Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ВЕЛІТ, як замінник Аерок Енерджі для утеплення стін з газобетону

Ковал

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Схоже, що завод Аерок не працює (розглядав Аерок енерджі для утеплення стін будинку з аерок Д300 400 мм), тому поки розммірковую над використанням Веліту у якості замінника... Хотілося б розуміти, як в нього з геометрією, скілки зазвичай бою у палеті... який клей та фініш використовують... читав що виробник рекомендує клейову суміш ВЕЛІТ КВ15, але ніде не бачив її характеристик, хоча б паропроникність .. також не розумію що саме використовують для фінішного оздоблення (мокрий фасад)... Як на мене, дивно виглядають відео на цю тему, як я розумію від виробника, з монтажем на ляпухи... хоча можливо я не правий (не фахівець)... Ну, і, звісно, цікавить орієнтовна вартість робіт під ключ (Київська обл., орієнтовно 120 м.кв. стін одноповерхового будинку).

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Це абсолютно різні матеріали, Аерок - це пористий бетон автоклавного твердіння, а Веліт - це всього-навсього ПІНОБЕТОН. Різницю пояснювати не буду, напевно самі здогадаєтеся ))

Виробник свій товар позиціонує як сучасну систему утеплення... але в чому сучасність? (питання риторичне)

Жодних сертифікатів, випробувань і т.п. Я б такому виробникові свої грошей не довірив, але вибір все одно за вами. Здається вони у пошуках чергового дурня... :)

p.s.  Сам з позаминулого року виношую плани щодо утеплення газобетоном, проте з кожним днем схиляюся до думки утеплити базальтовою ватою. Побачимо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, дякую за відповідь... знаєте, не те щоб я дуже гнався за "сучасністю" :) .

Розповім про ту інформацію, що вдалося зібрати мені.

Щодо сертифікатів та т.і. Я зв'язався з представником, мені надали документи (прикріплю до посту). З отриманих документів можливо побачити, що матеріал негорючий, марка Д-120, міцність на стискання - 0,48, теплопровідність у сухому стані - 0,4 (запитував у представника про умови А та Б, але він відповів, що такі випробування не проводилися, але, можливо зроблять… колись :) ) Також немає даних по паропроникності... представник відправив мене за ними на сайт Веліту :) 

По запитам у різних групах фейсбуку отримав більше негативних, ніж позитивних відгуків… хоча не так вже їх (відгуків) було й богато… як правило скаржаться, що крихкий, багато бою, а також запевняють, що характеристики, заявлені виробником не дуже досяжні на практиці… і зразу  наполегливо пропонують мінвату… деякі вмовляють на ППС… я так розумію, що хто на чому спеціалізується ))

Також зв’язувався з продавцем у Києві, він озвучив вартість блоку - 290 грн/м.кв. (100 мм)

Ще отримав пропозицію виконати роботи по утепленню фасаду Велітом 100 мм “під ключ” - 1200 грн/м.кв.

Це поки що уся інформація, яку зміг зібрати

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Змінено користувачем Ковал
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Доброго дня, dot, не побачив вашу відповідь... 

Справа в тому, що відгуків тих, аж два штуки... що до доків, то наприклад у бетоля є усі доки на сайті betol.ua/betol/dokumenty.html і це той самий ніздрюватий бетон неавтоклавного твердіння, тільки характеристик трошки відрізняються від веліту в гірший бік. 

В мене зараз є час на те, щоб визначитися із матеріалом для утеплення, от і збираю відгуки та інформацію по них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де буде точка роси? Паропроникливість, водопоглинання у всіх такого типу як і у мінвати велика. Вологи наберуть усі. Пароізоляція + вентилякія необхїдні. Шлаковата точно не годиться - смердить. ППС - водопоглинання значно менше, паропроникливість десь на рівні цегли. В нашому кліматі ППС просихає швидко при нескладному стандартньому монтажу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, YuriSo6, ось тут можливо подивитися, як воно теоритично буде... про яке вологонакопичення йдеться? Включіть шар ППС, замість шару інших утеплювачів, і зона вологонакопичення зразу з'явиться... 

Щодо вентиляції згоден, вона потрібна... але вона потрібна і при утепленні ППС. Пароізоляція... не зрозумів, куди її...

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В прямом смысле. Зачем газобетона столько слоев? Снаружи включено 4 слоя. Смысла, кроме количества работ - никакого. 

Проще сделать стену из кирпича 250 мм и потом  слои утеплителя. Или сразу газобетон нужной толщины без утеплителей.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.02.2023 в 22:45, Ковал сказав:

розглядав Аерок енерджі для утеплення стін будинку з аерок Д300 400 мм

Ви впевненні, що стіна 400 мм з ГБ Д300 потребує утеплення? Вже є досвід опалення такого будинку?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивився Ваш розрахунок При -10 ззовні точка роси десь на 37см у шарі газобетона (10см до утеплювача), весь шар утеплювача гарантовано промерзає і смокче вологу. У ньому відбувається вологонакопичення. Мінуси довго - насмокче достатньо, теплопровідність значно зросте і точка роси ще ближче і почне вологонакопичення вже в самому газобетоні. Ізоляція потрібна по типу багатошаровою з мінватою горище. ППС не встигає суттєво накопичити вологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.03.2023 в 20:00, Ковал сказал:

Ще отримав пропозицію виконати роботи по утепленню фасаду Велітом 100 мм “під ключ” - 1200 грн/м.кв.

Це поки що уся інформація, яку зміг зібрати

Пропоную розглянути такий варiант "мокрий" тепла сумиш з перлiтом i кульками (розчин 1до1) по "маякам" на 5см. тому як треба наносити в два рази по 5см.(5+5=10см.) Така "шуба" буде теплiша вiд того всього що ви уже дiзнались.  А по цiнi на 1/м2 буде дешевше,приблизно за (1/м2 =330-350грн.) а робота як домовитесь.

Тепла сумiш з перлiтом, там е за 165грн. i 193грн. мiшок.   Тепловер тут - ua.bizorg.su/vasilkov-2-rg/c715601-npp-ukrvermikulit-ooo

Якщо знайдете такi кульки як на -фото, у них по теплоопору -(Л=0,033) вони пустотiлi в серединi i не тягнуть вологу - така "шуба" буде тепла i бiльш паропроникна в зрiвнянi з газобетоном.   Якщо ви запланували роботи на лiто,то десь пiсля травня, може, зможу допомогти.

IMG_3870.jpeg

Змінено користувачем volkoff
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, volkoff сказав:

у них по теплоопору -(R=0,033)

чи то зовсім погано у вас з теорією, чи то якийсь зовсім ніякий у них теплоопір. Може, всеж таки коефіцієнт теплопровідністі λ = 0,033? Цікаво, який теплоопір у готовго розчину після висихання.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, BugS сказал:

Може, всеж таки коефіцієнт теплопровідністі λ = 0,033? Цікаво, який теплоопір у готовго розчину після висихання.

Так, в "думках було по теплоопору" то вместо "лямбди" втюхав (R) ))..

Не можу сказати як в сухому станi, а то шо теплiше вати i мiцнiше це точно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю усіх.

Про плюси-мінуси утеплення велітом не говоритиму, бо не спеціаліст. Просто про процес.

На околиці Львова утеплюю двоповерховий будинок з площею утеплення ~ 300 м2. Товариш мій утепляв велітом і сказав, що норм. Я й собі подзвонив до місцевого велітного ділера, який взявся виконати всі роботи під ключ. Розуміючи, що теплопровідність в 0.04 - це швидше рекламне число, я замовив товщину утеплення в 16 см. Таке під ключ (матеріал+робота) у Львові коштує 1050 грн/м2 (фарбу я вирішив купити сам - то ще +70 грн/м2). При цьому віконні і дверні отвори входять у загальну площу за рахунок відкосів. Тепер факти.

Приглядався я до процесу розпаковки блоків. Запаковано на совість. Бою нема зовсім. Ні одного надколеного блока не бачив. Матеріал же сам по собі доволі крихткий. Якщо неакуратно брати в руки, або вдарити, то кусок може і відколотися. Зрештою, я плачу за результат, тому за бій і не переживав. На даний момент десь вже на три чветрі дім обклеїли. Пробував на відрив - наче тримає надійно. За технологією мають дюбелити кожний блок, але дюбелили лише через кілька рядів, пояснюючи тим, що для такої товщини використовують дюбелі зі стальним сердечником. Якщо між блоками були шпарини, то запінювали піною. Дві стіни вже й сіткою обтягнули і баранцем заштукатурили. На око виглядає зовсім не зле. Поки все, що можу сказати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Dendnepr, ці шари це те на чому тримається утеплювач, сам утеплювач та зовнішнє оздоблення... якщо б там стіна була з цегли, то кількість шарів не змінилася б... Щодо товщини газоблоку та потреби в його утепленні, то не бачу сенсу починати давній холівар... просто давайте приймемо, що я вирішив його утеплювати і все... 

2 BugS, я так хочу і вважаю, що таке утеплення виправдає себе у перспективі, враховуючи зміни тарифів... але це не тема цього посту

2 Тушелюб, дякую Вам за інформацію.

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже давно вывели, что если газобетон - то лучше потолще, но без утеплоителя. проще и дешевле, а если утеплять - то лучше из кирпича стены под утепление.

Решать Вам. Может какой новый велосипед будет изобретен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.04.2023 в 12:22, YuriSo6 сказал:

Подивився Ваш розрахунок При -10 ззовні точка роси десь на 37см у шарі газобетона (10см до утеплювача), весь шар утеплювача гарантовано промерзає і смокче вологу. У ньому відбувається вологонакопичення. Мінуси довго - насмокче достатньо, теплопровідність значно зросте і точка роси ще ближче і почне вологонакопичення вже в самому газобетоні. Ізоляція потрібна по типу багатошаровою з мінватою горище. ППС не встигає суттєво накопичити вологи.

Вибачте, не зовсім зрозумів, де це на графіку чи в розрахунку видно... чи можете мені пояснити, бо я дійсно не фахівець? Бачу, що зона конденсації з'являється саме при використанні ППС і так, з'являється вона саме в газоблокі... також, при використанні ППС з'являється плоскість максимального зволоження, і як я розумію вона знаходиться десь в районі стику Газоюлок та Церезіт СТ-24. Калькулятор каже, що такий варіант задовільняє вимоги норм по захисту від вологи, але всеж таки він (результат) на мій погляд гірший за той, який показують інші утеплювачі, де зона конденсації не з'являється зовсім, не кажучи вже про плоскість максимального зволоження... Ще раз, я теоретик, тому, якщо помиляюся, то буду вдячний за пояснення...

Дякую

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний пан volkoff, щось я нічого толкового не знайшов про таке утеплення :( Отже, буду дуже вдячний Вам, або будь кому, за більший обсяг інформації, щодо даного виду утеплення. Хотілося б почути, який теплоопір готового шару утеплення, його паропроникність та строк служби… Також цікаво почути щось про горючість… можливо ці кульки можливо замінити на щось негорюче?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.04.2023 в 11:35, BugS сказал:

Ви впевненні, що стіна 400 мм з ГБ Д300 потребує утеплення? Вже є досвід опалення такого будинку?

Абсолютно згоден. Другу зиму в будинку з Д300, 400 мм, без зовнішнього оздоблення. Взагалі не бачу сенсу утеплення. Будинок теплий. Краще приділити увагу достатньому утепленню підлоги, перекриття, зменшення містків холоду (припоями і т.д.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, @ndrey_Z сказав:

Абсолютно згоден. Другу зиму в будинку з Д300, 400 мм, без зовнішнього оздоблення. Взагалі не бачу сенсу утеплення. Будинок теплий. Краще приділити увагу достатньому утепленню підлоги, перекриття, зменшення містків холоду (припоями і т.д.)

В мене по розрахунках всі елементи будинку мають рівні тепловитрати - стіни, підлога, стеля, вікна. Тобто, по 25% на кожний елемент без урахування витрат на вентиляцію. Якщо покращіти будь-який один окремий елемент будинку по тепловитратах в 2 рази, то загальні витрати зменшаться на 12,5 %. Начебто і не мало, але якщо врахувати витрати на вентиляцію, то реальна економія буде ще менше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні... а з чого така впевненість, що інші конструктиви не будуть утеплюватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що існує економічна та технічна доцільність та розумні обмеження. Наведіть ваші розрахункові тепловтрати по кожному елементу та витрати на це. Скільки см вати на дах, скільки еппс під стяжкою, які вікна та їх площа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...