Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Синє полум"я в каміні - то так і треба?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Тільки загоряються дрова - одразу перекриваю приток повітря. І через деякий час з"являється синє полум"я над дровами. А інколи таке враження, наче з дровеняки факел газу пре - теж синім горить. А від дров йде нормальне жовте полум"я.
Це взагалі нормально, штатна робота каміна? Не зашкодить йому це полум"я? Я не знаю, може там температура якась зависока, чи ще щось...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вомбат сказал:

Тільки загоряються дрова - одразу перекриваю приток повітря.

Зачем??

Так неправильно по моему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому відео Солонін (хто б він не був, але технічні відео, особливо про котли в нього грамотні) детально розказує про такий ефект, а саме, вуглекислий газ, який виділяється в зоні горіння і піднімається вверх, взаємодіє з вуглецем, ще не згорівших дров (він там говорить про вугілля, але не суть), відновлюється до СО, а тоді згорає саме синім полум'ям. Воно впринципі для каміну все одно, просто свідчить про неоптимальний режим горіння, коли дров багато, кисню мало, врезультаті велика кількість енергії вилітає в трубу разом з незгорівшими горючими газами (той же СО)  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, DimaF сказав:

Зачем??

В мене є підозра, що в розігрітому каміні при недостатньому кисні відбувається процес піролізу. І випалюється вже цей газ, який виділяється - саме він і горить тим синім кольором. Таким чином ми підвищуємо ККД топки і менше викидуємо каки в атмосферу. Дим у мене, до речі, з труби завжди йде білувато-прозорий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Maryan_bhfz сказав:

В цьому відео Солонін

Ой ні. "Я відєл, там много кірпіча"... Я би не сказав, що він "внушает доверие".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вомбат сказал:

В мене є підозра, що в розігрітому каміні при недостатньому кисні відбувається процес піролізу. І випалюється вже цей газ, який виділяється - саме він і горить тим синім кольором. Таким чином ми підвищуємо ККД топки і менше викидуємо каки в атмосферу. Дим у мене, до речі, з труби завжди йде білувато-прозорий.

Тут видео недавно выкладывали с синим пламенем в топке, и ясно сказали что так делать не нужно.

Мне лично моя безопасность выше, чем каки ето там выбросы в атмосферу (кстати дыма у меня почти нет).

Разжег, заслонка открыта, прогорело - закрыл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, DimaF сказав:

Тут видео недавно выкладывали с синим пламенем в топке, и ясно сказали что так делать не нужно.

Це про відео Солоніна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Вомбат сказал:

Це про відео Солоніна?

Не, там короче и проще, поройтесь в теме до августа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ви злякались чого? Синього полум"я?😀

Так це нормально, коли синє.

 

 

Змінено користувачем -enjoy-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...