Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гідроізоляція під дверима

ilazarev

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, прошу поради.

Через перепад у 20 мм на довжині будинку - після вкладання ЕППС, теплої підлоги та стяжки виник простір під вхідними дверями - на фото.

Зсередини він заповнений ЕППС та залитий стяжкою. Ззовні буду вкладати бруківку на ганок. Над ним є навіс глибиною 1 метр - тобто прямого потрапляння опадів немає.

Прошу поради як краще гідроізолювати цей вузол під дверями та вікном перед вкладанням бруківки - щоб уникнути можливого потрапляння води під стяжку.

Дякую

IMG_20230513_133225.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю нафиг там гидра, но если хочется то так.

1. Пенно-ЭППСный бардак "заглаживаем" наждаком. Так, чтобы убрать выпуклости и сделать этот утеплительный винегрет плоским. Процесс можно механизировать.

2. Покупаем битумно-полимерную. мастику на растворителе. Где-то находим или покупаем геотестиль. 

3. Геотекстиль режим на полосы шириной окого 20-30 см. 

4. Наносим мастику на стену и на горизонталь. Ширина нанесения : по стене понятно - не выше низа дверной коробки, по горизонту = где-то 20 см.

5. Пока мастика липкая и мокрая накладываем на нее полосу геотекстиля и прижимаем легонько ладонью, так чтобы было видно, что геотекстиль слегка пропитан. Полосу ГТ клеим и на вертикаль и на горизонталь.

6. На следующий день наносим по геотекстилю гле-то 2 слоя мастики.

Знаю вопрос. Ответ : мастика на растворителе не растворит ЭППС. 

Знаю вопрос. Ответ : геотекстиль плотности около 100. Такой пушистый.

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, ilazarev сказал:

Ззовні буду вкладати бруківку на ганок.

вплотную к порогам дверей поставить по бордюрчику, подрезав по высоте порога. Или одной линией сразу на обе двери. Больше ничего там не нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...