Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, vadimv сказал:

Хреново повлияет. Если только не выехать куда-нибудь тысяч на 10-15 км отсюда

Я думав щось новеньке, а це я вже десь чув)) 

Яке мабуть скучне життя повинно бути, щоб тільки й думати як все хєрово і як би подалі звалить. 

З такою психікою я думаю й на Гоа може бути гірше ніж у людей в окупації, на кшталт потрошитєля))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

"Людской ресурс противника является едва ли не неисчерпаемым в сравнении с нашим"

І це навіть не про 1,5-мільярдний китай з 2-мільонною армією.

Який поставив задачу завалити Європу.

Да, це дійсно серйозний фактор. Але ми (я зараз про себе кажу) не кацапи, і якщо мене хтось захоче виїбать, не дивлячись на вагу і бойові навички, я буду чинити супротив, навіть розуміючи, що сили неравні. Я просто не можу "прийнять та змиритися"

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, mastervovik сказав:

Я думав щось новеньке

 Нову планету Маск поки що не колонізував. 

10 годин тому, mastervovik сказав:

Яке мабуть скучне життя повинно бути, щоб тільки й думати як все хєрово і як би подалі звалить. 

Нє, ну з розваг є ще варіант подумати, якого хєра я не виїхав ще в 90-х. 

10 годин тому, mastervovik сказав:

З такою психікою я думаю й на Гоа може бути гірше

Нє, на Гоа було класно. Тепло, море, смачна їжа, а не оце все...

Навіть знайомі циганські обличчя були. На пляжі Палолем звали погадати.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Потрошитель сказал:

С 2007 года случайно получился - участок с небольшим уклоном. Последнее время используется не только по развлекательному назначению, но и как укрытие, довольно комфортное

IMG_20230421_215426_314.jpg

IMG_20230421_215440_426.jpg

IMG_20230421_202107_125.jpg

Суппер! круто!!! Скинь геолакацию!

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlaR сказав:

Все, що я бачу в його особистій рекламі, то тільки мешканцям Донбасу  

Дивіться не в особистій рекламі,

якщо цікаво, звісно.

Наприклад:

Единым фронтом: сколько самые богатые украинцы потратили на помощь ВСУ и украинцам.

3 МАЯ 2022, 13:13 - ДАНА ГОРДИЙЧУК

Четырнадцать самых богатых украинцев вместе передали в помощь Вооруженным Силам Украины и гуманитарные цели около 120 млн долларов.

Такие данные собрал украинский Forbes.

Своим проектом Forbes хочет показать пример крупного бизнеса и "вдохновить всех украинцев в поддержку страны".

Больше всего средств передал самый богатый украинец Ринат Ахметов (холинг СКМ: ДТЭК, Метинвест) – 72 млн долларов, а также 30 млн долларов налогов авансом. Средства были направлены на гуманитарную помощь, поддержку ВСУ и ТРО; помощь переселенцам, бесплатную электроэнергию для медиков и военных и софинансирование иновещания FreeДом.

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/05/3/686569/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Потрошитель сказал:

Протрезвей))

И почитай, что я писал весной-летом 14-го

Я абсолютно тверезий, щоб розуміти що ти зараз несеш у 2023-му році. 

Я був на передку, був на території, яку звільнили.А, так я брав участь у звільненні!  І бачив, кого чіпали, а кого ні. Не ***и, що ти чорний плащ. Або ти звичайний зрадник, який прогнувся, або банальний піздобол.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vadimv сказал:

 Нову планету Маск поки що не колонізував. 

Нє, ну з розваг є ще варіант подумати, якого хєра я не виїхав ще в 90-х. 

Нє, на Гоа було класно. Тепло, море, смачна їжа, а не оце все...

На Гоа було класно відпочивать) а там де класно відпочивать, кажуть хєрово жити. А як що ще грошей обмаль, то хєрово в загалі скрізь крім рідної домівки)

Я тільки під час війни зрозумів яке в мене цікаве життя, і як мені добре в дома. Я мабуть навіть якщо війна скінчиться та гроші будуть на Гоа не поїду. Як що й кудись поїду так це на азорські острови)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Evgenich сказал:

На шашлики я вас не закликаю,

Моя вам шана.

Колись, була така гарна традиція, "Строїмдомівка" називалася, де зустрічалися небайдужі форумчани. Лице в лице! Без всяких "бе". І шашлики жарили, і уху варили, і горілку пили. Але всі друг-друга знали, поважали і цінували, хоча і сперечались не менше. А зараз...,. Деградація. А можливо і очищення .... Але іноді гидко. Пробачте, особливо ті, хто мене знає особисто. 

Честь маю!

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Firetuf сказал:

Моя вам шана.

Колись, була така гарна традиція, "Строїмдомівка" називалася, де зустрічалися небайдужі форумчани. Лице в лице! Без всяких "бе". І шашлики жарили, і уху варили, і горілку пили. Але всі друг-друга знали, поважали і цінували, хоча і сперечались не менше. А зараз...,. Деградація. А можливо і очищення .... Але іноді гидко. Пробачте, особливо ті, хто мене знає особисто. 

Честь маю!

У 2010-му році перша моя строїмдомовка у Insana

Зараз всіх хочу запросити як максимум у військомат, як мінімум на кладовища на Берковцях. Та не тільки Берковцях, просто я туди їздив останнім часом :(

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, vadimv сказав:

Нє, ну з розваг є ще варіант подумати, якого хєра я не виїхав ще в 90-х. 

21 хвилину тому, mastervovik сказав:

Ви тут 24/7. Що ж Вас так ця країна тримає, особливо політичні питання? Чого ж мучаєтеся?

Закривайте той форум і гойда на Гоа, ми тут якось без Вас ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Evgenich сказал:

Або ти звичайний зрадник, який прогнувся, або банальний піздобол.

youtu.be/uLOXP6abocY

В этой оптимистичной песне есть 2 строчки:

Я не слежу базар, не люблю расклады

Отдельно я - и трогать меня не надо.

 

Я с юности прилагаю усилия, чтобы эти слова воплотились в жизнь. Пока получается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Потрошитель сказал:

youtu.be/uLOXP6abocY

В этой оптимистичной песне есть 2 строчки:

Я не слежу базар, не люблю расклады

Отдельно я - и трогать меня не надо.

 

Я с юности прилагаю усилия, чтобы эти слова воплотились в жизнь. Пока получается.

Просто тішайся думкою, що ми навряд с тобою зустрінемось. А хотілось би..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Evgenich сказал:

Просто тішайся думкою, що ми навряд с тобою зустрінемось. А хотілось би..

Спасибо, у меня и так много друзей в Киеве и других украинских городах - на тебя время не найдется))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністр оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін заявив, що навчання українських військових на танках M1 Abrams розпочнуться у найближчий місяць.

"Наші колективні зусилля зробили величезний внесок на полі бою.

І тепер впродовж кількох місяців Контактна група доставила більш ніж 230 танків,

більше ніж 1 тис. 550 одиниць бронетехніки

та іншого обладнання і боєприпасів для того,

аби підтримати більш ніж 9 нових бронетанкових бригад", - заявив Остін.

"Ми також прискорюємо терміни поставки для України наших танків M1 Abrams для забезпечення України більшими броньованими можливостями у найближчий місяць.

І танки М1, які українці використовуватимуть під час навчання, прибудуть у Німеччину у наступні декілька тижнів", - наголосив Остін.

www.unian.ua/weapons/glava-pentagonu-skazav-koli-pochnetsya-navchannya-ukrajinciv-na-tankah-m1-abrams-12228333.html

ABRAMS-TANKS-UKRAINEGettyImages-1228358121.webp

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Корнил сказав:

я не казав що він йолоп, але слухати від гоміка якийсь політичні прогнози, це все рівно що в порнхабі дивитися порнуху як художній фільм

Тобто, проблема не в тому, що політичні прогнози дійсно дійсні?, а в тому, що гомік?

Може ви худ фільмів передивилися?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Дивіться не в особистій рекламі,

якщо цікаво, звісно.

Наприклад:

Единым фронтом: сколько самые богатые украинцы потратили на помощь ВСУ и украинцам.

3 МАЯ 2022, 13:13 - ДАНА ГОРДИЙЧУК

Четырнадцать самых богатых украинцев вместе передали в помощь Вооруженным Силам Украины и гуманитарные цели около 120 млн долларов.

Такие данные собрал украинский Forbes.

Своим проектом Forbes хочет показать пример крупного бизнеса и "вдохновить всех украинцев в поддержку страны".

Больше всего средств передал самый богатый украинец Ринат Ахметов (холинг СКМ: ДТЭК, Метинвест) – 72 млн долларов, а также 30 млн долларов налогов авансом. Средства были направлены на гуманитарную помощь, поддержку ВСУ и ТРО; помощь переселенцам, бесплатную электроэнергию для медиков и военных и софинансирование иновещания FreeДом.

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/05/3/686569/

А можно по пунктам, куда и сколько направил Ахметов? Вы же все знаете. А то это как состав колбасы - мясо в составе есть, но вот % не всегда указан. Иногда это 2%. Ахметов и помощь ЗСУ? Слабо верится. Вот пакетики с личной символикой, чтоб каждый знал имя благодетеля, это да ... Донбас уже готов нового царя и благодетеля нам подсунуть? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так звані священники так званої "упц мп" - це прямі агенти кремлівського впливу в Україні, ще й зовсім непересічні. В більшості штатні співробітники фсб з російським громадянством.

 

В рашці на людей абсолютно плювати, але московський патріархат - зовсім інша історія. Тому ці покидьки є хорошими кандидатами на обмін. В першу чергу азовців, бо у звичайних обмінах наших побратимів повертати не хочуть.

 

Свого часу за медведчука путін віддав багато героїв Азовсталі. Може паша мерседес і його друзі теж стануть в нагоді.

 

@MaksymZhorin 👊🏻

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Корнил сказав:

краще б ти лишній раз туалет помив, чим тут цього гоміка виставляти

Краще б ти зайвий раз не виставляв свою гівнячу сутність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Evgenich сказав:

Дивно від вас це чути.

Я ж кажу, вибухнула чергова концерва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, 7351 сказав:

За словами Малюка, 9 із викритих зрадників були співробітниками СБУ.

Чому Баканов досі не на лаві підсудних?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, mastervovik сказав:

Я вообще не сильно понимаю эти умные разговоры о геополитике, на строительном форуме где люди от нее далёкие). По-мечтать как бы было хорошо, и что должен сделать запад , ну такое... Как это повлияет на конкретную жизнь форумчантна? Он расстроится шо мечты не сбылись и все?))

Не, може наступного разу не піде голосувати за чергового клоуна, ци ви песиміст, і вважаєте, що всі невиліковні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Чому Баканов досі не на лаві підсудних?

Как говорил Генеральный прокурор СССР: «Главное, в ходе следственных действий не выйти на самих себя…»(с)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...