Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібні фахівці. Цементно-вапняна(!) машинна(!) штукатурка 400 м.кв. с. Хотянівка, Вишгородський р.

Ковал

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановне панство. Шукаю спеціалістів, які мають штукатурну станцію та досвід роботи з укладання саме цементно-вапняної штукатурки механізованим способом (проситиму приклади виконаних робіт)

Завдання

Оштукатурювання стін та відкосів будинку у с. Хотянівка, Вишгородський р-н. Київська обл. 

Площа стін орієнтовно 400 м.кв., відкоси 53 м.пог. Стіни - зовнішні з газоблоку, внутрішні з керамічної цегли.

По матеріалах - планується придбання цементно-вапняного розчину на заводі.

P.S. Я власник будинку.

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Ковал сказал:

внутрішні  з керамічної цегли

Це як ? С 2 нф чи с облицювальної цегли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ковал сказал:

Доброго дня, шановне панство. Шукаю спеціалістів, які мають штукатурну станцію та досвід роботи з укладання саме цементно-вапняної штукатурки механізованим способом (проситиму приклади виконаних робіт)

Завдання

Оштукатурювання стін та відкосів будинку у с. Хотянівка, Вишгородський р-н. Київська обл. 

Площа стін орієнтовно 400 м.кв., відкоси 53 м.пог. Стіни - зовнішні з газоблоку, внутрішні з керамічної цегли.

По матеріалах - планується придбання цементно-вапняного розчину на заводі.

P.S. Я власник будинку.

Наскільки я знаю, більшість штукатурних станцій заточені під сухі суміші. І там сам сенс станції в тому, що вона змішує шнеком розчин і подає готовий на стіни. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ковал сказал:

Доброго дня, шановне панство. Шукаю спеціалістів, які мають штукатурну станцію та досвід роботи з укладання саме цементно-вапняної штукатурки механізованим способом (проситиму приклади виконаних робіт)

Завдання

Оштукатурювання стін та відкосів будинку у с. Хотянівка, Вишгородський р-н. Київська обл. 

Площа стін орієнтовно 400 м.кв., відкоси 53 м.пог. Стіни - зовнішні з газоблоку, внутрішні з керамічної цегли.

По матеріалах - планується придбання цементно-вапняного розчину на заводі.

P.S. Я власник будинку.

А можно поинтересоваться, в чем сокральный смысл всех этих танцев.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Frostico сказал:

Наскільки я знаю, більшість штукатурних станцій заточені під сухі суміші. І там сам сенс станції в тому, що вона змішує шнеком розчин і подає готовий на стіни. 

Більшість,але не всі.Навряд чи людина знайде в Київі бригаду з поршневим Пуцмайстером,такими апаратами працювали тількі на західній Україні.І це було давно,зараз наші виробники  налагодили випуск дешевих сухих вапняних сумішей для звичайних гіпсових машинок,тому ті старі монстри в основному пішли на металолом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...