Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

В поисках Архитектора

Шаркер

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые коллеги!

Купил участок земли с не завершенным строительством, есть фундамент, сердечники, плита перекрытия и понимание (на 99%) что хочу построить. Проект есть от прошлого владельца на 2-х этажный дом. Я хочу сделать одноэтажный. Поэтому ищу специалиста для:

1. Расчет кровли

2. Внутренняя перепланировка

3. Фасады

И тд  

Поэтому приглашаю к сотрудничеству 🤝

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивіться, десять років тому ви почали тему про будівництво двоповерхового будинку в Одесі, де максимально багато в кожному пості описували як змінювали проєкт з інтернету, з величезними кімнатами. Потім як рахували арматуру, з точністю майже до кілограма, бетон і т.д. Зрештою на очах у всього форуму десь за три роки з'явилася коробка з вікнами. Напевно ви пройшли певний шлях проб і помилок, тому виникає питання: чому, коли в темі про те будівництво ви максимально детально і багато описували кожну подробицю і дрібницю, а зараз створили тему з мінімумом інформації? Ні про ділянку ні слова, ні про те, чи є будівельний паспорт, чи законно починали будівництво цього нового недобуду, що ви купили, чи можна його погодити зі зміною будівельного паспорта, чи не порушує це норми і попередні дозволи?

Просто мені здається, що оголошення про пошук архітектора чи ще когось можна розміщати в розділі "тендери". А тут теми для більшого розкриття теми. Не факт, що всім цікаво читати оголошення в темі про проєктування

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, архітектор сказав:

а зараз створили тему з мінімумом інформації? Ні про ділянку ні слова, ні про те, чи є будівельний паспорт, чи законно починали будівництво цього нового недобуду, що ви купили, чи можна його погодити зі зміною будівельного паспорта, чи не порушує це норми і попередні дозволи?

він же не правознавця шукає)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, архітектор сказал:

Дивіться, десять років тому ви почали тему про будівництво двоповерхового будинку в Одесі, де максимально багато в кожному пості описували як змінювали проєкт з інтернету, з величезними кімнатами. Потім як рахували арматуру, з точністю майже до кілограма, бетон і т.д. Зрештою на очах у всього форуму десь за три роки з'явилася коробка з вікнами. Напевно ви пройшли певний шлях проб і помилок, тому виникає питання: чому, коли в темі про те будівництво ви максимально детально і багато описували кожну подробицю і дрібницю, а зараз створили тему з мінімумом інформації? Ні про ділянку ні слова, ні про те, чи є будівельний паспорт, чи законно починали будівництво цього нового недобуду, що ви купили, чи можна його погодити зі зміною будівельного паспорта, чи не порушує це норми і попередні дозволи?

Просто мені здається, що оголошення про пошук архітектора чи ще когось можна розміщати в розділі "тендери". А тут теми для більшого розкриття теми. Не факт, що всім цікаво читати оголошення в темі про проєктування

 

Вм очікуєте на ваші коменарі відповідь? я можу відповісти :)

 

За думку про тендері - дякую, не працював з форумом з 2020р.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...