шоб їздити 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

звідки взагалі з'являється ідея шось більше ніж 100-200вт питати від машини? В машині генератор зазвичай до сотні амперів, але і це не постійна потужність як мінімум тому шо автопроводка машини не розрахована на такий постійний струм, машина то шоб їздити 

Генератор на 3Квт коштує від 400 Євро. Насосна станція наповнює гидроаккумулятор на 50 літрів за 10-20 секунд. Інвертори на 1,5-2 Квт з піками на 3-4 коштують в районі 110-150 Євро. Накинути на клеми АКБ в авто під боком, потім завести авто, якщо потрібна зарядка АКБ. А от чи є практичне підтвердження, що така схема буде працювати з насосами. Питання в цьому, бюджетній альтернативі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, IgorOk. сказал:

А от чи є практичне підтвердження, що така схема буде працювати з насосами

майже впевнений що є практичне підтвердження що можна собі вистрілити в ногу і нічого не буде, але теоретично ця ідея дуже фігова.
так і тут, майже впевнений що знайдуться практичні підтвердження шо в когось так виходило, але теоретично ця ідея дуже фігова.

імхо слід починати все-ж з теорії, якшо вона каже шо все ок - от тоді переходити до практики, а не навпаки. тут теорія каже шо це може закінчитися 
1) (скоріш за все) заміною вхідного запобіжника на АКБ, а там він не так шоб пішов купив в епіцентрі
2) заміною генератора
3) дуже захоплюючим пошуком проблем із клемами-проводкою
4) ремонтом інвертора

і ця теорія каже шо ймовірність позитивного сценарію досить сумнівна. Нащо на таких вводних ще якась практика )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, standov сказал:

Тому і нема, що 12в на 2500 це до 200а робочого струму з АКБ, не буває таких свинцових АКБ які витримають такий *робочий* струм, а нащо робити інвертор до якого не буває АКБ :)

Так , але ж є LiFepo.

І такі інвертори є , та їх призначення суто утілітарне вважаю - потужна болгарка наприклад , або ще якась аварійна приблуда. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, dneprstab сказал:

але ж є LiFepo

в машинах, стартові, на 12в ) я тому і написав шо "свинець"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, standov сказал:

в машинах, стартові, на 12в ) я тому і написав шо "свинець"

Я виключив опцію автогенератора , коли прочитав про 3-4 квт навантаження.

Але якщо в гаражі автобот , то в загашнику може валятися тессеракт 😁😁😁

 

 

Змінено користувачем dneprstab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрый день 

Как вариант поставить дополнительный насос меньшей мощности (~370Вт) для случаев отсутствия эл. питания  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...