Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть де можна знайти перехід с 120 на 150 трубу.

kor1ca

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановне панство!

Виникла нагальна необхідність знайти перехід з 120 мм димохідної труби на 150 мм (120 - мінус, 150 плюс). Ситуация виникла тому, що планувалася пічь на 150 трубу, але купити вийшло на 120.

По магазинам на данний момент нічого знайти не вдалось, можливо в когось є залишки або не знадобилось при будівництві.

Буду щиро вдячний за будь яку допомогу в цьому питанні. Територіально знаходжусь у Києві.

Дякую наперед за допомогу! Мирного неба!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данний момент без різниці це буде чорна труба чи оцинкована, зараз важливо під'єднати опалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, lastandr сказал:

www.nl.ua/ru/perekhod-versia-lux-f120-f150.html

заказываете на сайте НЛ с доставкой НП

Вельми дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете звернутися на виробництво вент устрію чи ліри-лтд. Зроблять з потрібного вам матеріалу на замовлення.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще зараз готовий купувати, не знаю, як у цих виробників, а у Комінвента (Гостомель) зараз строк виконання індивідуальних замовлень 6-7 робочих днів

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Offroad сказал:

Краще зараз готовий купувати, не знаю, як у цих виробників, а у Комінвента (Гостомель) зараз строк виконання індивідуальних замовлень 6-7 робочих днів

Коли замовляв сам димохід (під замовлення) час виконання вже був 25 робочих днів і це на початку серпня. Зараз навіть важко уявити скільки часу це може зайняти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, я таки замовив перехід в новій лінії вчора. Але досі не зміг зв'язатися з магазином на рахунок доставки. Ніхто не бере слухавку хоча й дзвонив кілька разів. Сподіваюся що проблема лише з колл центром, та я отримаю своє замовлення найближчим часом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Епіцентрі теж є, мабуть в Києві теж

epicentrk.ua/ua/shop/perekhodnik-perekhodnik-dymokhodnyy-nerzhaveyuschiy-f120-na-f150-versia-lux-90213567-versia-lux.html?gclid=CjwKCAjw5P2aBhAlEiwAAdY7dPgM9bE9d8ppNnPm-QvCV3sLOESBEs6wucq0yGFgzH5-aWAkREt9mxoCdTUQAvD_BwE

 

image.thumb.png.5cfa70bddf02ce907a99405bcf4f1b32.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dr.Yura сказал:

в Епіцентрі теж є, мабуть в Києві теж

epicentrk.ua/ua/shop/perekhodnik-perekhodnik-dymokhodnyy-nerzhaveyuschiy-f120-na-f150-versia-lux-90213567-versia-lux.html?gclid=CjwKCAjw5P2aBhAlEiwAAdY7dPgM9bE9d8ppNnPm-QvCV3sLOESBEs6wucq0yGFgzH5-aWAkREt9mxoCdTUQAvD_BwE

Дякую! Про всяк випадок замовлю ще тут.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 30.10.2022 в 14:59, kor1ca сказал:

Доброго дня, шановне панство!

Виникла нагальна необхідність знайти перехід з 120 мм димохідної труби на 150 мм (120 - мінус, 150 плюс). Ситуация виникла тому, що планувалася пічь на 150 трубу, але купити вийшло на 120.

По магазинам на данний момент нічого знайти не вдалось, можливо в когось є залишки або не знадобилось при будівництві.

Буду щиро вдячний за будь яку допомогу в цьому питанні. Територіально знаходжусь у Києві.

Дякую наперед за допомогу! Мирного неба!

 

Якщо готові елементи - то на ринку Юність, на Лівому Березі, там продавців димоходів - хоч греблю гати, місця 36, 54, 54а і не тільки... в одного нема, в іншого знайдеться. Я там і димохід замовляв, і добирав недостаючі елементи. Єдине - що чекати зараз (на кінець вересня) мінімум 1-1.5 місяці

Там найдешевше і вибір побільше, думаю? Окремі елементи знайти можна. А в епіку вибір обмежений, як і в Лєруа

 

Змінено користувачем У_дачник
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...