Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ТП і стяжка

Pam

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. В інтернеті прочитав, що стяжку потрібно заливати, щоб труби ТП були під тиском 3 атм. А якщо у мене будуть труби під тиском 2 атм. і напівсуха стяжка 6 см., це на щось повпливає? Просто я заповнював систему опалювання через підживлення газового котла, а там нажаль тиск всього 2 атм.

Труба - Unidelta Pex/EVOH Triterm Rosso

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіть якщо там буде тиск 0,то можете спокійно робити стяжку.

Меньше читайте довбнів в інтернеті,а більше техкарти виробників ТП.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я стчяжку делал под давлением около 2,5 атм (уже была собрана система с аварийным клапаном на 3 атмосферы)

Смысл создания давления ВОДОЙ во время заливки стяжки - чтоб контроллировать возможные повреждения во время обустройства стяжки. Чтоб в случае пробоя трубы какимто инструментом или еще чем - сразу было видно. И можно было устранить протечку или хоть откопать место протечки до схватывания стяжки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оно то так,но обычно после набора давления подпитку отключают,поэтому при повреждение выливается мизер воды,это практически не реально увидеть.Поэтому большинство сантехников создают давление ВОЗДУХОМ,в случае пробоя появляется очень пронзительный свист,вот его то сложно не услышать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда новые полы давлю воздухом 4-6 бар, так и оставляю. Народ на стойке это дисциплинирует, а заказчика успокаивает. Бывает через несколько лет заходишь делать котельную, а давление стоит.  

3be3_b2a6fbb708f9158e.jpg

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Як вчасно з'явилась ця тема. Не можу одразу розкласти всі труби ТП і "наслухався всяких і техкарти не читав". 

Ще питання, чи витримають клапани колектора хоч пару атмосфер? Якщо я на колекторі просто закрию клапани відсутніх ліній, чи зможу хоч трохи нагнати в нього повітря перевірити мильною водою, як я американки закрутив і існуючі гілки тп залити? 

Знаю, що можна на вільні виходи поставити шунти, та якось лячно покоцати резинки на конусах.

Змінено користувачем AndryG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...