Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, 7351 сказав:

"З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу Шахтар охопила понад 18 млн осіб", - зазначено в повідомленні.

ua.korrespondent.net/ukraine/4583052-na-dnipropetrovschynu-pryvezly-humdopomohu-dlia-pereselentsiv-z-luhanschyny

Тут таке, рошенки купляти чи ні - то особиста справа кожного, а ДТЕКу і опосередковано всій його імперії гроші всі віддають :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Відсутність адекватності. 

краще б ти лишній раз туалет помив, чим тут цього гоміка виставляти

  • Лайк 5
  • Хаха 4
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Vladdi сказав:

Мова не іде і ніколи не йшла про всіх людей. Тут завжди обговорюються (переважно) конкретні приклади і конкретні факти.

Ви неуважно читаєте цю гілку форуму, 

або говорите неправду, м’яко кажучі.

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, MaxS сказав:

Тут таке, рошенки купляти чи ні - то особиста справа кожного, а ДТЕКу і опосередковано всій його імперії гроші всі віддають :)

Ви трохи не вкурсі ситуації, від слова "зовсім".

uk.wikipedia.org/wiki/Список_операторів_систем_розподілу_України

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

от ви москалики і виявилися всі. в українській взагалі немає таких висловів, бо справжній українець працьовитий :lol:

А як тоді врожай з груш знімати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Firetuf сказав:

Може особисто для тебе таки дві дупи? І все це у вигляді дупла!) От би ти зрадів))))) І дощещка би знадобилася)))) Збоченець.

Пляшка Клейна. Нескінченна дупа. Готовий герб кацапів після того, як реалізується програма Бездомного.

image.png.bdca5dca95a044fef79d86a83e1e4361.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Республіка Албанія скасувала безвізовий режим для громадян росії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті посольства Албанії в рф.

“Відповідно до змін Ради міністрів Республіки Албанія від 20.04.2023 року до постанови № 858 від 29.12.2021 року скасовується безвізовий режим для громадян російської федерації (щорічно від 1 травня до 30 вересня)», – йдеться у повідомленні.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3698960-albania-skasuvala-bezviz-dla-rosian.html

 

360_240_1579512029-298.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Онлайн-спільнота NAFO Fellas зібрала 172,769 тис. доларів на ударні безпілотники для ГУР.

«За 6 тижнів спільнота NAFO Fellas зібрала 172 769 доларів на дрони для ГУР.

Цього вистачить, аби придбати понад 240 дронів для українських розвідників»

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3698984-nafo-fellas-zibrala-17277-tisac-na-droni-dla-ukrainskih-rozvidnikiv.html

kiss-cut-stickers-5.5x5.5-default-62b5caae078cf_740x.webp

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Корнил сказал:

краще б ти лишній раз туалет помив, чим тут цього гоміка виставляти

 

зайвий

 

Портніков - розумна людина .

Він перший , від кого я почув , що Зе , після невдалих спроб домовится з Пу , буде змушений виконувати програму ПАПа.

Я тоді сильно здивований був.

Але , Портніков усе передбачив .   

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пасхалочка з 1992 року - від чергового "хорошого кацаподемократа " з українським прізвищем:pozor:

 

Як не гірко визнавати , але кравчук та кучма вичавили максимум з ситуації , коли на боці кацапів були і США , і Велика Британія  , і Франція з Німеччиною , і всі інші держави так званого "колективного Заходу" , які тоді одностайно робили ставку на "молоду демократичну кацапію".

 

Коли без ваганнь та запереченнь тупо віддали кацапам місце срср у раді безпеки ООЕ та самій ООН.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

Портніков - розумна людина .

Він перший , від кого я почув , що Зе , після невдалих спроб домовится з Пу , буде змушений виконувати програму ПАПа.

Я тоді сильно здивований був.

Але , Портніков усе передбачив .   

я не казав що він йолоп, але слухати від гоміка якийсь політичні прогнози, це все рівно що в порнхабі дивитися порнуху як художній фільм

  • Лайк 5
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

зайвий

 

Портніков - розумна людина .

Він перший , від кого я почув , що Зе , після невдалих спроб домовится з Пу , буде змушений виконувати програму ПАПа.

Я тоді сильно здивований був.

Але , Портніков усе передбачив .   

Портніков сімнадцять років жив в Московії. Так що він за вашим з Вадімом визначенням, андрофаг.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Корнил сказав:

я не казав що він йолоп, але слухати від гоміка якийсь політичні прогнози, це все рівно що в порнхабі дивитися порнуху як художній фільм

В країні, в якій до влади тридцять років приходять переважно підараси, якраз Портнікови і розуміють добре їх психологію.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Військовослужбовець з антидронової рушниці збив десятки БПЛА (відео).

Прикордонник на псевдо "Мисливець" знищив десятки російських безпілотників з антидронової рушниці. Про це повідомила 21 квітня пресслужба Державної прикордонної служби України у Telegram.

Оператор зазначив, що його головне завдання – знищувати ворожі БПЛА. Він отримує відповідну інформацію щодо ймовірної локацїі перебування такої техніки та застосовує антидронову рушницю.

"Вона виходить на частоту, робить розрив WI-FI з'єднання з їхнім безпілотником", – заявив військовий.

Як зазначив боєць, працює такий пристрій на відстані до 3 тисяч метрів. Також чимало залежить від погодних умов.

focus.ua/uk/voennye-novosti/562175-zhodna-ptashka-ne-vciliye-viyskovosluzhbovec-z-antidronovoji-rushnici-zbiv-desyatki-bpla-video

9c2a68df-e414a1bcda59b5c00cb5f68c7f5b0067.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Портніков сімнадцять років жив в Московії. Так що він за вашим з Вадімом визначенням, андрофаг.

 

 

Screenshot_20230421-190345.png

  • Лайк 6
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Портніков сімнадцять років жив в Московії. Так що він за вашим з Вадімом визначенням, андрофаг.

 

нііііі 

андрофаг - то  не кров , і навіть не сексуальна орієнтація . Андрофаг - то світогляд 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Корнил сказал:

 

Screenshot_20230421-190345.png

скільки тих , хто у 90-му мав відношення до  кдб , лишився агентом фсб ? 

 

я погоджусь , що багато хто , але ж не всі поголовно .

 

я не те що "вірю" Портнікову , але він іноді цікаво розмірковує .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

скільки тих , хто у 90-му мав відношення до  кдб , лишився агентом фсб ? 

 

я погоджусь , що багато хто , але ж не всі поголовно .

 

інші стали агентами СБУ, але по суті нічого не змінилося :lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

я не казав що він йолоп, але слухати від гоміка якийсь політичні прогнози, це все рівно що в порнхабі дивитися порнуху як художній фільм

я десь чув , що найбільші гомофоби - то латентні геї , котрі заздрять відкритим геям за те , що в них вистачило снаги жити так , як вони хочуть

341704602_957272195724993_6034941980050234524_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

я не казав що він йолоп, але слухати від гоміка якийсь політичні прогнози, це все рівно що в порнхабі дивитися порнуху як художній фільм

Дивно від вас це чути. Що до Портнікова - маю свою думку.  Що до відвертої гомофобії? От ви не воюєте (так, пам'ятаю що ходили, але не взяли 😆), а от у нас був гей у підрозділі, який дуже соромився своєї орієнтації, але при цьому був воїном і зберіг нам життя свого часу. 

Я би з ним "у розвідку пішов" (і ходив доречі), а не з вами. 

Не розумію негативне ставлення людей за сексуальною орієнтацією, розумію лише за політично. Навіть не так, люди або хороші/здорові глуздом, або підараси, причому в данному випадку це ніяк не стосується сексуальної орієнтації.

  • Лайк 15
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Evgenich сказал:

Дивно від вас це чути. Що до Портнікова - маю свою думку.  Що до відвертої гомофобії? От ви не воюєте (так, пам'ятаю що ходили, але не взяли 😆), а от у нас був гей у підрозділі, який дуже соромився своєї орієнтації, але при цьому був воїном і зберіг нам життя свого часу. 

Я би з ним "у розвідку пішов" (і ходив доречі), а не з вами. 

Не розумію негативне ставлення людей за сексуальною орієнтацією, розумію лише за політично. Навіть не так, люди або хороші/здорові глуздом, або підараси, причому в данному випадку це ніяк не стосується сексуальної орієнтації.

Тю  - то уславлені воїни - Епамінонд , Гармодій та Арістогітон , Фрідріх Великий ,  Євген Сайвойський , Олександр Суворов  ...

а якщо ще античних бісексуалів зараховувати - то й взагалі на пантеон вистачить - Геракл , Ахілл , "священні отряди 300 " Фів та Спарти - 150 пар  коханців ,  Філіпп та Олександр Македонські , Юлій Цезар ... 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Evgenich сказав:

Дивно від вас це чути. Що до Портнікова - маю свою думку.  Що до відвертої гомофобії? От ви не воюєте (так, пам'ятаю що ходили, але не взяли 😆), а от у нас був гей у підрозділі, який дуже соромився своєї орієнтації, але при цьому був воїном і зберіг нам життя свого часу. 

Я би з ним "у розвідку пішов" (і ходив доречі), а не з вами. 

Не розумію негативне ставлення людей за сексуальною орієнтацією, розумію лише за політично. Навіть не так, люди або хороші/здорові глуздом, або підараси, причому в данному випадку це ніяк не стосується сексуальної орієнтації.

Цікаво, а як ви дізналися про його орієнтацію, якщо він її соромився?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...