Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стяжка та гіпсова штукатурка на херову основу)

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

продовжуємо робити куму бюджетний ремонт.
будинок 80-х. не знаю чим тоді штукатурили. схоже на цементно -вапняну з великим вмістом піску, бо в деяких місцях пальцем тронь сипиться.
грошей в нього на повноцінний ремонт з демонтажом того лайна і на нову стяжку немає, так що робимо економ варіант. і невідомо скільки до основи,так що демонтаж відпадає повний так точно.
так що не закидуйте тапцями)
на одній із стін є бухтіння. як з тріщинами ,так і без них. ділянками по 0,3-0.5 кв м.  відсотків 20 стіни. 
Далі буде гіпсова штукатурка і шпалери.
Мій варіант: там,де сильно бухтить і тріщини збити. замазати цементно-піщаним або цем-вапняним розчином. 
Загрунтувати якимсь скріпляючим , глибопроникним грунтом. Гіпсову штукатурку робити з сіткою фасадною посередині шару. правда не ясно як її з маяками. думаю як робити маяки запустити під них сітку)  Товщина шара від 1до 3 см. можливо десь місцем і 4 см.

Питання, чи потрібен бетоноконтакт перед гіпсовою? десь чув, що від ще гірше робить в такому пирозі

По полам те саме. перепади до 3 см. не знаю,що то за стяжка, але наче гіпс з цементом. пальцями ламається.
теж трохи потріскано, місцями бухтить. відсотків 60 нормально тримається. Думаємо, локально це все зробити цпр.грунтонути. купити готову стяжку цементно -піщану і додати мікрофібри. Може ще сітку набити впитул до старої? далі буде  ламінат. 
в кого може якій доповнення будуть. буду щиро вдячний

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо демонтаж відпадає,то взагалі нічого не робіть,зекономите купу грошей.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, мастерок сказал:

Якщо демонтаж відпадає,то взагалі нічого не робіть,зекономите купу грошей.

Дійсно прислухайтесь до цієї думки. Гуру правильно каже!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, мастерок сказав:

Якщо демонтаж відпадає,то взагалі нічого не робіть,зекономите купу грошей.

люди,я то все розумію, 10 років як тут читаю та собі сам майже все зробив з нуля. але кум не готовий ввалити гроші.
давайте все таки по факту що є. локально бухтяще демонтувати та підлогу бетоноконтактом може ще  вскрити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, мастерок сказав:

Якщо демонтаж відпадає,то взагалі нічого не робіть,зекономите купу грошей.

локальний демонтаж не відпадає)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если делать самому, и планируете гипсовую штукатурку, то в чем проблема сделать демонтаж старой штукатурки? Денег нет на пустые мешки из под сахара?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Если делать самому, и планируете гипсовую штукатурку, то в чем проблема сделать демонтаж старой штукатурки? Денег нет на пустые мешки из под сахара?

кажу,там невідомість в тій стіні. наковиряли вже 5 см і краю не видно. скільки там до несучої стіни. хз.не хотілося б тону виносити,якщо вона бухтить тільки місцями. там будуть шпалери. хай навіть якась там тонка тріщина піде,то фіг з ним. вже думали може бетоноконтактом і стіни мазнути її на всяк випадок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купу грошей ваш кум викине трішки пізніше, коли забухтить все і почне відпадати, з новими шпалерами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, МаТраС сказал:

кажу,там невідомість в тій стіні. наковиряли вже 5 см і краю не видно. скільки там до несучої стіни. хз.не хотілося б тону виносити,якщо вона бухтить тільки місцями. там будуть шпалери. хай навіть якась там тонка тріщина піде,то фіг з ним. вже думали може бетоноконтактом і стіни мазнути її на всяк випадок

1 тонна это всего 30 мешков по 33 кг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dendnepr сказав:

1 тонна это всего 30 мешков по 33 кг.

Ден, там нюанси ще є. я не хотів тут писати простиню на дві сторінки) труби ,батареїї і тп.відпустка в нього не вічна теж..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, куму решать, но если оно "бухтит" то поклейкой обоев вряд-ли обойдется. Хотя, если обои тканевые :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dendnepr сказав:

Ну, куму решать, но если оно "бухтит" то поклейкой обоев вряд-ли обойдется. Хотя, если обои тканевые :)

) ви не уважні. знімаються бухтіння. залатується цпш,потім бетоноконтакт і 2-3 см гіпсової з фасадною сіткою. наче вже перестрахував його, всим чим знав)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не розумієте єлементарних базових речей,прочитайте хоча б інструкцію бетоноконтакта,а потім поміркуйте куди і для чого хочете його втулити.Сітка в середині 2 см гіпса до самої сраки,так пластом і відпаде.От якби Ви прибили ту сітку до стіни дюбелями,то тоді би трималася.То саме за стяжку,типу додам фібри і буде усе гуд,до Вашого відома усі готові стяжки вже мають у своєму складі фібру,також почитайте інструкції до них,якими слоями і на які основи вони повинні наноситися.

Запам'ятати головне правило усіх оздоблювальних робіт-кожен наступний шар оздоблення повинен бути слабщим,тому основа повинна бути найміцнішою,інакше розшарування,бухтіння та демонтаж.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, мастерок сказав:

Ви не розумієте єлементарних базових речей,прочитайте хоча б інструкцію бетоноконтакта,а потім поміркуйте куди і для чого хочете його втулити.Сітка в середині 2 см гіпса до самої сраки,так пластом і відпаде.От якби Ви прибили ту сітку до стіни дюбелями,то тоді би трималася.То саме за стяжку,типу додам фібри і буде усе гуд,до Вашого відома усі готові стяжки вже мають у своєму складі фібру,також почитайте інструкції до них,якими слоями і на які основи вони повинні наноситися.

Запам'ятати головне правило усіх оздоблювальних робіт-кожен наступний шар оздоблення повинен бути слабщим,тому основа повинна бути найміцнішою,інакше розшарування,бухтіння та демонтаж.

дякую, по поводу шарів пам ятаю. 
я то орозумію,що він-бетоноконтакт  для щільних,гладких матеріалів, але спитав чи дасть він може щось на стіні чи полу. якщо гірше не зробить, то чому , і ні....
ви про фасадну сітку дюбелями до стіни впритирку?:)
добре. останнє питання шановні. десь тут на форумі читав про якийсь чудо грунт чудо-зміцнючий. яка марка помнить хто?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, мастерок сказав:

Запам'ятати головне правило усіх оздоблювальних робіт-кожен наступний шар оздоблення повинен бути слабщим,тому основа повинна бути найміцнішою,інакше розшарування,бухтіння та демонтаж.

кум попереджений .каже , під ламінат піде)  відзвітуюсь , як час покаже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сказав там один будівельник, що на полу пінобетон🤣 в то героическое врем'я пенобетона, я біл дитя)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось мені спадае на думку, що робочий варіант по стінам ГКЛ на дер брусах. Добре юстуються, дають можливість вирівняти ну дууууже криві поверхні. Під шпалери достатньо заробити шви і агінь

Підлога, то такої, ну бухкотить але ж не відвалиться. 

Змінено користувачем tansss
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, tansss сказав:

Щось мені спадае на думку, що робочий варіант по стінам ГКЛ на дер брусах. Добре юстуються, дають можливість вирівняти ну дууууже криві поверхні. Під шпалери достатньо заробити шви і агінь

Підлога, то такої, ну бухкотить але ж не відвалиться. 

гіпсокартон відрадає..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.03.2023 в 22:12, мастерок сказав:

Ви не розумієте єлементарних базових речей,прочитайте хоча б інструкцію бетоноконтакта,а потім поміркуйте куди і для чого хочете його втулити.Сітка в середині 2 см гіпса до самої сраки,так пластом і відпаде.От якби Ви прибили ту сітку до стіни дюбелями,то тоді би трималася.То саме за стяжку,типу додам фібри і буде усе гуд,до Вашого відома усі готові стяжки вже мають у своєму складі фібру,також почитайте інструкції до них,якими слоями і на які основи вони повинні наноситися.

Запам'ятати головне правило усіх оздоблювальних робіт-кожен наступний шар оздоблення повинен бути слабщим,тому основа повинна бути найміцнішою,інакше розшарування,бухтіння та демонтаж.

дел

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...