Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Evgenich сказав:

Дивно від вас це чути. Що до Портнікова - маю свою думку.  Що до відвертої гомофобії? От ви не воюєте (так, пам'ятаю що ходили, але не взяли 😆), а от у нас був гей у підрозділі, який дуже соромився своєї орієнтації, але при цьому був воїном і зберіг нам життя свого часу. 

Я би з ним "у розвідку пішов" (і ходив доречі), а не з вами. 

Не розумію негативне ставлення людей за сексуальною орієнтацією, розумію лише за політично. Навіть не так, люди або хороші/здорові глуздом, або підараси, причому в данному випадку це ніяк не стосується сексуальної орієнтації.

насправді як к геям ставлюся досить спокійно, але тут той випадок коли гей і підор в одній особі

  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо там Портніков прогнозує? Слухати його впадлу, но я теж до нього прислухаюсь, як до генератора найгірших ймовірних сценаріїв. До них також треба бути готовим хоча б морально.

Змінено користувачем mastervovik
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Цікаво, а як ви дізналися про його орієнтацію, якщо він її соромився?

Він каміангаут не робив. Просто коли довгий час проводиш з людьми у замкнутому колі, починаєш де що помічати. Скажімо так, були певні здогадки і чутки, але ніхто на цьому не акцентував уваги і всі ми на це чхати хотіли. У бою і під прильотами всі однакові. Він мій побратим, якого я дуже поважаю іишаную.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, mastervovik сказав:

А шо там Портніков прогнозує? Слухати його впадлу, но я теж до нього прислухаюсь, як до генератора найгірших ймовірних сценаріїв. До них також треба бути готовим хоча б морально.

Каже, що треба робить комфортний погріб, бо те все затягнеться років на десять.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.04.2023 в 17:34, Фрай сказал:

И что в ответ? Таки будешь! Ж-)

Может вы не в курсе, но такими словами только опущенные разбрасываются.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Каже, що треба робить комфортний погріб, бо те все затягнеться років на десять.

тим часом в столиці з вулиць поприбирали блоки та єжики

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

тим часом в столиці з вулиць поприбирали блоки та єжики

Тому що....? Може, з великою імовірністю, вони вже нах не потрібні? Маю вам доповісти, що лінія оборони Києва змістилась значно північніше. На шашлики я вас не закликаю, але окрім прильотів від ракет/шахедів, нападу з боку Білорусі не очікую.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні викрили понад 300 колаборантів, які працювали на окупантів.

Про це розповів голова Служби безпеки України Василь Малюк в інтерв'ю інформаційному агентству "Interfax-Україна", опублікованому 21 квітня.

За словами Малюка, 9 із викритих зрадників були співробітниками СБУ.

Ще 102 особи служили у Силах оборони та безпеки України.

Глава відомства підкреслив, що йдеться про розвинену агентурну мережу, яка розроблялася роками.

focus.ua/uk/voennye-novosti/562168-puhlinu-vchasno-virizali-u-sbu-rozpovili-pro-sotnyu-zradnikiv-u-derzhorganah

sbu-2.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Каже, що треба робить комфортний погріб, бо те все затягнеться років на десять.

Якось не логічно... Погріб я в перший місяць війни обладнав, на випадок фронту під боком. Це, на деньок там засісти, ну максимум на тиждень. Ні хто там десять років сидіти не буде. Так навіщо погріб?

Що він  пропонує? Розповідати що все хєрово і треба сйобувати в нас і Вадім може)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, mastervovik сказав:

Що він  пропонує?

"Это уже вопрос не к нам. Это вопрос к нашим западным соседям. Либо они хотят, чтобы войны в центральной Европе продолжались до бесконечности, чтобы к ним постоянно бежали МИЛЛИОНЫ людей, чтобы постоянно был перманентный экономический кризис в европейских странах и чтобы Европа в конце концов рухнула под давлением всех этих проблем. Это то, к чему стремятся и москва и пекин.

Либо мы станем в ближайшее время членами НАТО и на этом война в центральной Европе прекратится по крайней мере до того момента, пока в москве и пекине не будет принято решение о начале ядерной войны с НАТО."

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, 7351 сказал:

"З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу Шахтар охопила понад 18 млн осіб", - зазначено в повідомленні.

ua.korrespondent.net/ukraine/4583052-na-dnipropetrovschynu-pryvezly-humdopomohu-dlia-pereselentsiv-z-luhanschyny

Самим не смішно? Кожен другий українець, включаючі виїхавших та залишившихся на оккупованих терріторіях??? Щас. Може це 18 млн наборів за більше року? Тоді да. Все, що я бачу в його особистій рекламі, то тільки мешканцям Донбасу  

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

"Это уже вопрос не к нам. Это вопрос к нашим западным соседям. Либо они хотят, чтобы войны в центральной Европе продолжались до бесконечности, чтобы к ним постоянно бежали МИЛЛИОНЫ людей, чтобы постоянно был перманентный экономический кризис в европейских странах и чтобы Европа в конце концов рухнула под давлением всех этих проблем. Это то, к чему стремятся и москва и пекин.

Либо мы станем в ближайшее время членами НАТО и на этом война в центральной Европе прекратится по крайней мере до того момента, пока в москве и пекине не будет принято решение о начале ядерной войны с НАТО."

Я вообще не сильно понимаю эти умные разговоры о геополитике, на строительном форуме где люди от нее далёкие). По-мечтать как бы было хорошо, и что должен сделать запад , ну такое... Как это повлияет на конкретную жизнь форумчантна? Он расстроится шо мечты не сбылись и все?))

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, mastervovik сказал:

Якось не логічно... Погріб я в перший місяць війни обладнав, на випадок фронту під боком. Це, на деньок там засісти, ну максимум на тиждень. Ні хто там десять років сидіти не буде. Так навіщо погріб?

Що він  пропонує? Розповідати що все хєрово і треба сйобувати в нас і Вадім може)

З погрібний треба бути обережними. Мамі моєї знайомої засипало вхід в погріб під час обстрілу Чернігова, сама вибратись не могла, добре що сусіди відкопали. Для себе на майбутнє зробив висновок, що помимо захисту стінами, ще дуже важливо наладити комунікацію з зовнішнім світом.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, mastervovik сказал:

Якось не логічно... Погріб я в перший місяць війни обладнав, на випадок фронту під боком. Це, на деньок там засісти, ну максимум на тиждень. Ні хто там десять років сидіти не буде. Так навіщо погріб?

С 2007 года случайно получился - участок с небольшим уклоном. Последнее время используется не только по развлекательному назначению, но и как укрытие, довольно комфортное

IMG_20230421_215426_314.jpg

IMG_20230421_215440_426.jpg

IMG_20230421_202107_125.jpg

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Потрошитель сказал:

С 2007 года случайно получился - участок с небольшим уклоном. Последнее время используется не только по развлекательному назначению, но и как укрытие, довольно комфортное

IMG_20230421_215426_314.jpg

IMG_20230421_215440_426.jpg

IMG_20230421_202107_125.jpg

Я навіть не знаю як слова підібрати?

Добре що стало в нагоді? Ну якось не альо під час війни.)

Я до того, що під час війни навряд чи хтось буде такі кошти в обладнання вкидувать. При таких фінансах, легше кудись в чеське тро поїхать перечекати)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.04.2023 в 22:05, Dmitriy_S сказал:

Корочє, на щьот кущів і всяких роз мені так ніхто нічого і не посовєтував. Жалко, одні підари, які про політику тільки і піздять. Вибачте за мій сільський діалект.

Берешь кусторез(желательно электро), холодную жидкость, подходишь к кустам и отсекаешь все, что кажется лишним

п.с. на газон я забил с 2014

IMG_20230421_220117_594.jpg

IMG_20230421_220130_909.jpg

IMG_20230421_220124_360.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Я навіть не знаю як слова підібрати?

Добре що стало в нагоді? Ну якось не альо під час війни.)

Я до того, що під час війни навряд чи хтось буде такі кошти в обладнання вкидувать. При таких фінансах, легше кудись в чеське тро поїхать перечекати)

Все, что ни делается - все к лучшему.

Добре, шо стало в нагодi

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, yukon сказал:

З погрібний треба бути обережними. Мамі моєї знайомої засипало вхід в погріб під час обстрілу Чернігова, сама вибратись не могла, добре що сусіди відкопали. Для себе на майбутнє зробив висновок, що помимо захисту стінами, ще дуже важливо наладити комунікацію з зовнішнім світом.

Ну я не знаю яким треба бути відморозком, щоб тебе не прийшли з під уламків шукати, сусіди та рятувальники. Це актуально мабуть тільки для лісу, та розбомблених територій тіпа бахмута, марйанки Авдіївки і т.п. там де 1 людина на квартал живе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Потрошитель сказал:

С 2007 года случайно получился - участок с небольшим уклоном. Последнее время используется не только по развлекательному назначению, но и как укрытие, довольно комфортное

IMG_20230421_215426_314.jpg

IMG_20230421_215440_426.jpg

IMG_20230421_202107_125.jpg

Мда... Ти точно свій "погреб" оркам не показував? А то я не повірю в таку "незайману перлину", щоб туди не навідувалися орки. А якщо воно все ще в такому стані, відповідно виникає логічний висновок: для своїх

Змінено користувачем Evgenich
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, mastervovik сказав:

Я вообще не сильно понимаю эти умные разговоры о геополитике, на строительном форуме где люди от нее далёкие).

Так а шо тут понимать, Портников говорит, что без немедленного вступления в НАТО звизда и нам и Европе. Березовец говорит, что быстрое вступление в НАТО нам не светит. Сложить 2+2 наверно форумчане в состоянии.

35 хвилин тому, mastervovik сказав:

Как это повлияет на конкретную жизнь форумчантна?

Хреново повлияет. Если только не выехать куда-нибудь тысяч на 10-15 км отсюда.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Evgenich сказал:

Мда... Ти точно свій "погреб" оркам не показував? А то я не повірю в таку "незайману перлину", щоб туди не навідувалися поки. А якщо воно все ще в такому стані, відповідно виникає логічний висновок: для своїх

Им в 14-м стало понятно - кто сунется - будет плохо

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

 

Хреново повлияет. Если только не выехать куда-нибудь тысяч на 10-15 отсюда.

Або.... Брати зброю у руки і захищатись?

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Потрошитель сказал:

Им в 14-м стало понятно - кто сунется - будет плохо

Брешеш

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Evgenich сказав:

Захищатись?

"Людской ресурс противника является едва ли не неисчерпаемым в сравнении с нашим"

І це навіть не про 1,5-мільярдний китай з 2-мільонною армією.

Який поставив задачу завалити Європу.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Evgenich сказал:

Брешеш

Протрезвей))

И почитай, что я писал весной-летом 14-го

Змінено користувачем Потрошитель
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...