Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем заменить жидкий фум?

Loghir

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижні потому...

К нему бы еще полную инструкцию: купил, собрал на нем. То, что на поверхности, не застывает. Стал разбирать, одно соединение открутилось, остальные 5 - приклеены! Собрал обратно, подожду высыхания и буду под давлением испытывать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не нужно эксперимертировать на дешевом жидком фуме. Норм будет к примеру это. Если не хватает средств на покупку, могу отсыпать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нього є термін придатності?
бо навіть не памʼятаю коли й купив, позавчора спробував від руки зліпити два краніки до купи, то через дві доби на різьбі рідка мазюка, а ось по різьбі ані шелесь, мертво.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно термін придатності є. Але застигає тільки та частина, що розташована безпосередньо в зоні контакту двох деталей (зовнішня і внутрішня). Все остальне залишається в рідкому стані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Попробовал Santan. Сверху не застыл, но разобрать невозможно. И давление держит. 

Змінено користувачем Loghir
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 02.06.2023 в 08:34, Loghir сказал:

Сверху не застыл

а мав? погугліть як працюють анаеробні герметики.

з мого, дуже обмеженого, досвіду на відповідальні (замуровані) ділянки юзаю тільки локтайт 577 хенкелевський, але він як чавунний мост по вартості, там де є доступ на переробити якщо шо, для економії - фадо.
Доречі локтайт і фадо за моїм досвідом навіть по різному розбираються, фадо після нагрівання одразу розкрошується і все скручується як по маслу, локтайт якись більш пружний и 1-2 оберти розкручується тугенько, хз чи то на шось впливає але різниця є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, standov сказал:

а мав? погугліть як працюють анаеробні герметики.
з мого, дуже обмеженого, досвіду на відповідальні (замуровані) ділянки юзаю тільки локтайт 577 хенкелевський, 

Перемерзший или даже забытый в машине на холоде энаэроб выкидываем сразу. Все что нужно паковать забираем домой, все без пыли и сухо, обесжириваем спиртиком и пакуем. 

0-02-04-_c109dc27.jpg

0-02-04-a18acb3a286384a0e68e4d3776ddb485f41c204d8b07c90f5106b1b55b617097_a4e0b120.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей 31 сказал:

Перемерзший или даже забытый в машине на холоде энаэроб выкидываем сразу

це як на мене головний мінус анаєроба, бо ніколи точно не знаєш і фіг як нормально перевірити як його зберігали і де, я колись купував упаковку 577 і вона була умовно в два рази дешевше ніж мала-би, і продавець "нормальний", на мої питання "шо з ним не так" почалися якісь дивні історії про затоварювання і взагалі раптово знайшли на складі, але я когось думаю шо його десь не так зберігали тож засцав купляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, standov сказал:

це як на мене головний мінус анаєроба, бо ніколи точно не знаєш і фіг як нормально перевірити як його зберігали 

Нужны доверительные отношения с поставщиком и обязательно отапливаемого склада у него.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Сергей 31 сказал:

Нужны доверительные отношения с поставщиком и обязательно отапливаемого склада у него.

ну для нас  -дилентантів то умова неможлива )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Сергей 31 сказал:

Надумаете покупать, могу узнать у кого что. 

та вощемта я використав аж 2 тюбіка 577 на весь будинок (умовно 100 баксів), якщо раптом буде потреба ще купити то в офіціалів фіг з ним буде в обмін на чавуний мост, бо все одно гарна латунь теж якось дофіга коштує, якби я тим займався на потоці/професійно то інша справа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

та вощемта я використав аж 2 тюбіка 577 на весь будинок (умовно 100 баксів),

Как то пару тройку котельных делал на анаэробе и вернулся к старому льну. Энаэроб отпечатки пальцев снимает начисто, я уже в аптеке и напальнички брал не помогает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Сергей 31 сказал:

Энаэроб отпечатки пальцев снимает начисто

дивно не помітив такого, буже мерзкій йкщо вимазався то да, але так шоб прям отак - не помічав, але я завжди то в паперових серветках крутив шоб не вимазуватися бо мєрзкій )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

 але я завжди то в паперових серветках крутив шоб не вимазуватися бо мєрзкій )

Флюс для припоя, анаэроб, остатки паковочной пасты, и.т.д, только пальцем. Но не получается по другому. У меня и в перчатках отрезан указательный палец.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставлю сантех. приборы, пускаю воду. В котельной с потолка начинает литься вода. Немножко сместили мой трап, а подключать его в канашку или сказать мне не обязательно.1198115300_2023-06-3015_42_42.thumb.jpg.a39e007b49be42c0b886208331741f14.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...