Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцініть, будь ласка, планування

gershpion

Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, i.may сказал:

Ліворуч від духовки посудомийка?

Основний кулінар не шульга?

Духовка буде вбудована в стінку, на рівні поясу. Все, що зображене внизу, то стіна з вбудованими шафами і технікою (холодильник, духовка, мікрохвилівка і т.д.) Над робочою поверхнею, зліва вздовж стіни, навісних шаф не буде.
 

30 минут назад, i.may сказал:

Яка витяжка?

Які будуть чистові розміри кухні? Їх, до речі, бажано прив'язати до растру матеріалів...

 

Витяжка більше всього буде якась дизайнерська, просто труба.
Звісно ширина і довжина підігнані до стандартних відсіків, 90 і 60.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, gershpion сказал:

стіна з вбудованими шафами і технікою (холодильник, духовка, мікрохвилівка і т.д.)

O'k.

"Стіна" з більш ніж двох колон - сумнівна затія...

Посудомийка в цій лінії - незручно. Перед завантаженням тарілку потрібно очистити в мийку чи смітник. Пробуйте подивитись зі сторони як буде виглядати процес 😉1075015162_.thumb.png.7ebbf4b96c0737c0696740ff6250bc1a.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коротка сторона 2400. Складається з чотирьох фіксованих баз 600 - холодильник, духовка, посудомийка, стільниця.

Якщо після оздоблення розмір вийде в мінусовий допуск - буде біда.

Усе це до того, що посудомийку потрібно ставити ліворуч від мийки.432330983_.thumb.png.d0700700de50c79b44ac71c8ae7c5d05.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за слушні зауваження і візуалізації, ми обовязково приймемо їх до уваги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Спойлер

Ергономіка на кухні - це святе! 

Подивився решту...

А навіщо слюсарку відгороджувати від майстерні?

Така велика гостьова/оперативна душова кабіна на 1-му поверсі потрібна? Доцільніше іще площу додати до комори!

В "Спальні 2" шафу потрібно ставити в нішу біля санвузла, особливо якщо забобонів немає в родині. Це найкраща шумоізоляція! Спати біля тої перегородки - варіант не дуже...

Спальня 2.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цієї ж причини в майстерзоні варто поміняти місцями санвузол і гардеробну. Крім шумоізоляції іще спроститься каналізація.

Але треба переглянути варіант "ванна і великий душ" - інакше навряд чи вдастся перекомпанувати...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, i.may сказал:

А навіщо слюсарку відгороджувати від майстерні?

Обовязково потрібно, то брудна зона, де буде працювати болгарка, зварка і, відповідно, абразив, дим. Там ще і витяжку свою зроблю.

 

10 часов назад, i.may сказал:

Така велика гостьова/оперативна душова кабіна на 1-му поверсі потрібна? Доцільніше іще площу додати до комори!

та чи не сильно завузько там буде? Здається мені, що 130 - це мінімум.

 

10 часов назад, i.may сказал:

В "Спальні 2" шафу потрібно ставити в нішу біля санвузла, особливо якщо забобонів немає в родині. Це найкраща шумоізоляція! Спати біля тої перегородки - варіант не дуже...

да, тут згоден, можливо там взагалі по іншому все буде.

 

10 часов назад, i.may сказал:

З цієї ж причини в майстерзоні варто поміняти місцями санвузол і гардеробну. Крім шумоізоляції іще спроститься каналізація.

Але треба переглянути варіант "ванна і великий душ" - інакше навряд чи вдастся перекомпанувати...

а тут вже не вийде, мабуть, бо хочеться вікно нормальне там, а воно в такій ситуації буде дивитися до сусіда, що неприйнятно. З каналізацією так, трохи труднощі на перший погляд, але на першому поверсі буде чистова стеля на 30см нижче перекриття, там можна буде пустити трубу я думаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мокрые зоны лучше друг над другом. А то мало ли - вдруг протечка, а снизу гардеробная. Попортятся вещи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Skazka сказал:

Мокрые зоны лучше друг над другом. А то мало ли - вдруг протечка, а снизу гардеробная. Попортятся вещи.

Питання повністю вирішується за 300 баксів.

Система Аквастоп  must have!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, gershpion сказал:

чи не сильно завузько там буде? Здається мені, що 130 - це мінімум.

Не факт. Комплектація різна ж буває!?.       

Про ширину усіляке різне пишуть, але я звик посилатись на біблію (Ernst Neufert).

Інсталяція може бути 10, а унітаз - 43.

Зараз моделі скомпелюю...

Унітаз.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так розумію, що проєкт буде не бюджетний, а бізнес чи лакшері. Я б іще розглянув модель з колекції You & Me від Hatria, з вертикальним випуском - спеціально для вузьких місць! Рендер і фото реально встановленого з бачком у стінці 100мм прикріплюю, причому довелося опускати вхід в стояк, але це того варте.

Вузький умивальник (22 чи 30) треба узгодити з простінком дверей та лиштвою.

По любому треба звужувати цей санвузол, хоча б на 20см, і у коморі замість стелажа 400 ставити другий 600 - це на 100 років! 😉 Постійні лишні сантиметри в проході теж не завадять.

А огрядному гостю може здатися вузько у санвузлі вряди-годи...

HATRIA.png

Місто трав.JPG

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, i.may сказав:

Так розумію, що проєкт буде не бюджетний, а бізнес чи лакшері. Я б іще розглянув модель з колекції You & Me від Hatria, з вертикальним випуском - спеціально для вузьких місць! Рендер і фото реально встановленого з бачком у стінці 100мм прикріплюю, причому довелося опускати вхід в стояк, але це того варте.

Вузький умивальник (22 чи 30) треба узгодити з простінком дверей та лиштвою.

По любому треба звужувати цей санвузол, хоча б на 20см, і у коморі замість стелажа 400 ставити другий 600 - це на 100 років! 😉 Постійні лишні сантиметри в проході теж не завадять.

А огрядному гостю може здатися вузько у санвузлі вряди-годи...

HATRIA.png

Місто трав.JPG

От би всіх таких художників-дизайнерів змусити користуватись тим, що сами й намалювали...

Змінено користувачем delic
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, delic сказал:

От би всіх таких художників-дизайнерів змусити користуватись тим, що сами й намалювали...

Це про Нойферта, чи дизайнерів з HUPPE, Ravak та Hatria? 😉

Бо мені усі ті позиції у користуванні - жодних проблем.

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, i.may сказав:

Це про Нойферта, чи дизайнерів з HUPPE, Ravak та Hatria? 😉

Бо мені усі ті позиції у користуванні - жодних проблем.

То то вони унітаз впритул до стіни поставили?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, delic сказал:

То то вони унітаз впритул до стіни поставили?

Угу. Мабуть на кмітливих розраховували. Тяжко второпати? Підхід по ДІ-А-ГО-НА-ЛІ, а не звикло паралельно/перпендикулярно стіні.

Цитата

спеціально для вузьких місць!

Ніколи не думав, що доведеться інструкцію по користуванню унітазом робити :)

Унітаз.png

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, i.may сказав:

Угу. Мабуть на кмітливих розраховували. Тяжко второпати? Підхід по ДІ-А-ГО-НА-ЛІ, а не звикло паралельно/перпендикулярно стіні.

Ніколи не думав, що доведеться інструкцію по користуванню унітазом робити :)

Унітаз.png

То така модель, спеціально розрахована на установку під 45 градусів? Можете дати посилання? Дійсно цікаво, бо я таких не зустрічав.

Змінено користувачем delic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, delic сказал:

То така модель, спеціально розрахована на установку під 45 градусів? Можете дати посилання? Дійсно цікаво, бо я таких не зустрічав.

Ну ніби усе намальовано, сфоткано, описано.

Іще раз. 

Прямокутна основа ставиться в кут, а кругла чаша  розвернута під 45.

Гугл: Hatria You & Me. 

Вертикальний(!!!) випуск.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.04.2023 в 11:51, i.may сказал:

З цієї ж причини в майстерзоні варто поміняти місцями санвузол і гардеробну. Крім шумоізоляції іще спроститься каналізація.

Але треба переглянути варіант "ванна і великий душ" - інакше навряд чи вдастся перекомпанувати...

 

В 29.04.2023 в 22:29, gershpion сказал:

не вийде, мабуть, бо хочеться вікно нормальне там, а воно в такій ситуації буде дивитися до сусіда, що неприйнятно. 

Так вікно на місці лишається! Збільшується об'єм зберігання та площа вільної підлоги в спальні і гардеробі . Влазить ванна 140х70 і душова 90х90. Бонусом - вихід з ванної до гардеробу та спальня правильної форми!

Майстер зона 3.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.05.2023 в 13:54, i.may сказал:

Так вікно на місці лишається! Збільшується об'єм зберігання та площа вільної підлоги в спальні і гардеробі . Влазить ванна 140х70 і душова 90х90. Бонусом - вихід з ванної до гардеробу та спальня правильної форми!

На місці тильки в гардеробі, де по суті воно не сильно і потрібне, а вікно потрібне в санвузлі навпроти ванни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, gershpion сказал:

вікно потрібне в санвузлі навпроти ванни.

Вікно не малював, бо потрібний фасад з розділу АР та перспектива на Пн.Зх.

А з вікном на плануванні не зрозуміло... Що там за санприлади плануються?

Спойлер

668961954_.png.4e11e8f61a40d06b28e1be7b3ad69368.png

 

 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, i.may сказал:

Вікно не малював, бо потрібний фасад з розділу АР та перспектива на Пн.Зх.

А з вікном на плануванні не зрозуміло... Що там за санприлади плануються?

вертикальна стіна справа то до сусіда в двір
під вікном ванна 1.8х0.9, в куті душова 0.9х1.5

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, gershpion сказал:

під вікном ванна 1.8х0.9, в куті душова 0.9х1.5

Тепер второпав, бо умовні позначення душа і ванної на різних поверхах однакові.
Треба намагатися розлянути і оцінити усі варіанти...

Вікно у санвузлі - гуд! Робиться для інсоляції, провітрювання та споглядання мальовничого краєвиду.
Якщо краєвид не критично, або його там немає - то я би повернувся до звукоізоляції санвузла гардеробами, що є архіважливим.  Т.я. ванною не користуюсь, то буде вона лежача (180) чи напівсидяча (140) - байдуже ;) Але планування робиться під конкретну родину, і її уподобання... Вікно від сусіда можна підняти вище.
 

Якщо залишати так як є, то я би вкоротив душову і додав ці 20-30см до проходу в гардеробній.

Вікно 1.jpg

Вікно 2.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...