Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оздоблення бетонної стіни в кухні

Serhiy Repetiy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Хотів дізнатись від вас ідеї чим можна оздобити бетонні стіни в кухні. Але не просто кухнІ, а "напів підвального приміщення". В домі був одразу гараж, а не окремо, ще  давно мої батьки вирішили зробити з гаражу кухню і вийшов двухповерховий дім. Перший поверх вийшов типу підвального, з низькими потолками, там досить волого, тому не хочу клеїти шпалери, з ними постійно були проблеми. Я здер шпалери старі до бетонної стіни, загрунтвав стіни бетонконтактом ще 6 місяців тому назад та великі горби зашпаклював стартовою штукатуркою, на цьому ремонт зупинився. Стіни рівняти по рівню не хочу, так як труби опалення заважають нормально по маякам це зробити, та я і ні разу цього не робив.

Ближче до суті: 

Що обрати? Можливо жидкі шпалери? Чи їх також не бажано використовувати в вологих приміщеннях? Думав зашпаклювати під фасадну сітку стартовою штукатуркою, погрунтувати і нанести їх. А також ще є арматура, яка виділяє іржу, її перед тим як штукатурити хочу закрасити пентафталевою фарбою (якою труби металеві фарбують) іржу тоді ж не буде видно на фініші?

Чи краще буде спочатку старт, потім фінішною шпаклівкою і щось типу декоративних штукатурок спробувати зробити? 

Що буде краще в плані практичності? Бо в вологому приміщенні шпалери зовсім не хочу. Плитку також не варіант, потолки дуже низькі, а з плитною візуально приміщення ще менший вигляд буде мати. 

 

Можливо взагалі є якісь цікаві варіанти бетон пофарбувати 😆

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Serhiy Repetiy сказал:

Всім привіт! Хотів дізнатись від вас ідеї чим можна оздобити бетонні стіни в кухні. Але не просто кухнІ, а "напів підвального приміщення". В домі був одразу гараж, а не окремо, ще  давно мої батьки вирішили зробити з гаражу кухню і вийшов двухповерховий дім. Перший поверх вийшов типу підвального, з низькими потолками, там досить волого, тому не хочу клеїти шпалери, з ними постійно були проблеми. Я здер шпалери старі до бетонної стіни, загрунтвав стіни бетонконтактом ще 6 місяців тому назад та великі горби зашпаклював стартовою штукатуркою, на цьому ремонт зупинився. Стіни рівняти по рівню не хочу, так як труби опалення заважають нормально по маякам це зробити, та я і ні разу цього не робив.

Ближче до суті: 

Що обрати? Можливо жидкі шпалери? Чи їх також не бажано використовувати в вологих приміщеннях? Думав зашпаклювати під фасадну сітку стартовою штукатуркою, погрунтувати і нанести їх. А також ще є арматура, яка виділяє іржу, її перед тим як штукатурити хочу закрасити пентафталевою фарбою (якою труби металеві фарбують) іржу тоді ж не буде видно на фініші?

Чи краще буде спочатку старт, потім фінішною шпаклівкою і щось типу декоративних штукатурок спробувати зробити? 

Що буде краще в плані практичності? Бо в вологому приміщенні шпалери зовсім не хочу. Плитку також не варіант, потолки дуже низькі, а з плитною візуально приміщення ще менший вигляд буде мати. 

 

Можливо взагалі є якісь цікаві варіанти бетон пофарбувати 😆

 

Фото запросили - то правильно. 

Скажу відразу, ПФ краска не допоможе при іржі. Тобто допоможе на деякий час, а потім іржа проявиться на оздоблювальних матеріалах. 

Є спеціальна краска (не пам'ятаю назви) яка вкриває металеві іржаві частини та не пропускає іржу. Вона не дешева, але і вам ії дуже багато не треба. 

Жидкі шпалери у вологому приміщенні, теж не найкращій варіант. Про це навіть в інструкції написано. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Просто фарбуйте ту стіну. Бетон під фарбою класно виглядає, для тих кому таке подобається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробіть веніціанку або самопальний декор з гіпсової штукатурки а краще з клея для гб

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, МаТраС сказал:

Зробіть веніціанку або самопальний декор з гіпсової штукатурки а краще з клея для гб

Может сначала прокачать вентиляцию как то?)

К влажности добавиться влажность от готовки, там хамам получится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, DimaF сказав:

Может сначала прокачать вентиляцию как то?)

К влажности добавиться влажность от готовки, там хамам получится.

Ну це за замовченням)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...