Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Місяць не проростає корінь

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

Стоїть в банці місяць. Листя є.а корнів немає. Наррізи вздовж робив. Саджати сенс є в землю?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, DimaF сказав:

?)

Ви До ібатися чи порадити?))

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • МаТраС змінив заголовок на Місяць не проростає корінь
40 минут назад, МаТраС сказал:

Ви До ібатися чи порадити?))

 ))

Раз листя є, то пробувати саджати.

Воно ж не буде до зими в банці стояти)

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, DimaF сказав:

 ))

Раз листя є, то пробувати саджати.

Воно ж не буде до зими в банці стояти)

да я вже думав про це, але мабуть через день треба поливати. щоб воно ж брало далі вологую без корня..а не завжди є можливість...
може   що скаже @мастерок

 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гипераукоин  вам в помощь, реально работает.

Если вы противник химии, то вот вам заговор 😁

Цитата

 

Возьмите чистый
лист бумаги и напишите на нем:

Корешок, корешок, рос там, расти и здесь.

Лунушка напоит, земелюшка схоронит.

Земелька – любица, корешку приголубится.

Да будет так.

Потом бумагу эту нужно сжечь, а пепел
смешать с землей, в которую вы пересаживаете растения.Растения ваши
обязательно приживутся, а корни окрепнут и обретут новую силу.

 

 

Змінено користувачем Enot123h
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваще интересно конечно, в этом году что то вырастит с такой погодой?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.04.2023 в 21:23, Enot123h сказав:

Гипераукоин  вам в помощь, реально работает.

Если вы противник химии, то вот вам заговор 😁

 

Та в тому то біда моя, противник.що краще менше, але корисне)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Dendnepr сказав:

Гипераукоин есть в моче лошади. Очень натуральное удобрение получается?

)) Все, зосталось зловити пісяючого коня і підставити відро. Потім з водою розбавити

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І сміх і гріх!Нарешті я знаю чого в мене так добре ріс виноград,бо пісяюча кобила жила коло самого винограднику і удобрював його свіженькими пісяниною та каканиною!

Ну а по питанню,викидайте нафіг то сміття,толку вже з нього не буде.Ну і запам'ятайте,що для пророщування винограду коріння повинні бути в теплі,27-28,а вершок в холоді,спочатку повинні почати вилазити корінці,і лише після цього зелепуха.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, мастерок сказав:

І сміх і гріх!Нарешті я знаю чого в мене так добре ріс виноград,бо пісяюча кобила жила коло самого винограднику і удобрював його свіженькими пісяниною та каканиною!

Ну а по питанню,викидайте нафіг то сміття,толку вже з нього не буде.Ну і запам'ятайте,що для пророщування винограду коріння повинні бути в теплі,27-28,а вершок в холоді,спочатку повинні почати вилазити корінці,і лише після цього зелепуха.

дякую. це що холодильник ви робили спеціальний?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо по уму та професійно,то звісно використовується кільчеватор.Але аналогічні умови можно отримати купою різних варіантів,до прикладу банка з живцями стоїть на радіаторі,вершки наклонені над підвіконня,чи просто в сторону,чи живці в вологій тряпці стоять на холодильнику,а зона коріння над задню теплою стороную.Ну або просто не тулити банку на віконечко,щоб сонечко провокувало рост пагонів,а навпаки сховати в темноту,для корінців же світло не потрібно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, мастерок сказав:

Якщо по уму та професійно,то звісно використовується кільчеватор.Але аналогічні умови можно отримати купою різних варіантів,до прикладу банка з живцями стоїть на радіаторі,вершки наклонені над підвіконня,чи просто в сторону,чи живці в вологій тряпці стоять на холодильнику,а зона коріння над задню теплою стороную.Ну або просто не тулити банку на віконечко,щоб сонечко провокувало рост пагонів,а навпаки сховати в темноту,для корінців же світло не потрібно.

мудрО-мудроО. 
не по винограду, алераз уж ви такий кладезь знань. :
стараюсь меньше всього вредного. чув таку поживну поливайку. в воду просто сиру траву кидають ,воно там бродить, бачив помыдори поливали ним. 
як таке добриво, не пробували?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це було давно,можете погратися,зазвичай цим займаються пенсіонери на дачах,причому самі заповзяті туда ще черпачок свіжого гавнеца коров'ячого бахають..Коли людина трохи починає розуміти в агрономії,то переходить виключно на мінералку,бо різними народними методами можно наробити багато біди.До прикладу,тих же нітратів буде аж зашкалювати у помідорках бабусі з підкормками органікою,і ніколи не буде багато у фермера чи тепличника на мінералки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, мастерок сказав:

Це було давно,можете погратися,зазвичай цим займаються пенсіонери на дачах,причому самі заповзяті туда ще черпачок свіжого гавнеца коров'ячого бахають..Коли людина трохи починає розуміти в агрономії,то переходить виключно на мінералку,бо різними народними методами можно наробити багато біди.До прикладу,тих же нітратів буде аж зашкалювати у помідорках бабусі з підкормками органікою,і ніколи не буде багато у фермера чи тепличника на мінералки.

Дякуб Василь. Доросту до Ваший мудрих років розберусь. поки так поверносно вникаю, бо ні сил, ні часу..

про нітрати згоден,по аналізах води і те що рядом знаходиться робив висновки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, мастерок сказав:

Це було давно,можете погратися,зазвичай цим займаються пенсіонери на дачах,причому самі заповзяті туда ще черпачок свіжого гавнеца коров'ячого бахають..Коли людина трохи починає розуміти в агрономії,то переходить виключно на мінералку,бо різними народними методами можно наробити багато біди.До прикладу,тих же нітратів буде аж зашкалювати у помідорках бабусі з підкормками органікою,і ніколи не буде багато у фермера чи тепличника на мінералки.

стаття може комусь знадобиться
bizontech.ua/blog/fertilizers-features-of-application-organic-mineral

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
03.05.2023 в 21:08, мастерок сказав:

І сміх і гріх!Нарешті я знаю чого в мене так добре ріс виноград,бо пісяюча кобила жила коло самого винограднику і удобрював його свіженькими пісяниною та каканиною!

Ну а по питанню,викидайте нафіг то сміття,толку вже з нього не буде.Ну і запам'ятайте,що для пророщування винограду коріння повинні бути в теплі,27-28,а вершок в холоді,спочатку повинні почати вилазити корінці,і лише після цього зелепуха.

не викинув.з 5 безкорінних.проросло 2. поки живі:)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...