Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гардеробна - куди дивитися?

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Мірою того, як наближаються чистові роботи, хочеться дивитися в сторону меблів. Чомусь було уявлення, що гардеробні системи якщо робити без дизайнера та поступово, можна потроху самим купувати і кріпити. Але коли побачили вартість цих систем, виявилося, що вони дорожчі за шафу з мдф/дмп чи чогось там такого. Існує сподівання, що ми не туди дивимося, і існує гарний українських виробник гардеробних систем за помірну ціну. Підкажіть, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я себе все сделал из мебельных труб, видов фурнитуры для них куча. Получильсь очень бюджетно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Oce@n сказал:

А можна фото, будь ласка?

Нажаль ні, не дома і коли повернусь не знаю. Намалював по пам'яті. 4 труби вертикально, між першими двома 5 чи 6 полок під 2 икєєвських ящика, між іншими трубами 2 горизонтальних труби вішати плечики для одягу, а зверху полка для взуття. Жирним полки, тонким труби намалював.

IMG_20230122_162145.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Я пам'ятаю, що хтось колись на форумі писав, що є дорогі системи, а є дешевші - польські чи ще якісь. Може є в кого досвід з цим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.01.2023 в 22:57, Oce@n сказал:

А можна фото, будь ласка?

Знайшов. Другої полки зверху ще нема. З часом у дальньої стіни ще полки зробив

IMG-85333951a2063f5d1fcf7f87b0e69d9b-V.jpg

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.01.2023 в 06:38, Oce@n сказал:

і існує гарний українських виробник гардеробних систем за помірну ціну

Если вы не планируете потом в дизайнерских журналах фото выкладывать, то никакие системы вам и не нужны кроме стандартных.

Оно конечно круто, когда гардеробная стоит как 1к квартира, но если бюджет ограничен, то и не надо голову ломать)

Обычные поперечные перекладины для плечиков и ящики.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Oce@n сказал:

Дякую! А які системи стандартні?

Цитата

Обычные поперечные перекладины для плечиков и ящики.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Oce@n сказав:

Дякую! А які системи стандартні?

Посилання для наглядності, є і інші виробники, так само як і інші продавці.

viyar.ua/ua/catalog/sistemy_khraneniya/    дорого-багато, готові рішення кріплень до підлоги-стіни-стелі, готові рішення для різних функціональних елементів, готові функціональні елементи. Ну і зовнішній вигляд з реалізованою претензією на преміум.

viyar.ua/ua/catalog/sistemy_khraneniya_element_system/   по асортименту ніби теж всього багато, простіший зовнішній вигляд, але на цінах це не зовсім відобразилось.

viyar.ua/ua/catalog/truby_i_sistema_joker/   а ось це саме просте, що можна придумати. І найдешевше. Якщо важливий тільки функціонал, а зовнішній вигляд вам вторинний, то це може підійти. Як бачите, комплектуючих не так багато, але в поєднанні з певними навиками і фантазією можна реалізувати-адаптувати-скопіювати майже будь-яку свою задумку чи готове рішення іменитого бренду.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, ShpakUA сказал:

Посилання для наглядності, є і інші виробники, так само як і інші продавці.

Извините, но по вашим ссылкам не все фурнитура, а и готовые системы, а это разное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую дуже! Щось з труби дружині не подобається функціонал, а з готових систем ціна. А в порівнянні цим може має сенс купити найпростішу шафу-купе в Епіцентрі чи десь інде без дверей? По грошах ніби вигідніше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Oce@n сказал:

Дякую дуже! Щось з труби дружині не подобається функціонал, а з готових систем ціна. А в порівнянні цим може має сенс купити найпростішу шафу-купе в Епіцентрі чи десь інде без дверей? По грошах ніби вигідніше

 

Рекомендую к просмотру))

А если серьезно, то когда встал вопрос о гардеробной, то по итогу сделали открытые ниши+ поперечины, и 2 выдвижных ящика.

Обошлось в 2 раза дешевле средненького шкафа-купе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Відкриті ніші робили з труби? Бо я якраз не дуже розумію які є ще варіанти зробити вертикальні стійки. Далі до них можна кріпити полиці, поперечини і т.д., але основа, якщо я не помиляюся, має бути вертикальна. Причому в моєму випадку ці вертикальні стійки мають бути прикріплені до стіни, бо стелі колись будуть натяжні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверху робите горизонтальну трубу, а до неї кріпіте вертикальні труби. А вже горизонтальну трубу кріпите до стіни, як що потолок недоступний. Краще у єпіцентр поїхати та у руках покрутити фурнітуру щоб предстивити що до чого через яку фурнітуру буде приєднуватися.

Мені вистачило от таких і ще уголки щоб полки до стіни прикрепити.

viyar.ua/ua/catalog/r_62_kreplenie_dlya_plity_dvukhstoronnee/

viyar.ua/ua/catalog/r_61_kreplenie_dlya_plity_odnostoronnee/

viyar.ua/ua/catalog/r_42m_soedinenie_konechnoe/

viyar.ua/ua/catalog/r_43_soedinenie_uglovoe/

viyar.ua/ua/catalog/flanets_r11m_tsink_litoy/

Труба буває з тонкою стінкою та з товшою, краще брати з товшою.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав вертикальну стійку можна було б прикрутити прямо до стіни через таку дистанцію (кілька):

587980994_2023-01-2510_46_59.thumb.png.b4e71d355eefe002be3d6ef68b4c8312.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вона коротша ніж половинв довжини плечиків. Я б замість неї трубу відрізав + viyar.ua/ua/catalog/flanets_r11m_tsink_litoy/ + viyar.ua/ua/catalog/r_42m_soedinenie_konechnoe/

Тільки у фланець не комплектний гвинт вкручував, а саморез-блоху від гипсокартону, щоб просверлити ним трубу і вона не висмикнулась з фланця

Ще плюс трубної системи, що можна відкрутити та змінити висоту, чи щось переробити під нові потреби.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Oce@n сказал:

Дякую! Відкриті ніші робили з труби?

Зачем из трубы?)

Делал типа кухни, но без фасадов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, DimaF сказал:

Зачем из трубы?)

Делал типа кухни, но без фасадов.

Мені після переїзду максимально швидко, та дешево було потрібно. Тому робив з труби, бо 4 труби набагато дешевші ниж 4 вертикальні ЛДСП. Та і привезти самому можна на легковому авто. Ще легкості та прозорості бажав, щоб менше схожесті зі шкафами було.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Enot123h сказал:

Мені після переїзду максимально швидко, та дешево було потрібно. Тому робив з труби, бо 4 труби набагато дешевші ниж 4 вертикальні ЛДСП. Ще легкості та прозорості бажав, щоб менше схожесті зі шкафами було.

Ну тут каждый решает свои задачи.

У меня стены гардеробной оклеены обоями, поэтому сделал типа корпусной мебели, но без задней стенки и фасадов с минимум фурнитуры.

Получилось функционально и бюджетно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оці дві концепції, @Enot123hі @DimaF в мені змагаються. З трубою, здається, все зрозумів. А ЛДСП ви просто скріплювали між собою, чи якось до стін/стелі фіксували? Я так розумію, що його треба нарізати, покромкувати, і зібрати. В будь-якому разі, впиратиметься в контрукцію, яку ми хочемо зробити, а тут мені треба почути думку дружини. І після думати з якого конструктиву виконувати. Якось так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Oce@n сказал:

А ЛДСП ви просто скріплювали між собою, чи якось до стін/стелі фіксували?

Так, як  звічайну мебель.

На рахунок фіксації, точно не памятаю, ввечері подивлюсь.

Зроблю фото. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нет дисковой пилы, порезку ЛДСП лучше заказать, электролобзиком херня получается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж планую облаштовувати гардеробну, схиляюсь до пари отаких стелажів + труба для верхнього одягу 169070750.jpg.fb9eae3bc91472cde2c0080f9718fc3c.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так у нас получилось:

(специально не убирал, так сказать в рабочем состоянии))

пы-сы. задняя стенка есть, но она лишняя, жена малювала там что то мебельщикам)

 

 

 

IMG_20230126_070444.jpg

IMG_20230126_070619.jpg

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...