Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

еврорубероїд чи мембрана під отмостку

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

підскажіть будь ласка, по старинці, то з рубероїдом наче легше працювати, бо щось з тою мембраною не фонтан. в чому фішка тої то мембрани?)
і ще питання, є ділянка , що треба зробити зовнішню ізоляцію, полоска буквально 3 на 7 см. є якась чудо мастика,стійка до УФ ,снігу і тп?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, МаТраС сказал:

еврорубероїд чи мембрана під отмостку

 

Ежели отмостка будет бетонная, то ни рубероида ни мембрана не нужны...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, lastandr сказав:

Ежели отмостка будет бетонная, то ни рубероида ни мембрана не нужны...

 

треба, бо там багато води буде херячитиі в  щілини і в землі

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, lastandr сказав:

Вы оказывается у нас "спец" не тока по МатраСах😎

оказІваЄтЬтса да)
перед тим ,як язвити, мабуть треба знати всі деталі чи не так. я писав,що вода буде херачити, то вона буде херачити з поливу майже з у сіх боків. і під отмостку приямка буде йти потроху і в щілини ,бо ляда з металу, а отмостка по любе зробить там тріщину.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б подивився в бік каналізацій. Там для отаких гідроізоляцій були в продажу різні суміші в пакетах по кілограму/два в епіцентрах. Років 20 назад, живучи в старій "мазанці", заколупався замазувати цементами та побєлками постійно розсипаючийся кусоку угла на зовнішній стіні (після дощів/осінь/весна). Вирішив поексперементувати з такою сумішшу. Після висихання на вигляд наче цементна штукатурка... але нічим і ніколи я не зміз отой кусок угла закрасити/забілити. Побілити те, неможливо було впринципі (стікало моментально) а краска відслаювалась зразу як тільки висихала. Так і стояв той угол роками з отим "гідроп'ятном" доки я не обклеїв ту халупу пінопластом. Доречі - цементний клей для пінопласта туда теж не клеївся. Благо, що кусок тої гідроізоляційної штукатурки був маленький.

Змінено користувачем 988888
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, 988888 сказав:

Я б подивився в бік каналізацій. Там для отаких гідроізоляцій були в продажу різні суміші в пакетах по кілограму/два в епіцентрах. Років 20 назад, живучи в старій "мазанці", заколупався замазувати цементами та побєлками постійно розсипаючийся кусоку угла на зовнішній стіні (після дощів/осінь/весна). Вирішив поексперементувати з такою сумішшу. Після висихання на вигляд наче цементна штукатурка... але нічим і ніколи я не зміз отой кусок угла закрасити/забілити. Побілити те, неможливо було впринципі (стікало моментально) а краска відслаювалась зразу як тільки висихала. Так і стояв той угол роками з отим "гідроп'ятном" доки я не обклеїв ту халупу пінопластом. Доречі - цементний клей для пінопласта туда теж не клеївся. Благо, що кусок тої гідроізоляційної штукатурки був маленький.

там я трохи помилився . полоска зверху зовнішня 7 на 3 метри) 
під низ відмостки  вже вирішив єврорубероїд, а зверху думаю. 

дякую за пораду , якщо згадаєте назву, буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

під низ відмостки  вже вирішив єврорубероїд

це марнотратство...🙃

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, lastandr сказав:

це марнотратство...🙃

дякую,може й так. але його ще хочу завернути вгору) така я людина заморочлива, перебздю на 100 грн)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, МаТраС сказал:

...якщо згадаєте назву, буду вдячний...

Вибачайте, на таке не розраховуйте бо: це було в минулому столітті; я тоді був рідко тверезий :oops::classic_biggrin:.

Змінено користувачем 988888
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, 988888 сказав:

Вибачайте, на таке не розраховуйте бо: це було в минулому столітті; я тоді був рідко тверезий :oops::classic_biggrin:.

:ROFL: да я теж колись деякі роботи без пива не робив, бо дуже тяжко вони мені давались))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...