Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пісчаний грунт

Mutant

Рекомендовані повідомлення

На ділянці що я купив років 5 назад пісчаний грунт. І непросто пісчаний, а на глибині півтора штика йде просто чистий пісок.

На поверхні той самий пісок просто трохи змішаний з органікою.

Відповідно все росте на ньому дуже погано, вологу не тримає, бур"яни ростуть зі швидкістю світла... і всі супутні біли.

Власне питання хтось вже зтикався з таким? Як боротись? Що робити?

Зараз перейшов на схему все буду садити на агроволокно, щоб волога хоч трохи трималась. буду робити автополив. Удобряю курячим послідом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це гарно, багато хто у болоті потопає. Набагато краще пісок ніж глина. У самого таке, але плодородний слой жирний та десь 40 см. Як що поливати та мульчувати все росте гарно.

Ростіть на гидропоніці, набагато менше гемору, раз у 2 дня PH та TDS підкоррегував і все, а рослини пруть як мутанти які бажають захватити планету.

Ще зробіть компостер та косіть сорняки туди, і потрохи площа грядки з жирним грунтом буде розширятися.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мого дідуся теж на городі був пісок. Але все росло, бо кожен рік восени додавався гній, та й дощів було значно більше ніж зараз.

Для дерев готуйте заздалегідь великі посадкові ями і заповнюйте чорноземом (привезти декілька машин). 

В городі можна додавати солому, рослинні залишки, компост - все це буде тримати вологу і змінювати структуру грунту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...