Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи вистачить потужності в генератора

Naruto Star

Рекомендовані повідомлення

У мене є вітровий генератор який видає 220 вольт і 14 ампер, чи вистачить мені його для того щоб дати живлення машині яка потребує 3 кіловати?

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

220 помножити на 14 = 3080ватт = 3кВт
Але воно ж явно не дає того постійно, бо вітер не постійний...
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Vikingua сказав:

220 помножити на 14 = 3080ватт = 3кВт
Але воно ж явно не дає того постійно, бо вітер не постійний...
 

А якщо наприклад заряджати ним автомобільний акумулятор, чи зможу я від нього дістати ті ж 3квт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Naruto Star сказав:

А якщо наприклад заряджати ним автомобільний акумулятор, чи зможу я від нього дістати ті ж 3квт?

це вже треба буде мабуть інвертор 12(24) -> 220, але краще акум не на 12 вольт а 24, та й тут є багато тем про інвертори, ббж і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Dr.Yura сказав:

це вже треба буде мабуть інвертор 12(24) -> 220, але краще акум не на 12 вольт а 24, та й тут є багато тем про інвертори, ббж і т.д.

Якщо я правильно зрозумів, то краще не підключати на пряму, а заряджати ним щось для подальшого використання. Який мені інвертор можна взяти, щоб я міг спокійно користуватися своїми трьох кіловатними пристроями?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут теж легко порахувати
наприклад вітру нема, а вам треба заряжати машину 10 годин, тобто вам треба инвертор на 3кВт мінімум, якщо більше ніякої нагрузки нема і аккумулятор 10*3кВт = 30кВт, а ще КПД не 100%, тобто треба ще більше...

тобто якщо у вас там нема постійного вітру круглосуточно і круглий рік, то шансів нема....

Але якщо є постійна електрика і треба тільки додавати то, шо є з вітру, то інша справа...

Якщо повна автономка ще можно додати сонце, яле тут я би навіть не думав шось меньше 5 кВт і батарею такуж, щоб воно не виключало коли хмари, але все одно не буде заряджати машину, коли суцільна хмарність
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2023 в 16:04, Naruto Star сказал:

який видає 220 вольт і 14 ампер

Ви забули вказати, за яких умов той генератор видасть такий струм... В Україні дуже мало місць, придатних для вітрової генерації. Зазвичай більш-менш придатними є зони берегів морів та навкруги великих штучних водойм. Навколо Києва, наприклад, це відкриті частини пагорбів над Київським водосховищем у нижній частині правобережжя, вся решта області нецікава. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vladdi сказав:

Ви забули вказати, за яких умов той генератор видасть такий струм... В Україні дуже мало місць, придатних для вітрової генерації. Зазвичай більш-менш придатними є зони берегів морів та навкруги великих штучних водойм. Навколо Києва, наприклад, це відкриті частини пагорбів над Київським водосховищем у нижній частині правобережжя, вся решта області нецікава. 

Львівська область, біля водосховища, вітер достатній, тим паче генератор я зробив сам і досі дивуюся, що він працює

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безумсву хорробрих ми пісні співаємо :) Усе добре і похвально, лиш не розрашовуйте на вітер як основне джерело - сильно розчаруєтесь...

Як додаткове - питань нема, лиш би не основне. Не ті у нас вітри і не так часто/довно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, porterlv сказав:

Безумсву хорробрих ми пісні співаємо :) Усе добре і похвально, лиш не розрашовуйте на вітер як основне джерело - сильно розчаруєтесь...

Як додаткове - питань нема, лиш би не основне. Не ті у нас вітри і не так часто/довно.

Так, звичайно, мені лише треба придумати як від нього заряджати акумулятор від машини, а від нього вмикати компресор або мою майнинг ферму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...