Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

З'єднання прилада "Logamatic TC100" з котлом "Buderus"

Нитро

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

Був би дуже вдячний за пораду у такому питанні.

Котел «Buderus Logamax Plus GB-122i KD H» - двоконтурний, 24 кВт.

Хочу підключити до нього прилад дистанційного керування «Logamatic TC 100.2», який дозволяє керувати параметрами та вести моніторинг температури через Інтернет.

Пробував це зробити, але «Logamatic» не під’єднується до контролера котла: виходить повідомлення, що немає EMS-з’єднання.

Сам котел має бути сумісним з «Logamatic» (так сказали в ділера).

Зі сторони котла провід з’єднав з клемою позначеною значком "BUS".

Вроді, все зроблено згідно рекомендацій «Logamatic»:

1)    з’єднувальний провід – простий (не «кручена пара»), двожильний (2*0,75 кв.мм);

2)    полярність з’єднування перевірив – не впливає на результат;

Попробував у меню змінити налаштування 4-b1 «Внутрішнє для приладу керування по зовнішній температурі» - з OFF на ON. Не допомагає, виходить помилка 1068 «Датчик температури зовнішнього повітря або лямда-зонд несправні».

Буду вдячний за пораду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Убедитесь, что вы втыкаете проводки именно в клемник bus шины. И проверьте банально исправность проводки.

Перемычка на релейном контакте котла должна быть снята или отсутствовать.

Обнулите котел до заводских настроек

Поймайте вайфай и обновите принудительно сам тс100 до новой прошивки. Дайте ему постоять в интернете несколько часов - он и сам это сделает.

Когда он обновляется, он как правило несёт откровенную чушь и плюется ошибками либо вообще висит.

Если это не поможет, торбите продавца и сервис. По бумагам он держит ЕМС, но бывали ньюансы.

По идее этот котел к нам заходил очень сырым, вам могла попасть какая-то старая версия.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодарю! 

За bus шину и исправность проводки уверен: питание на Logamatic приходит и роутер он видит.

Перемычку на релейном контакте попробую снять.

С завода установлены 2 перемычки:

1) датчик температури зовнішнього повітря або регулятор;

2) зовнішній комутаційний контакт, без потенціалу (наприклад, реле температури для системи опалення підлоги, замкнуте у стані постачання).

Попробую обе в разных комбинациях).

За совет весьма признателен!

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Нитро сказав:

1) датчик температури зовнішнього повітря або регулятор;

Я б ще спробував підключити його сюди (як робилося в попередніх котлах), може BUS недопрацювали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже пробував, здається. 

Наскільки пам'ятаю, тоді Logamatic лишається без живлення: в інструкції пишеться, що ці контакти без потенціалу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вроді, получилось (ТТТ)!

Дякую всім, хто давав поради!

Особливо - пану MURAVA!

Отже - потрібно було просто обновити версію ПО для LOGAMATIC. 

Перемички знімати не потрібно.

Ще раз всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, normal сказал:

Я б ще спробував підключити його сюди (як робилося в попередніх котлах), може BUS недопрацювали...

Ни в одном котле такой глупости как втыкать информационную шину в гнездо датчика температуры не предполагалось, не путайте людей

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этой модели одно и тоже гнездо для датчика и для регулятора, а у предыдущей модели как у меня (GB062) гнезда разные и EMS подключается в гнездо регулятора. Я цитировал не гнездо датчика, а гнездо датчика и регулятора

b.gif

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Изучите глубже инструкцию :)

В этой и в любой иной модели цифровой регулятор имеет свою отдельную клемму и не включается больше никуда. Просто по одной причине - ему там питание подаётся, а иначе оно не умеет. 

Я понимаю, что в жизни вы подключили свой котел и это даёт право научить жизни и показать соль земли всем остальным, но для начала стоило б  убедиться, что ваш опыт уникален.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, murava сказав:

в любой иной модели цифровой регулятор имеет свою отдельную клемму и не включается больше никуда. Просто по одной причине - ему там питание подаётся, а иначе оно не умеет

В моей модели одна клемма для всех типов регуляторов и на неё подается питание, к тому же сказано "Підключення для обох типів регуляторів однакове", а если в новой модели совместили разъем регулятора с датчиком наружной температуры, то в следующей могут выкинуть все остальные разъемы кроме одного и вся ваша большая практика окажется бесполезной. Сделают или цепляй датчик температуры или регулятор, а датчик цепляй к регулятору или вообще по Wi-Fi...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачу дискусію. Тому давайте підсумую.

В результаті я підключив LOGAMATIC так, як зображено нижче (перемички стоять від виробника, я їх не чіпав):

1020040522_.png.79ed69be2b8a3f19262fd68a42face7a.png

Крайній лівій контакт в мене відсутній, бо він, наскільки я розумію, використовується для котлів одноконтурних.

Скрін з інструкції стосовно контактів нижче: 

Legend.thumb.png.b1de9fc2337f7aa98b247c43a4ec9f69.png

Ще раз всім подяка!

Сподіваюсь, це буде корисним для зацікавлених.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...