Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оптимальна напруга заряду AGM акб штатним ЗУ ДБЖ

Zergus

Рекомендовані повідомлення

Питання знавцям:

1) В режимі заряду 2-х АКБ AGM 100 a/h штатним ЗУ ДБЖ 20А напруга піднімається до 14.1-14.занять?

IMG_20221201_143048_604.jpg.901b3d8f51e9760d6a1265ad108565f2.jpg

2) В режимі розряду (під навантаженням) цей показник від 12.6 до 12.1 (змінюється від навантаження, що логічно)

IMG_20221201_143039_922.jpg.d705717077bd2f5607d04b990b77d358.jpg

3) Останнім часом звернув увагу на те, що напруга в режимі зберігання - після того як пройшов цикл розряд/повний заряд - стала 13.4 стабільно, хоча ще місяць тому була 13.5 🤔

Screenshot_20221201-135707_AtHome.thumb.jpg.be77f4a03b8f847c41641c15cefc0a2f.jpg

Про що це може свідчити

1) "Помирають" АКБ

2) "Глючить" зарядне ДБЖ і АКБ "зберігаються" в хронічно-недозарядженому стані

3) Інше

Дякую!

Змінено користувачем Zergus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це напруга між ДБЖ і параллельно підключеними батареями? Я так думаю, для перевірки стану батарей, потрібно це все від'єднати і мірять окремо холостий хід, наприклад якщо 13.5 то батарея ще нульова і залишкова ємність 105Аг, якщо 13.4 то 100Аг і т.д.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, normal сказал:

Це напруга між ДБЖ і параллельно підключеними батареями? Я так думаю, для перевірки стану батарей, потрібно це все від'єднати і мірять окремо холостий хід, наприклад якщо 13.5 то батарея ще нульова і залишкова ємність 105Аг, якщо 13.4 то 100Аг і т.д.

Так, це збірка з 2х аналогічних 12в АКБ паралельно підключених до ДБЖ. Їм десь років 4, з яких вони експлуатуються з рік приблизно (3 роки стояли запаковані у коробках). Коли розпакував - перед підключенням заміряв вольтметром - на клеммах було 12.8

Зараз трішки збентежило, що раніше коли ДБЖ переходив в режим "зберігання", напруга була завжди стабільно 13.5, а крайній тиждень - стала 13.4 в тому ж режимі, тому й виникло це питання

Дякую за пораду!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Zergus сказав:

3 роки стояли запаковані у коробках

Оце начебто погано... При зберіганні, аккумулятори потрібно було підзаряджати (період в залежності від температури), якщо 12.8 то з заводських 108Аг у вас ще тоді вже залишилось 90Аг (але чи то необратимо не підкажу), міряйте окремо напругу, а не то шо видає ДБЖ і що акки балансують між собою

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Оце начебто погано... При зберіганні, аккумулятори потрібно було підзаряджати (період в залежності від температури), якщо 12.8 то з заводських 108Аг у вас ще тоді вже залишилось 90Аг (але чи то необратимо не підкажу), міряйте окремо напругу, а не то шо видає ДБЖ і що акки балансують між собою

Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в месте установки случайно теплее не стало?

Может ибп умный и откоректировал напряжение по температуре, авто зарядка моя такое умеет, солнечный контроллер тоже, а вот ибп моему без разницы на температуру

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поміряйте мультиметром. Тому що показометр напругу 13.42 і 13.48 може відображати однаково без третього знаку після коми.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...